vibrator kao priprema za sex?

ceca_bg

Početnik
Poruka
3
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?
 
ceca_bg:
dobro, vidim da vas ova tema uveseljava....kako sad ja to da shvatim? da je moj problem ustvari neozbiljan, da ustvari nije toliko strasno kad je devojka mojih godina nevina, da sam sve utripovala?
Pa hvala Bogu da je neozbiljan tvoj problem, mada se to ni ne moze nazvati problemom. Ti problem NEMAS, nikakav! Sto mislis da je nevinost sramota? Nisi nasla odgovarajuceg sa kojim bi uradila tako nesto i eto.... Ali ako se jos nije pojavio momak sa kojim bi pozelela da vodis ljubav, ne treba da znaci da treba sa vibratorom ili povrcem sama sebi da oduzmes nevinost. Kojestarije. Polako, doci ce i taj pravi. A do tad mani se gluposti vibratora i slicno.
 
zasto mislis da je biti nevin nesto cega se treba stideti? tebi je TEK 20 i ako hoces mozes da budes nevina i u 50. sta vise mnogim momcima bi imponovalo da im je devojka nevina, nego da je neka fufa koja se ****** sa svakim drugim na koga je naisla. razmisli, zar ne bi vise volela da ti prvi put bude sa nekim do koga ti je stvarno stalo a ne sa nekakvom igrackicom? ako ti budes smatrala da je on pravi za tebe, i ako ne budes pogresila u proceni, onda njemu verovatno nece biti problem tvoja nevinost.
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?
Cega se glup stidi pametan se ponosi.
biggrinsanta.gif
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?
ti ko da si stvorena za "srebro" on takvu traži več ceo život :lol: :lol: :lol:
 
Stari Lisac:
Nikako na struju ! opasno :!: Ili zivo ili povrce (nema zracenja) Jednom ozracena uvek ozracena.Majka priroda je na tvojoj strani :) :wink:
Secam se kad sam pre par godina ucestvovala na forumu hr.alt.sex .. i jedan ginekolog je ispricao zanimljivu pricicu.. naime, devojka se samozadovoljavala krastavcem i nakupila se svakojake flore i faune unutar vagine... :shock: E sad, strucne nazive sam zaboravila..
Toliko o povrcu...
 
inspirion:
raindog:

Nema ta pa odjednom otvaras stare teme.
U fazonu, stigla sam i otvaram sta mi se zeli.

tu sam ja sve vreme :roll:
nego vidim neshto ljudima nedostaje inspiracije za nove teme, pa rekoh da ih podsetim na bogatstvo koje se krije iza samo jednog klika na pretrazhivach ...
a u ostalom bash dobra tema :!:

zhene ispadoshe tegle pekmeza u koju mozhesh umakati neshto samo i iskljuchivoposle dolaska mister charminga i zvanichnog i svechanog presecanja crvene vrpce :roll:
kakav bulshit , da ne verujesh :roll:
 
Gazdarica:
Blondi draga, ne budi tako okrutna prema djevojci... :mrgreen:

Citaj pazljivo: B nije rekla da ce je naci! Znaci ima nade za nju...

Moje licno misljenje je da je eutanazija majka za neke likove.

Ili: vibrator sa najvise recki (onih mrako-skidackih).

Jedina uteha u vezi davljenja, ovaj price, u vezi nevinosti: da je muskarcima tako ocita (nevinost)... pa forum bi naye8ao od tema... :twisted:
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?[/quote
Nekoliko zapazanja:
1.vidi se da jos nisi drzala toplu kitu u ruci,cim ti na pamet padaju hladni plasticni predmeti kao zamena... 8)
2.cemu panika,i ko ti je uopste rekao da je 20 godina vec previse da bi jos uvek bila nevina? :shock: :lol:
3.jedino ako nadjes retardiranog decka,moci ces da ga ubedis da je prvi,ako si prethodno izvrsila defloraciju plastikom...(guraj pilecu dzigericu neposredno pre,krvava je koliko treba,nema sansi da se primeti...) :lol:
4.tvojom logikom ti vec nisi nevina,posto je cika ginekolog vec gurao svakakve viljuske u tvoj intimni deo tela... :roll:
5.vibrator nije nikakva priprema za sex...kada nadjes momka,probaj da ti predigra bude oralni sex...verovatno ces osetiti takvu toplinu dole,da ces shvatiti da si super spremna za dalje... 8)
6.nemoj biti sebicna...usreci i nekog momka tom prilikom... :wink:
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?

Uzmi model DVOKURAC.Istovrwemeno radi i anal pa decka obraduj buljom.Kao, ti iskusna.Ali mu ne reci da si picila anal ranije.Kao i sve zene, prvi put ti je ali si talentovana.
 

Back
Top