Potvrđena smrtna kazna Huseinu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

giovaniI

Domaćin
Banovan
Poruka
3.270
Irački žalbeni sud potvrdio je danas smrtnu kaznu svrgnutom iračkom lideru Sadamu Huseinu.
Irački sud osudio je 5. novembra bivšeg iračkog predsednika na vešala zbog ubistva 148 šiita u Dudžailu 1982. godine, pošto je u tom gradu izvršen atentat na njega. Odluku žalbenog suda treba da ratifikuje predsednik Džalal Talabani i dva iračka potpredsednika. Talabani se protivi smrtnoj kazni, ali je u ranijim slučajevima davao ovlašćenje potpredsedniku da u njegovo ime potpiše nalog za izvršenje kazne, što zakon dopušta. Posle te procedure, Sadam Husein i ostali osuđeni biće obešeni u roku od 30 dana.
p.s.Mislim da je to ubistvo Sadama Huseina vrhunac americke tiranije,..
NEKA ZIVI SLOBODARSKI NAROD IRAKA-DOLE OKUPACIJA I GLOBALIZACIJA!
 
Protiv smrtne kazne sam!!

Život pojedinca je svetinja!!

news_290.jpg
 
Obersturmfuehrer:
pokusali atentat?
pa trebalo je da rokne jos bas 500 ljudi, sta je 148 komada....

nego, kakve veze ima taj moron sa irackim narodom, osim sto ga je upropastio a sad neki maloumnici vicu ziveo sadam?
slusaj nesto-jasno je da si izopacen i i sfrustriran,hajde idi na neko drugo mjesto i lijeci se,..i ne glupiraj se toliko!ne moras biti tako banalan!
 
uopste nisam ni izopacen, bar ne vise od tebe, a ni isfrustriran...mozda malcice, ne ide mi kod zena ovih dana...
kako mozes da LUPAS da kazes "ubistvo" sadama huseina???? jel osudjen? jeste, znaci nije ubistvo....
ti da si na hrvatskoj strani verovatno bi o jasenovcu pricao kao o izletu par hrvata...
 
Obersturmfuehrer:
uopste nisam ni izopacen, bar ne vise od tebe, a ni isfrustriran...mozda malcice, ne ide mi kod zena ovih dana...
kako mozes da LUPAS da kazes "ubistvo" sadama huseina???? jel osudjen? jeste, znaci nije ubistvo....
ti da si na hrvatskoj strani verovatno bi o jasenovcu pricao kao o izletu par hrvata...
eto.lijepo da si i sam priznao"izopacen i malcice isfrustriran",..
jeste osudjen ali to nije bilo sudjenje nego farsa u amer reziji,.kao i pREDSJEDNIKU mILOSEVICU STO SU RADILI NAKON KINDAPOVANJA,..
 
Obersturmfuehrer:
pokusali atentat?
pa trebalo je da rokne jos bas 500 ljudi, sta je 148 komada....

nego, kakve veze ima taj moron sa irackim narodom, osim sto ga je upropastio a sad neki maloumnici vicu ziveo sadam?
Pa bilo je riječi i da se radilo o pobuni koja je krvavo ugušena. To amerima nije smetalo dok su se talili sa njim. Sadam je tražio streljanje ako mu bude izrečena kazna izgleda da mu neće udovoljiti.
 
A zasto srbina boli **** jel Sadam osudjen na smrt, jel Pinochet umro prirodnom smrcu itd. kad je u Srbija u fazi raspada, kako geografski tako i ekonomski. Lesinari se obrusili nad srbijom i svi bi da je rasparcaju, a uz to imamo PRO-ZAPADNU vlast koja asistira kako kome treba.

Ova g0vna treba ili pobiti ili im dozvoliti da razyebu i rasparchaju i ovo malo sto je ostalo da se vise zavrsi ova agonija, dosta mi je vise i srba i srpske politike, cas bi pishkili a cas k@kili....proslo je 15 godina od raspada SFRJ a Srbija jos cupka u mestu bez nacionalno definisane politike dok srbe boli racku sto su im debili na vlasti i yebu nas u zdrav mozak, rasprodase drzavu....aliiiiiiii srbiiin zna ko je srusio WTC, detalje o sudjenju Sadamu i istinu o piramidama u Visokom....


Zakljucak: ma kakva demokratija, zayebi to burazeru, srbima treba DIKTATOR pod hiiiiiiitno !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top