Maserke

Јаоо....ја пре неки дан набасала на те огласе....Човече...:roll:
Оно као :
''Тражимо згодне, младе девојке за ПОСЛОВЕ МАСАЖЕ, искуство није потребно!''
''Масирала бих галантну господу у свом стану''
''Згодан младић, 22 године, ради послове масаже искључиво дамама.''
''Плавуша, 90-60-90, пружа услуге масаже за мушкарце''

:roll: :roll: :roll:
 
ovi su uglavnom naslovljeni kao masaza celog tela etericnim uljima za gospodu, pa onda u potpisu neko zensko ime i broj mobilnog....

meni bi sad prijala jedna masaza ali od prave edukovane maserke.....

da li je neko zvao te oglase i kakva su iskustva?
 
zvao sam...bilo mi je divno....mislio sam da je rec o sportskoj masazi... dobio sam erotsku i blow up ....vesto me opsluzise ... :lol:
mozda klijentela nije razumela sta je ' poslovna pratnja'...nije bilo dovoljno poziva... samo su promenili marketnig kampanju..cilj je biti u skladu sa izborima...so trendy .... i feel trendy, oh so trendy
 
ne znam.. ja obichno pitam nekog u qcji da me izmasira... to po narudzhbini dok dodje... pa ne znam dal valja... pa je malo neprijatno jer se ne poznajete... nije to za mene.... imam sve shto mi treba i znam shta da ocheqjem i uglavnom nije loshe... ili lete iz qcje.... al nadje se uvek neko.... greota... sad su sqpe pare... sd je osqdacija... e ne zamer te mi... gledala sam zone jutros
 
@ HELLEN ''Згодан младић, 22 године, ради послове масаже искључиво дамама.''

Bože, Hellen, razumem za ostale oglase al' zašto ovde kolutaš očima??! Šta ovom oglasu fali, draga??! :lol: :lol:
 
S_K_V_O:
vidi se to po oglasu.
ako pise fizioterapeut.
ili masaza parcijalna, anticelulit, istatijaznam onda je to to.
mada, ko ce jos da zove masera preko oglasa..
obicno je potrebna preporuka.
pa to ti kazem, sve je to napisala i opet su je zvali trazeci "onu" masazu
 
marina.c:
@ HELLEN ''Згодан младић, 22 године, ради послове масаже искључиво дамама.''

Bože, Hellen, razumem za ostale oglase al' zašto ovde kolutaš očima??! Šta ovom oglasu fali, draga??! :lol: :lol:

Ух, не мерачи...:wink:
 
to je ono iz pulp fictiona...masazha to je intima bre...ok jedino ako je u banji il ako te masira neko u belom mantilu jer kao imash ukljeshtenje il neshto...to ti je isto ko onaj lov na vidovnjake posle 2000te...kao drzh ne daj pljachkaju narod...i samo hop sad su astrolozi i to i dalje shljaka...ja jednom zamalo da zovnem neq prostitutq u bgu...reko shta me boli tuki...bash da vidim kakav je trip...al nisam jer sam hteo da potroshim pare na neshto lepo i dobro a ne na yebanje...mada tanka je ta linija...
i say whore...sister...its just a hormon away...it just a hormone away
 

Back
Top