Ja u shkolu idem, i dobar sam djak...... :-p
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Ja u shkolu idem, i dobar sam djak...... :-p

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Ja u shkolu idem, i dobar sam djak...... :-p

E sad, sorry Sasha85 sto je ova tema vec bila, ali malko je zastarela a i od tada na Forumu ima puno novih ljudi, tako da, moje pitanje glasi u koju skolu idete, kako je dozivljavate, sta kazete za nastavnike/profesore a sta za likove iz odeljenja i uopste cele skole... I onda, ako cemo malo da filozofiramo 8) zasto je (NE) volite, sta je cini posebnom, sta joj nedostaje itd itd....
    Ja sam sad prva godina u somborskoj gimnaziji VP, mislim da je super, likovi su skroz ql ali naravno ima i sponzorusa i seljancica i idiota sto je normalno. Onako u globalu OK su. Za profesore mislim da su totalno nenormalni i to u SVEMU (ako nekog zanima zasto nek' pita, mada cisto sumnjam jer, u sustini, malo je skroz normalnih profesora pa cete razumeti o cemu govorim). Super mi je sto ima gomila sekcija, jer na to nisam navikla iz moje osnovne, sto pustaju muziku na odmorima ali ne i to sto onaj seljak iz treceg jedan pusta narodnjake cim se jedna devojka cija je to ideja (mislim, da se pusta muzika) udalji iz skole, posto ona zagovara SVE vrste muzike - za svakoga, of course. Super je i to sto se skoro svaki mesec negde ide... i to bi otprilike bilo to. Onda, sta vi kazete

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Je l' se racuna fax?

Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Ma i fax!

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Pravni fax..
    Dobra strana je shto ne moram da visim na istom non stop (kao neke fakultetlije).. tako da me sve te price o drustvu i profesorima ne tangiraju (dok ne dodjem na ispit,jeeee. A o vrlinama i manama bih imala da piiishem i da piiishem...

Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Pravni fax..
    Dobra strana je shto ne moram da visim na istom non stop (kao neke fakultetlije).. tako da me sve te price o drustvu i profesorima ne tangiraju (dok ne dodjem na ispit,jeeee. A o vrlinama i manama bih imala da piiishem i da piiishem...
    Pa pisi! Bas to i hocu da cujem, he 8)

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ma koji dobar djak, meni skola nikad nije ono teska bila, al sam je sam sebi stvarao teskom tim sto ne idem skoro nikako.. Evo sad prvo polugodiste imao sam preko 100injak neopravdanih chasova.. Nije lose za prvo polugodiste,a?

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

imali smo fax i srednju...ajd sad ja klincica malo o osnovnoj...
    ljudi su fuj...drustvo u raspadu...profesori sa nezavrsenim fakultetima...ne zanimanje i ne tolerancija pre icemu...uzas

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Filoloshka gimnazija u Beogradu.
    Nemachki jezik.

Shkola je fenomenalna. Profesori su ambiciozni ali i opushteni. Normalni pre svega, zhele da djaci nauche, trude se da chas naprave zanimljivim, itd...
    Gotovo da ni ne osetish sve ono shto ti usade u glavu.
    Nemojte me pogreshno shvatiti. Shkola jeste teshka i neverovatno ju je teshko upisati, ali barem neshto napravi od choveka.

dakle, skroz pozitivne kritike. Osnovci, imajte ovo na umu :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Idem u dve shkole...heheh koji shtreber Peta beogradska gimnazija...prirodno matematichki smer... dakle nikome ne preporuchujem...Profesori.. pa zavisi koji kadar ti zapadne...ali mislim da je ova shkola bash nepotrebno cimanje..znachi mozesh samo da shtrebash nishta drugo...ma fuj...
    A druga...je srednja muzichka..PREDIVNA SHKOLA... profesori su tako opushteni i sve jooooooj 8)

Fiorella
    Guest

Podrazumevano

Ja sam u osnovnoj, nije lose, nije ni dobro, ali se obicno smorim pred kraj godine i onda jedva cekam raspust(letnji jer je ovaj zimski previse kratak)...

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Pa,bre nisam ja bas toliko "stroga"... :wink:
    Ja idem u tehnicku,masinski tehnicar i vec 4 godine se pitam sta cu ja tu... Ali dobro,sad zavrsavam,pregurala sam to,tako da nije bitno... Znam samo da bezim od masinstva...
    Naravno,bilo je problema i sa profeosorima i sa predmetima (jer ipak to mene ni malo ne zanima) ali sve je uvek imalo lep kraj...
    Iako ovaj smer ne volim,znam da ce mi sve to nedostajati kad zazvrsim skolu... Mozda vec i sad pocinje da mi nedostaje...

Megi__2
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio DevouredSoul
    Filoloshka gimnazija u Beogradu.
    Nemachki jezik.

Shkola je fenomenalna. Profesori su ambiciozni ali i opushteni. Normalni pre svega, zhele da djaci nauche, trude se da chas naprave zanimljivim, itd...
    Gotovo da ni ne osetish sve ono shto ti usade u glavu.
    Nemojte me pogreshno shvatiti. Shkola jeste teshka i neverovatno ju je teshko upisati, ali barem neshto napravi od choveka.

dakle, skroz pozitivne kritike. Osnovci, imajte ovo na umu :wink:
    Pa ja sam htela da upisem filolosku ali za engleski jezik koji bolje govorim od srpskog(iz srpskog sam imala trojke a iz engleskog sve petice iako nam je nastavnica bila vrlo stroga i zahtevna).Da li je to dobar smer?

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Pravni fax..
    evo ja sam fakultetlija koji je svaki je8eni dan u prvom semestru proveo na fakultetu ....... druga krajnost.
    uzgred, mnogo je to bolje nego da sedis kod kuce i pokushavash da shtrebash ..... ovako si bar po ceo dan posvecen tome. jeste da je zesce iscimavanje ... posebno meni ..... ali to vam je profesionalizam ... 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Megi__2

Pa ja sam htela da upisem filolosku ali za engleski jezik koji bolje govorim od srpskog(iz srpskog sam imala trojke a iz engleskog sve petice iako nam je nastavnica bila vrlo stroga i zahtevna).Da li je to dobar smer?
    Pa.... recimo da je englesko odeljenje uvek najbolje. Ako tu upadnesh sa trojkom iz srpskog svaka ti chast. Tachnije, ako upishesh Filoloshku sa trojkom iz srpskog, svaka ti chast...

Ali probaj, shto da ne. Nishta ne gubish. :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

e vi idete u skolu a ja radim

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

ja idem u poljoprivrednu za veterinara.
    skola je super, boli nas uvo za sve, svi skoro imamo lose ocene, profesori ludi, ucenici jos ludji, a na praksi se muvarimo i zezamo. skolu mrzim jer mi matorci stalno se ru zbog ocena

ps. fizio i ja radim, nije bas tako strasno

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    Pravni fax..
    evo ja sam fakultetlija koji je svaki je8eni dan u prvom semestru proveo na fakultetu ....... druga krajnost.
    uzgred, mnogo je to bolje nego da sedis kod kuce i pokushavash da shtrebash ..... ovako si bar po ceo dan posvecen tome. jeste da je zesce iscimavanje ... posebno meni ..... ali to vam je profesionalizam ... 8)
    Mislim da je to vishe do osobe i do njenih radnih navika..meni licno je lakshe da ucim kuci u svojoj sobici, pa u pauzi malo da prosetam, malo da surfujem i slicno, nego da proboravim po 12 sati na faxu sa cackalicama na kapcima... mada ima i takvih dana, shto jest jest, al trudim se da ih bude shto manje.
    Vezano za pocetak topica... da malo ogovaram, nije mi se svideo stav profesora prema nama u prvoj godini.. u fazonu, svi cete da popadate, svi ste gotovi... Samo si zrnce peska u moru plavom..

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    Pravni fax..
    Mislim da je to vishe do osobe i do njenih radnih navika..meni licno je lakshe da ucim kuci u svojoj sobici, pa u pauzi malo da prosetam, malo da surfujem i slicno, nego da proboravim po 12 sati na faxu sa cackalicama na kapcima... mada ima i takvih dana, shto jest jest, al trudim se da ih bude shto manje.
    Vezano za pocetak topica... da malo ogovaram, nije mi se svideo stav profesora prema nama u prvoj godini.. u fazonu, svi cete da popadate, svi ste gotovi... Samo si zrnce peska u moru plavom..
    pa dobro, jeste tako sto se tice radnih navika al tvoje navike nece proci ako budes imala posao kakav studiras ...... naravno, navici ces se ..... ali .....
    svidelo mi se ono "12 sati na faxu sa cackalicama na kapcima" ...... my realitty

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Pa s obzirom da sam prezivljavala te dane sa cackalicama, ne verujem da ce mi trebati bog zna koliko vremena da se prilagodim... Mislim, kad sad vec mogu da biram, zashto da to ne cinim..
    ps. kofein cini cuda

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

znam ..... da nam nema onog automata sa kafom na spratu mislim da bi kod nas bila masovna spavaonica 8)

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Kinesko kuvalo je moje resenje sa kafenisanje u sitne sate..
    E i od Koka Kole se razbudim..!

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

c c c ........ koka kola? ...... slabo je to za mene
    a ja bogami kad radim nocu da stignem da zavrsim nesto nemam vremena ni kafu da skuvam, nego zavrsim i pichim na voz i idem na faks ........

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

c c c.. o cemu vi pricate..

ja inace idem u medicinsku.. hehe.. ma mrzi me da pisem drugom prilikom :wink:

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Samo razmenjujemo prakticna iskustva

jaUskoluNeIdem
    Guest

Podrazumevano

a bila sam dobar djak.. 8)

Slične teme