Uspeh na polugodju

kakav shtreber sine ?? to je VI gimnazija sine kaubojska shkola...sve ih pustaju.
Nije ti to matematicka ili deveta tamo ti je 4,27 vrh.
Ovde ih bre sve pustaju,nista ne uce a prolaze odlichni, ali se zato zajebu mnogo na faxu...
 
Zapravo u devetoj ima likova kojima ce faliti jedna ocena da budu 5.0 na polugodistu... a ima i onih kojima ce faliti jedna da budu preko 4.5... tako da nije bas 4,27 vrh (mozda na prirodnom...jer ovo su podaci za drsutveni)
 
Kr$t@:
kakav shtreber sine ?? to je VI gimnazija sine kaubojska shkola...sve ih pustaju.
Nije ti to matematicka ili deveta tamo ti je 4,27 vrh.
Ovde ih bre sve pustaju,nista ne uce a prolaze odlichni, ali se zato zajebu mnogo na faxu...



kahem, VI bg gimnazija, prirodno matematicku smer, II godina, nedovoljna...jbg...nije za dzabe joca ubica
aj' reko' da probijem led...kad nece niko nedovoljan da se javi...
 
hahahaha
ma daj bre, ja nisam bila ni vukovac, koliko sam ja upucena izgleda da sam u matematickoj jedina koja nije bila vukovac u osnovnoj...a za strebere, sta da ti radim...moguce je da bude i tih...
na sta si se prijavila?
i sta hemija 1?
 
razmisljala sam ili matematiku ili fiziku, ali mi to radimo u skoli a htela sam nesto novo...
imas po tri seminara, meni je ovo prvi, pa je to hemija 1
ne znam kad se ide...neko spominje januar za ovaj raspust, a neko kaze da je to obicno u februaru...
 

Back
Top