Kako prekidate....

It's a bravery to...

Zainteresovan član
Poruka
347
...vezu.
Da li preko telefona, u lice, da li kazete istinu, ili smislite neku trulu pricu...
Bas pricam sa prijateljicom i ona mi kaze da ona nekada jednostavno ne javi se tipu kako bi prekinula...MRZIM ljude bez karaktera.

Ja volim da kazem istinu, ako prekidam jer me ta osoba vise ne interesuje to i kazem, jer mislim da to svako zasluzuje-istinu
Ne volim da "zavlacim" ljude. :evil:
 
Uf...uglavnom neocekivano i explozivno. Mada mi je prag tolerancije dosta veliki, kada su u pitanju duge veze, obicno mi se casha prelije na najmanju sitnicu.
 
Uglavnom po zasluzi. Nije isto kad mi neko prosto dosadi ili ispadne prema meni skot.
U prvom slučaju se trudim da ispadnem čovek i korektna koliko god je to moguće u drugom volim da "udarim" tamo gde najviše boli.
 
ns11:
Uglavnom po zasluzi. Nije isto kad mi neko prosto dosadi ili ispadne prema meni skot.
U prvom slučaju se trudim da ispadnem čovek i korektna koliko god je to moguće u drugom volim da "udarim" tamo gde najviše boli.


Jao ja bih se slozila sa ovim tvojim postom...i ja slicno reagujem..iako mi je tesko da sebi priznam da je tako...
 
Uvek istina i uvek postovanje iako to poneki i ne zasljuzuju. Ipak, najbitnije mi je u svakom odnosu kako sam se ja ponela prema nekome. Ne bih mogla da zivim drugacije. Ne mora se svako voleti, ali postovati mora.
 
vanjusica:
Uvek istina i uvek postovanje iako to poneki i ne zasljuzuju. Ipak, najbitnije mi je u svakom odnosu kako sam se ja ponela prema nekome. Ne bih mogla da zivim drugacije. Ne mora se svako voleti, ali postovati mora.
100% se slazem sa tobom, postovanje mi je jako bitno, ali ogroman broj ljudi to ne shvata , ja mislim da je to odraz kucnog vaspitanja, za mene jednostavno postoje stvari koje nikada nikome ne bih uradila. Potrebno je imati neko dostojanstvo u svemu sto se radi, ne zbog te druge strane vec sbog sebe samih.
Npr.Ja nikada ne bih mogla da nekome spustim slusalicu ili ne javim se na telefon (sto neke devojke/mladici koje znam redovno rade), ja se javim i kazem "nikada me vise ne zovi i dam objasnjenje (npr. ne interesujes me). Naravno ako me neko posle toga zove1000 puta eh onda cu ga...Desilo mi se da me moj bivsi zove nakon sto sam mu rekla da ne zelim da se vise vidjamo, ja sam mu se javila svaki put jer znam da mu je sujeta povredjena...Ipak neki ljudi to ne znaju da cene.
Nacin na koji ja prekidam mnogi smatraju grub, jer kazem sve u lice ali iskreno milsim da je "clean cut" je najbolja opcija :)
 

Back
Top