primedbe na sbb i kds

Ja na KDS!
- Imaju 70 kanala od kojih nemas koji da gledas, a od kojih i cesto i dugo ne radi po 1/4 kanala! Sada su uveli novi kanal- Zdravlje!?!?!?
- Placas drzavi kablovsku, a placas im onda i pretplatu za RTS!
- Kablovska postoji vec dosta dugo i nikako ne sprovode kablovski internet- postoji samo za podrucje tosinog bunara a vec 3 godine!
 
Ja imam velike primedbe na KOPERNIKUS kablovsku.Imamo 45 programa od kojih nekad cak 10 neradi pise samo na ekranu NO SIGNAL ili tako nesto.A kablovski internet jos nema niko iako u nasem mestu postoji kablovska vec4 godine
 
KDS - to je moja nocna mora.

Prvo slika je katastrofa, na svim kanalima je sneg, a najgora slika je ubedljivo na CNN, FTV, CN zbog kojih su i povecali cenu sa 300 na 400 dindzi. Cesto nema signala na mnogim kanalima, a uvodjenje novih je sprdanje sa korisnicima.

Internet je posebna prica. Kod mene kao ima signala, a u stvari ga nema. Tj. signal je toliko slab da ne moze da izdrzi spliter. Pa moze ili direktno na modem (onda nema tv-a) ili direktno na tv (onda nema interneta). Shta da vam kazem - totalni amaterizam.

A u stvari sve vam je jasno kad odete u njihovu centralu. To vam je jedna shupa pored Telenora. Ko je nadje iz prve ima sladoled od mene.
 
vidim da svi imate primedbe na kds ali ja imam vise primedbi na sbb , naime zivim u novom sadu u samom centru i moj zgarda ima sopstvenu antenu sa koje se dalje salje signal po citavom kvartu i mesto da imam dobru sliku ja na svim programima imam snega ,a desi se da programi iz cista mira nestanu.Takodje se desava da moram da cekam da mi se pojavi zvuk na nekom kanalu kad prebacim na njega i ako slika ide ,a najvise me nervira sto na sva tri televizora ide razlicit program odnosno glas i slika kasne 3 sekunde na jednom televizoru se cuje nesto a tek posle tri sekunde to isto na drugom . KATASTROFA
 
ma daj vidis da se covek hvali da je uspeo da ugrabi jedan ili dva tv pored silne gomile penzosa na otvaranju tempa po promo ceni.

Ja imam primedbu na tri operatera kablovske televizije.
IKOM, SBB i neki Av com ili tako nesto. Prosto dosli su do 100m do moje kuce i tu stali i sad valjda da se jedni drugima ne zamere nas tridesetak i dalje nemamo kablovsku televiziju.

v.
 
Mene na primer nervira što ovi iz SBB prevode daju za kanale koje su na engleskom i onda repriziraju neke emisije jer su pre toga puštali te iste emisije ali bez prevoda. A nikako da se sete da ubace prevod na nemačke kanale, koji daju dobre filmove. Engleski skoro svi znaju ali Nemački ne!
 
Blondie2:
Mene na primer nervira što ovi iz SBB prevode daju za kanale koje su na engleskom i onda repriziraju neke emisije jer su pre toga puštali te iste emisije ali bez prevoda. A nikako da se sete da ubace prevod na nemačke kanale, koji daju dobre filmove. Engleski skoro svi znaju ali Nemački ne!
Nemci sinhronizuju filmove koji su u originalu uglavnom na engleskom! Tako da i da postoji titl- ja ih ne bih gledao! I na kosavi pustaju neku dobru seriju koju ne gledam zbog sinhronizacije... Pa neki glumci su popularni bas zbog svog glasa!!! Arnold Svarceneger, Kris Rok, cak mozda i Dejvid Svimer..... To je u stvari dobar dokaz da nemci nisu pametan, vec vredan te bogat narod!
 

Back
Top