NOVA AUTONOMASKA KOALICIJA!!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: NOVA AUTONOMASKA KOALICIJA!!

Obećava
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano NOVA AUTONOMASKA KOALICIJA!!

Nekakva vojvodjanska partija na celu sa Igorom kurjackim i jos pet partija pride podnela je listu sa preko 10500 potpisa.bore se za autonomiju vojvodine a ocito iza svega stoji namera da se cedi i kompaniji skine koji glas tamo gde su najjaci.a uz to i ds-u.sta mislite koliki deo kolaca skidaju oni ovima.da li cedi mogu doakati jer sudeci po danasnjem pressu ceda je na ivici da ne udje u skupstinu.pitam prvenstveno jer sve ove likove i tzv lidere ne znam a vidim imaju i neke stranke nezaposlenik,te radnika te Sremaca itd.
    Sta se ovde radi.Ko je taj igor kurjacki,poznato zvuci.poz.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: NOVA AUTONOMASKA KOALICIJA!!

25.10.2006.
    Sa tribine "Bojkot, Vojvodino!"

U sali 212 Otvorenog univerziteta, u sredu 25. oktobra 2006. godine u 17 časova održana je tribina na kojoj su predstavnici vojvođanskih stranaka: Blaško Kopilović, Žika Berisavljević, Stanko Šušnjar (SDP Vojvodine), Igor Kurjački (Vojvođanska partija), Branimir Branči Nikolić (Vojvođanski Otpor), Blaško Temunović (Hrvatsko-bunjevačko šokačka stranka) i građana: Tomislav Žigmanov (filozof) Aleksandar Bošković (profesor Instituta društvenih nauka Beograd), iznosili političke, pravne, istorijske i moralne razloge za bojkot referenduma i Ustava.

Opšta ocena učesnika je da je tekst Ustava dvosmislen, da ne otvara perspektive uključivanja Srbije u EU, da je centralistički, da sadrži lažne informacije u preambuli, a da je i sam način usvajanja zaverenički i skandalozan, te da se tekst Ustava menja u toku same kampanje.

Skup je Ustav ocenio kao antivojvođanski (nesuštinska autonomija), da zapravo predstavlja kontinuitet Miloševićevske Srbije, i poručio da Vojvodina ima istorijsko pravo da sugeriše Srbiji kakvu autonomiju želi. Tako se smatra da je i razlog za bojkot pravo Vojvodine da definiše svoj odnos sa Srbijom.

Učesnici tribine smatraju i da su u Srbiji pod pritiskom i medijskom blokadom oni koji se ne slažu sa Ustavom zato što samo neupućeni i neobavešteni građani mogu glasati za ovakav Ustav.

Игор Курјачки је на слици први с десна гледано на екран, иначе је био 2004. као магистар наука мислим заменик Министра за пољопривреду.

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da je on bio u Ligi ali je suvise vrdao a poznato je da Canak ne trpi da mu neko protivureci pa gaje najurio iz partije barem mislim da tu spada i Kurjacki.

Obećava
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    41

Sta mislis npr mogu li uzeti 50 000 glasova.mislim ukupno.vidim neke fore nezaposleni,te radnici te penzioneri a sve u fazonu autonomije.Plediraju na cedino i ds-ovo glasacko telo,zar ne.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PIKO
    Sta mislis npr mogu li uzeti 50 000 glasova.mislim ukupno.vidim neke fore nezaposleni,te radnici te penzioneri a sve u fazonu autonomije.Plediraju na cedino i ds-ovo glasacko telo,zar ne.
    tesko da mogu jer autonomaske stranke generalno imaju malo glasova a pogotovo ovaj Kurijacki koji je potpuno nebitan.

Obećava
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    41

Jesu li i Hrvati sa wima posto izgleda neko pakleno stoji iza ovoga.Bar mi tako deluje a vi me nazovite teoreticarem zavere

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Jeste Ante Gotovina im je licno vodja iz Haga ko i Radikalima Antin drugar Voja, videli i ovi da se stoka lozi na patije cije su vodje po Holandskim zatvorima i eto

Zainteresovan član ceca_alexa (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Jeste Ante Gotovina im je licno vodja iz Haga ko i Radikalima Antin drugar Voja, videli i ovi da se stoka lozi na patije cije su vodje po Holandskim zatvorima i eto
    tooo
    lijepo si me nasmija

Slične teme

1. Blok za izdaju - nova koalicija G17-LDP-LSV-Madjari
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.12.2008., 19:17
  2. Nova koalicija na pomolu
    Autor Mali Radojica u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 14.04.2008., 00:32
  3. Nova koalicija???