ŠPIJUNI VBA NA LISTI LDP?!

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
ŠPIJUNI VBA NA LISTI LDP?!
Novinar Petar Luković sam se prepoznao u optužbama kolege Slaviše Lekića, tvrdi da ne radi za vojnu bezbednost.


Jovanović, Luković i Korać

Novinar Petar Luković, kandidat LDP-a za narodnog poslanika, demantovao je juče da je izvesni funkcioner čedističke koalicije zapravo tajni agentu VBA koji je umešan u objavljivanje lažnog spiska haških optuženika 2001. godine u "Reporteru". Ovu informaciju preksinoć je u emisiji "Insajder" izneo novinar Slaviša Lekić.

- Očigledno je da je Lekić mislio na mene kada je govorio o agentu VBA u LDP-u! To, međutim, nije istina. Istina je samo da sam ja na molbu pokojnog urednika "Reportera" Perice Vučinića pokušao od Haškog tribunala da dobijem potvrdu da je spisak autentičan. Tada mi je portparol Haškog suda Florans Artman rekla da spisak ne postoji i tu informaciju sam prosledio Vučiniću koji je spisak, ipak, objavio - rekao je Luković.

Podsetimo, Slaviša Lekić je naveo da je lažni spisak haških optuženika stigao preko dva kurira, jednog koji ga je doneo iz Zagreba od Florans Artman, a da je drugi dostavio čovek iz VBA preko novinara "Reportera".

- Istina je da je spisak doneo novinar Jovica Krtinić, a onaj advokat koji je sve aminovao zove se Đorđe Mamula iz DSS-a - rekao je Luković, i protestovao što se sada usred kampanje poteže priča o agentu VBA u LDP-u.
 
Samanta_:
ŠPIJUNI VBA NA LISTI LDP?!
Novinar Petar Luković sam se prepoznao u optužbama kolege Slaviše Lekića, tvrdi da ne radi za vojnu bezbednost.


Jovanović, Luković i Korać

Novinar Petar Luković, kandidat LDP-a za narodnog poslanika, demantovao je juče da je izvesni funkcioner čedističke koalicije zapravo tajni agentu VBA koji je umešan u objavljivanje lažnog spiska haških optuženika 2001. godine u "Reporteru". Ovu informaciju preksinoć je u emisiji "Insajder" izneo novinar Slaviša Lekić.

- Očigledno je da je Lekić mislio na mene kada je govorio o agentu VBA u LDP-u! To, međutim, nije istina. Istina je samo da sam ja na molbu pokojnog urednika "Reportera" Perice Vučinića pokušao od Haškog tribunala da dobijem potvrdu da je spisak autentičan. Tada mi je portparol Haškog suda Florans Artman rekla da spisak ne postoji i tu informaciju sam prosledio Vučiniću koji je spisak, ipak, objavio - rekao je Luković.

Podsetimo, Slaviša Lekić je naveo da je lažni spisak haških optuženika stigao preko dva kurira, jednog koji ga je doneo iz Zagreba od Florans Artman, a da je drugi dostavio čovek iz VBA preko novinara "Reportera".

- Istina je da je spisak doneo novinar Jovica Krtinić, a onaj advokat koji je sve aminovao zove se Đorđe Mamula iz DSS-a - rekao je Luković, i protestovao što se sada usred kampanje poteže priča o agentu VBA u LDP-u.
Како беше она народна прича о злој жени? Само је сад варијанта - о злом човеку.
 
alergicna:
A moze i ono
TOLIKO IDIJOTA NA TAKO MALOM PROSTORU/ TO, BOGA MI NECE IZACI NA DOBRO
besen.gif
 
PETAR LUKOVIĆ: TAJNI LDP AGENT


Povodom dezinformacije objavljene u emisiji "Insajder" Petar Luković napisao je saopštenje koje prenosimo u celosti:

Samo 48 sati nakon senzacionalnog otkrića da je Vojislav Koštunica u znak protesta protiv Miloševićevog režima 24. decembra 1996. godine šetao sovu u društvu svojih studenata među kojima su bili Andreja Mladenović, Vladeta Janković, Dragan Jočić i Zoran Stojković – još senzacionalnija vest jeste da je »visoki funkcioner LDP-a«, istovremeno »poznati beogradski novinar-kolumnista koji je putovao po čitavoj Jugoslaviji«, bio umešan u objavljivanje lažnog spiska policajaca koje, navodno, traži Hag, objavljen u beogradskom »Reporteru« oktobra 2001. godine.

Prvu tvrdnju novinara Slaviše Lekića u emisiji “Insajder” da je lažni spisak stigao preko dva kurira, jednog koji ga je doneo iz Zagreba, navodno od portparola Haškog tužilaštva Florens Artman, a drugi, istovetan, dostavio je čovek iz Vojne služe bezbednosti, osporio je sam Lekić u drugom delu svoje izjave gde se kaže da se »treći novinar, koji je doneo spisak, nalazi na mestu zamenika glavnog i odgovornog urednika nečega što se prodaje na trafici, a nisu novine«.

Da sve bude jasno: onaj koji je doneo spisak zove se Jovica Krtinić, danas u »Kuriru«; onaj advokat koji je sve ovo aminovao zove se Đorđe Mamula, dok je »novinar-kolumnista« meni vrlo poznat jer se radi o meni samome. Ukratko: moja jedina veza sa čitavim slučajem sastoji se u detalju da sam na molbu pokojnog Perice Vučinića pokušao, ali nisam uspeo, da od Haškog Tribunala dobijem potvrdu da je spisak autentičan. Poruku sam prosledio pomenutom Vučiniću, tadašnjem uredniku i vlasniku Reportera, koji je spisak ipak objavio.

Najzanimljivije od svega jeste činjenica da se sve ovo dešava u izbornoj kampanji. Takođe, trenutak je da se vratimo Lukoviću - možda je on, *******, ona karika koja nedostaje između Ace Tomića i Čede Jovanovića. A nije slučajno Luković ni kolumnista Feral Tribjuna: uvalili ga nam Hrvati kao njihovo oružje protiv mudrog Koštunice. No Pasaran!
 
Samanta_:
ŠPIJUNI VBA NA LISTI LDP?!
Novinar Petar Luković sam se prepoznao u optužbama kolege Slaviše Lekića, tvrdi da ne radi za vojnu bezbednost.


Jovanović, Luković i Korać

Novinar Petar Luković, kandidat LDP-a za narodnog poslanika, demantovao je juče da je izvesni funkcioner čedističke koalicije zapravo tajni agentu VBA koji je umešan u objavljivanje lažnog spiska haških optuženika 2001. godine u "Reporteru". Ovu informaciju preksinoć je u emisiji "Insajder" izneo novinar Slaviša Lekić.

- Očigledno je da je Lekić mislio na mene kada je govorio o agentu VBA u LDP-u! To, međutim, nije istina. Istina je samo da sam ja na molbu pokojnog urednika "Reportera" Perice Vučinića pokušao od Haškog tribunala da dobijem potvrdu da je spisak autentičan. Tada mi je portparol Haškog suda Florans Artman rekla da spisak ne postoji i tu informaciju sam prosledio Vučiniću koji je spisak, ipak, objavio - rekao je Luković.

Podsetimo, Slaviša Lekić je naveo da je lažni spisak haških optuženika stigao preko dva kurira, jednog koji ga je doneo iz Zagreba od Florans Artman, a da je drugi dostavio čovek iz VBA preko novinara "Reportera".

- Istina je da je spisak doneo novinar Jovica Krtinić, a onaj advokat koji je sve aminovao zove se Đorđe Mamula iz DSS-a - rekao je Luković, i protestovao što se sada usred kampanje poteže priča o agentu VBA u LDP-u.
Vest je toliko kontradiktorna da mozesh samo da joj se nasmejesh :lol: :cry: .......
Djindjic je ustvari sve vreme radio na samoubistvu u chemu su mu pomogli Cheda ,Beba,Zivkovic.......Pucate radikali skroz kad su vam ovo argumenti
 

Back
Top