Hrvatska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo...., ja sam prof. Grof, nisam Hrvat na svu sreću ali bih voleo da se dopisujem sa svim mladima širom ex-Juge. Navijam za Zvezdu i volim sve što vole mladi...........
 
Jelena87:
Prijavljujem se kao hrvatska drzavljanka...naravno ako nemas nista protiv Srba... A iskustva cemo izmenjivati sledece godine,jos sam danas online pa idem u maticu :)


Ovo sam otvorio za sve one koje nešto veže za Hrvatsku
bilo državljanstvo
nacionalnost
lijepe uspomene
rodbina i slično

da ovdje pričamo i družimo se....
 
prof.Grof:
Zdravo...., ja sam prof. Grof, nisam Hrvat na svu sreću ali bih voleo da se dopisujem sa svim mladima širom ex-Juge. Navijam za Zvezdu i volim sve što vole mladi...........

pa nisi ni Srbim koliko mi je poznato :lol: ;-)
pa kako to da navijaš za Zvezdu?!
Zar nema neki fk-klub u Djukanistanu da je vrijedan tvog uzdaha? :lol: 8-) :roll: :lol:
 
strujici:
jel zna neko neki hrvatski forum......ovde ce retko koji da uleti

ima!

www.net.hr

otvoriš besplatnu e mail adresu tamo
koja ti je ujedno nick za forum

vrlo jednostavno

forum ima mnoge pod forume
i konceptualno i po broju forumaša je sličan i ovom krstarica.com samo što je onaj
naravno hrvatski :smile:
 
dakle da ponovim:

Pozivam sve hrvatske državljane i Hrvate i Hrvatice da se na ovoj temi družimo, izmjenjujemo iskustva, sklapamo nova poznanstva itd.


eto sve one kojima Hrvati mogu biti prijatelji također su dobrodošli

molim za toleranciju i bez politike...

ako vam se polemizira Politika, eremita, Jerry&Bilja su pravi izbor u tom slučaju :roll: 8-)
 
znam da ce se mnogi ironicno smejati ali ja zaista zelim da pozdravim sve ljude dobre volje jer svi mi izmedju ostalog treba da zivimo u miru sa samim sobom a onda cemo i sa ostalima. narode planete zemlje poljubac :-D :-D :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top