ZDRAVLJE ili KULTURA ???

Poruka
3
Znachi, nisam poverovo dok nisam video svojim ochima :shock:

Београђани и сви који волите Београд - одлука је на ВАМА!

Амерички народ је обезбедио милион долара за пријатеље, грађане Београда!

Средства ће бити утрошена на један од два понуђена пројекта који ви изаберете:

1) Милион за ЗДРАВЉЕ Београда!

Милион долара за набавку најсавременијих амбулантних возила која ће побољшати здравствене услуге у граду

2) Милион за МЛАДОСТ Београда

Милион долара за обнову Дома омладине Београда, културног и информативног центра младих Београда

I naravno ne bi ovo bilo nishta chudno da ladno moze da se glasa po mali milion puta sa iste IP adrese i to tako shto se samo posle glasanja opet vratite na link Anketa ?!?! :shock:
Znachi nije nishta chudno shto DOM OMLADINE vodi, ono osecam da svi zaposleni tamo i njihova rodbina, i svi koji ce da se okoriste od tih para samo klikcu li klikcu !!! :lol:

Pazi i ja sam za kulturu ali ne na ovaj podao i jadan nachin...sramota bre !!! :(

Uostalom izvalite sami koja su to djubrad pokvarena :

http://www.beograd.org.yu/cms/cir_poll.php

P.S. MRTVI DOM OMLADINE , mislim shta ce im milion dolara ?! Shta, da nece mozda da prave zgradu ko PINK ?!?! :shock:
 
Koji jadovi, ne mogu da verujem. Pa bolje da su odbili tu ''investiciju''. Da su oni zaista hteli da nam daju taj novac, dali bi ga i za kulturu i za zdravlje. Ovo je ismevanje naroda...
Sad cete videti, sta god da se ''izglasa'' bice na udaru. Ako se izglasa za kulturu, reci ce da nam nije stalo do bolesnih, nesposobnih itd. , a ako se izabere pak zdravlje reci ce da nas ne interesuje ''kulturno uzdizanje Omladine'' !

Trulo i jadno...
 
ja ne znam o cemu se radi, ali vidim da ste svi pili iz iste flase, i da je to sto ste pili pokvareno...

eremita kaze "gadovi", rujevit prica o nekoj kulturi..

@eremita
donaciju je dao NAROD, a narod te nije bombardovao

@rujevit
oni daje pare, oni ne dolaze da nas uche....
 
Ето...Лицемери још једном испливали на површину.
Мисле неко ће да зине за њиховим милиончетом,који иде у руке оних које САД и финансира...за предизборну кампању...

Ништа то није ни од каквог ''америчког народа''.Нити иде ''српском народу'',већ се зна чему је намењено и зашто баш сад.

А,што се тиче идиотске дилеме-здравље или култура...Па,наравно да је важније здравље.Коме треба култура ако нема здравље?
 
Па јасно је к'о дан коме иде.
Зашто то није додељено неком граду у којем не влада ДС?
И то баш ''дали'' БГ-у,као најважнијем бирачком упоришту англо-саксонске политике...Бежи бре,трагови им смрде нечовјештвом...
 
Русија Србији даје мало више од подмитљивих милион долара.

Мислим,као,ето пријатељи Амераканци ''дају'' Београђанаима за културу или здравство...Па ето,гласајте за странке које подржавају пријатељство са нашим пријатељима...

А,што се не подели тај милион?Што мора да буде или-или?
 
Obersturmfuehrer:
ja ne znam o cemu se radi, ali vidim da ste svi pili iz iste flase, i da je to sto ste pili pokvareno...

eremita kaze "gadovi", rujevit prica o nekoj kulturi..

@eremita
donaciju je dao NAROD, a narod te nije bombardovao

@rujevit
oni daje pare, oni ne dolaze da nas uche....

Па...па.....па..... мислим почећу да муцам од беса... који, бре, "народ", па је л' ти мислиш да је све нас коњ ударио копитом у главу кад смо били мали... обере, ако је и од тебе - мЛого је.

Хајде, лепо израчунај КОЛИКО ЈЕ ПОТРЕБНО ДИНАРА ДА ОДВОЈИ СВАКИ ГРАЂАНИН СРБИЈЕ - ПА ДА НАКУПИМО ТИХ МИЛИОН ДОЛАРА........ и да им
се захвалимо... 8-)
 
Obersturmfuehrer:
dobro ajde, malo je mozda preterano reci narod, ali ajde, nakupi milionce od srba...
uostalom, ako je takva stvar mozemo da uzmemo i taj milion, a i mi sami da skupimo :)
Извини, Обере, али то је једна стока од људи, веома ниског морала - јер они су својим бомбама и санкцијама уназадили Србију за 20 година и направили штету од најмање 100 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРА, да не причам колико смо сви озрачени и сјебани осиромашеним уранијумом - и онда, гле цинизма каубојскога - ОНИ "ДАЈУ СВОЈУ МИЛОСРДНУ ПОМОЋ" - СЕ*ЕМ ИМ СЕ У ПОМОЋ! А та "милосрдна помоћ" износи по 20 цента по глави становника - па да ли ти уопште имаш људског достојанства ??? И онда им и то није довољно - него да направе свађу да се људи грабе у фазону "здравство или култура" - око ЊИХОВЕ "донације".
 
Postavishe sinoc program za glasanje u DOMU - ali i mi smo napravili svoj program jutros :D - e sad da vidimo koga ima vishe - samo ga instalirajte i program ce sam da glasa za ambulatna kola ;)
Ne briniti nishta za komp, nije nikakvo hakerisanje (provereno vishe puta od iskusnih ljudi) !!! :wink:

daleksandar:
Sa url-a dole mozete skinuti java programcic koji automatski glasa za opciju ambulantna kola. Da bi radio treba imati instaliranu javu (sto bi trebalo da je instalirano na vecini masina). Zip fajl koji se skine treba otpakovati i pokrenuti voter.bat u windowsu, odnosno voter.sh u unixima. U arhivi se nalazi i sors kod i ant build fajl (za one nepoverljive). Da zaustavite program zatvorite prozor ili pritisnite Ctrl + C.

Na 64kbps linku ovo radi istom brzinom koja je spomenuta gore (~15 glasova u minuti). Ako se pokrene sa vise masina istovremeno trebalo bi da se dostigne dom omladine bez problema.

Ako nesto ne radi napisite, da popravim.

Kod:
http://ul63.rapidshare.com/files/9101999/voter.zip

daleksandar:
U konzoli u kojoj je program pokrenut se vidi trenutni rezultat glasanja, pa se moze tako pratiti. Svako glasanje prati ispis slican ovom:

Kod:
total: 40578 amb: 17512(0.43%) do:23066(0.57%)
Estimated votes in one minute: 4

total je ukupni broj glasova do sada. amb je broj glasova za ambulantna kola, a u zagradi je procenat. do je isto to za drugu opciju. Drugi red je broj glasova koji bi se poslali sa masine na kojoj je program pokrenut ako glasanje ide brzinom kojom je poslat prethodni glas. Vidim ovde kod mene da se za jedan glas za do posalje barem 2 za amb. I jako se usporilo glasanje u odnosu na sinoc, sto verovatno znaci da je sada usko grlo postao njihov server.

Molim vas ko zeli da pomogne neka aktivira skriptu, ako hoce na ovaj nacin da igraju onda cemo i mi. Gledajte ko je u mogucnosti da mu masina bude non stop ukljucena. Ukoliko dodje do zagusenja servera skripta ce se ugasiti, a vi je samo ponovo pokrenite.
 
Obersturmfuehrer:
dobro ajde, malo je mozda preterano reci narod, ali ajde, nakupi milionce od srba...
uostalom, ako je takva stvar mozemo da uzmemo i taj milion, a i mi sami da skupimo :)
Извини, Обере, али то је једна стока од људи, веома ниског морала - јер они су својим бомбама и санкцијама уназадили Србију за 20 година и направили штету од најмање 100 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРА, да не причам колико смо сви озрачени и сјебани осиромашеним уранијумом - и онда, гле цинизма каубојскога - ОНИ "ДАЈУ СВОЈУ МИЛОСРДНУ ПОМОЋ" - СЕ*ЕМ ИМ СЕ У ПОМОЋ! А та "милосрдна помоћ" износи по 20 цента по глави становника - па да ли ти уопште имаш људског достојанства ??? И онда им и то није довољно - него да направе свађу да се људи грабе у фазону "здравство или култура" - око ЊИХОВЕ "донације".

И само да допуним сопствени пост духовитим виђењем каубоја-неофашиста:


 
Poshto smo iscrpeli sva zakonom (ne)dozvoljena sredstva idemo malo radikalnijim metodama...samo malo :wink:

Evo teksta koji smo smislili i bila bi fora da svi shaljemo isti ovakav tekst na sledecu adresu, znaci da ih bukvalno zatrpamo da im ne bude dobro :

city@beograd.org.yu

Posto smo svi imali prilike da se uverimo kako ste pokusali da namestite glasanje time da se sa jedne IP adrese moglo glasati i po vise puta, sada kada ste uvideli da smo to ukapirali ukinuli ste to jer smo vam ugrozili apsolutno nerealno vodjstvo DOMA OMLADINE, a ipak ste im i dalje ostavili prednost od 4000 glasova ?!
Zahtevamo da ili ponistite glasanje da bi ovaj put bilo korektno ili cemo u suprotnom obavestiti sve medije, ceo nevladin sektor, a i protesti ispred Gradske Skupstine nam nece biti nikakav problem. A druga stvar , kako vas samo nije sramota da postavljate ovakvo glasanje da se bira izmedju Doma Omladine i Ambulantnih Kola ?!
Znaci trazimo od vas samo jednu stvar - da budete fer i da ponistite neregularno glasanje. Nista drugo. Nadam se da nece biti problema i da cete imati razumevanja za nase skroz opravdane zahteve.
Hvala Vam unapred !

Sa Postovanjem,
Omladina Beograda
 
Obersturmfuehrer:
ja ne znam o cemu se radi, ali vidim da ste svi pili iz iste flase, i da je to sto ste pili pokvareno...

eremita kaze "gadovi", rujevit prica o nekoj kulturi..

@eremita
donaciju je dao NAROD, a narod te nije bombardovao

@rujevit
oni daje pare, oni ne dolaze da nas uche....

Свеједно, прво су нас тровали уранијумом а сад су се као сетили да нас лече. Што се тиче културе илузорно је и коментарисати жељу САД да инвестира у нашу културу, ако се то уопште може и назвати инвестицијом. И зашто баш у БГ, зашто се на дају паре за неки сиромашнији крај Србије...?

П.С.
Не дај Боже да нас они уче култури.
 
Nije moje da se mjesam. Alooo! El vi to pi*dite na Amere u fazonu "sta nam oni koji moj daju, ko da nam i treba ista njihovo."
U stvari jedina greska u prici je to sto mozes da klikces milion puta da izglasas sta je potrebnije. To je ono... Bas glupo. A donacija je ok, samo su trebali da kazu namjenu oni sami. Da su rekli - Milion u svrhe obnavljanja zdravstvenih ustanova i to je to. Ovako bzvz prica. Ma, ko ovom narodu dade demokratiju i mogucnost biranja.
Sto se tice Rusa... Pi. Sta su oni koji k dali ikada. Bratsku ljubav? Super. Obnavljamo puteve od bratske ljubavi. Uzgred, zasto im Srbija trazi vizu, umjesto da svoju bracu pusti samo sa pasosem unutra? nema veze sa temom, samo me zanima.
Inace, ne nadajte se da ce Rusi ikoga ikada podmititi nekimmilioncicem. Nisu budale.
 

Back
Top