Decembarske fantazije

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Frojdova teorija je da ljudi koji fantaziraju imaju los ili nikakav seksualni zivot.
Hm....ja se ne slazem. Fantazija moze da napravi seks uzbudljiviji...


Sta vi mislite?

Btw...interesantne su razlike, muskarci obicno fantaziraju telesne aspekte, guzu ili sise, dok u zenskoj fantaziji je pozuda na prvom mestu, a ne obdarenost...
Neke zene pali fantazija da su silovane. Opet je dakle (nekontrolisana) pozuda u pitanju. Ne verujem da bi bilo koja zena koja to fantazira volela da joj se to stvarno desi.
 
He pa naravno da ne voli....

Ali ima zena (ako ne sve) zele da partner pocepa odecu sa njih i da bas bude grub... Cupanje za kosu i tako to... Znaci naravno ne silovanje ali kao igra....

Mada ima josmnogo fantazija koje se normalno mogu ostvariti..:)
 
Znam jedno: mora postojati granica između onoga šta i kako se radi i onoga što to opisuje! Atraktivan pogodak u fudbalu izaziva ovacije, nebrojene komentare... Egzekutor tek NIJEMO preživa čar trenutka...

tol'ko ;)
 
Dobro, a da li su fantazije dozvoljene u vezi? Kako bi odreagovali da saznate da vam devojka/zena ponekad fantazira komsiju? Da li je Frojd bio u pravu sa :' A happy person never fantasizes' ?
Ja dozvoljavam partneru da fantazira....po mogunosti da zajedno fantaziramo..mmmmm..
 
Jedem jednim ustima, istovremeno ne mogu biti na više od jednog mjesta... mada mi alorgazmija nije strana, bogu fala... ali, to su tek nus efekti svega što u batrganju da nađemo životni smisao, ima težinu! E, sad stvarno nema KAJ više reći :)
 

Back
Top