Pidzama party

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Evo je tema na kojoj mozemo da uzivamo u malim nocnim tracarenjima... :)

Ne znam za vas ali ja sam u pidzami i svidja mi se da kampujem veceras na savremenom...nadam se da ce mi se neko pridruziti... :)
 
Evo i mene. Zao mi je, ali nisam u pidzami. Ebi ga...

executioner.gif
 
Evo bobe posto si ti jedini muski ovde...moram da ti postavim jedno pitanje...ako smem...i ako sklonis tu sekiricu...malo dalje od mene... :lol:

Ti si prvi koji me provalio od samog starta sa ovim nickom...priznajem svaka ti cast...s obzirom da nikad nisam pricala sa tobom...pa sam mislila da mi otkrijes tajnu? :)

...na koju foru?
 
Silent Bob:
Tvoj stil pisanja i sam izbor nika...

*primice sekiru sebi*


Pa nisam stavljala tackice...i iz onog zajebantskog stila sam presla na potpuno ozbiljni stil pisanja...Iskreno zacudilo me da si toliko pomno pratio postove da si skontao...Stvarno se stil razlikovao...

ps. zadrzi sekiru u tom primaknutom polozaju... :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Pa nisam stavljala tackice...i iz onog zajebantskog stila sam presla na potpuno ozbiljni stil pisanja...Iskreno zacudilo me da si toliko pomno pratio postove da si skontao...Stvarno se stil razlikovao...

ps. zadrzi sekiru u tom primaknutom polozaju... :lol:
Nije stvar u onom sta pises, vec kako pises. Inace... ne pratim postove... samo obracam paznju na detalje....
 
Silent Bob:
Nije stvar u onom sta pises, vec kako pises. Inace... ne pratim postove... samo obracam paznju na detalje....


Svejedno...svaka ti cast...jedino ste me provalili ti i Kurt iako ni sa jednim nikad nisam pricala...Doduse Kurt po tome sto slusa evidentno Muse...a ti....po postovima...

Cak ljudi koji su me upoznali uzivo nisu imali pojma ko sam ...dok im nisam rekla... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top