GOLF 6

palac kriminalac

Zainteresovan član
Poruka
138
Da li neko zna nesto o novom golfu 6
 

Prilozi

  • VWgolf-MK6-1c.jpg
    VWgolf-MK6-1c.jpg
    81,2 KB · Pregleda: 38
  • VW-Golf-6-01.jpg
    VW-Golf-6-01.jpg
    43,3 KB · Pregleda: 32
  • VWgolf-MK6-2c.jpg
    VWgolf-MK6-2c.jpg
    84,1 KB · Pregleda: 28
  • VWgolf-MK6-6.jpg
    VWgolf-MK6-6.jpg
    32,5 KB · Pregleda: 34
Koliko znam on se oduvek prodavao na americkom trzistu kao Rabbit. Od prve do trece generacije. Tek je ta cetvrta iz neznam kog razloga prekrstena i za amere u orginalno Golf. Sto poznajuci amere, me ne cudi zasto su poceli da ga izbegavaju.
Btw, imam ovde, komsija iz prizemlja, VW Rabbit 3 kabrio. A i znam jednog taxistu sa dvojkom GTi isto sa americkog trzista :)
 
Ma kakva sestica narode....celoj paleti VW je promenjena samo prednja maska i farovi ,po uzoru na pasata.....ne radi se o sestici vec samo o ristajlingu.......
 
AUtomobile su odavno poceli da stancuju kao mobilne telefone, svaki mesec novi model, sve isto s**** , malo kozmetickih izmena i nista vise. Ne verujem da ce ova 6-ca doneti neke revolucionare izmene osim sto ce mozda cena biti jos paprenija.

Kad se setim `80-tih i Golfa 2, 15K DEM , tuce preko 200K km k`o od sale, to je bio posao, a ne ovo sada, nasminkaju ga, ubace kompjuter i odmah 25K eura........ili ko zna koliko ce kostati.
 
Pa mozes uvek kupiti osnovni model bez mnogo elektronike i opreme.

Eto ja kad sam kupovao pickupa zeleo sam osnovni model jer vecinu vremena stoji u garazi (u 18 meseci sam stavio 3,500 milja na satu) i vozim ga samo po potrebi. Uzeo sam bas osnovni model koji u poredjenju sa Golfom 2 jedino ima klimu. Nemam cak ni player za kasete, ali imam radio.
Ali da sam gledao vozilo za svakodnevnu voznju (kao sto sam gledao kad sam Mustanga kupio) obavezno uzmem nekoliko hiljada dolara opreme. Cruise control, sve power na dugme, aluminiske felge, cd player, moonroof (ako je opcija) ..., to obavezno uzimam.
 
Pa i osnovni model je i dalje skup za ono sto nudi. Prijatelj pre 3-4 godine kupio novog Golf 4, tada je platio za osnovni model preko 20K eura, ne znam tacno cifru, uzas. Seo u auto nisam mogao da verujem kako je skucen, ja sam inace mali po gabaritu pa sam se jedva mogao da se posteno okrenem i pomerim 5 cm levo-desno, ne mogu da zamislim coveka od 190cm u tom autu, k`o da su ga pravili za decu do 16 godina.
Golf 2 je bio limuzina po unutraznjem komforu za 4-ku.
Ako je i ova nova 6-ca slicna, ne znam sta da kazem, verujem da je auto dobar sto se tice samog motora, VW je uvek bio puzdan po tom pitanju, samo sto ga preterase sa cenom.

Evo sad izbacise neki novi model u S. Americi, ne znam kako se zove, vidim reklame ovde u Kanadi, samo CAD$ 14K, oko 10K eura.
 
To sto se kod nas prodaje u Severnoj Americi je Evropski Golf V, ali kod nas se zove Rabbit. Evropa ga je dobila pre nekoliko godina, mi ga dobivamo tek sada.

2.5L I5 sa 150 hp, pocetna cena je $15,000 za verziju sa dvoje vrata (11,000 evra) i $17,000 za verziju sa cetvoro vrata (nesto manje od 13,000 evra).
 
68Charger440+6:
To sto se kod nas prodaje u Severnoj Americi je Evropski Golf V, ali kod nas se zove Rabbit. Evropa ga je dobila pre nekoliko godina, mi ga dobivamo tek sada.

2.5L I4 sa 150 hp, pocetna cena je $15,000 za verziju sa dvoje vrata (11,000 evra) i $17,000 za verziju sa cetvoro vrata (nesto manje od 13,000 evra).

Mislim da je ovo neki drugi model, prilicno je mali auto, ne mogu da se setim tacno imena. Ako kazes da je pocetna cena u USA $15K a tamo su automobili jeftiniji nego u Kanadi, bar bi trebalo, onda se ova moja cena ne uklapa u ovu pricu o Rabbit-u.........CAD$14K je nesto oko US$ 12K.
 

Back
Top