Sta bi vi radili na mom mestu

maja85bgd

Početnik
Poruka
14
Imala sam decka skoro 5 god i od pre dva meseca nismo vise zajedno,a ja se nekako plasim svake druge veze,jer sam u tripu da ne bih zanla kako da se ponasam (valjda razumes na sta mislim) jer kad sa nekim provedes toliko vreme totalno se opustis,a kad bi se tako ponasala prema nekom novo sta bi sve pomislio!I sad nekako i ne mogu da nadjem decka jer mi je bivsi samo u glavi,kada pogledam nekog drugog stalno trazim njega!Sta bi vi uradili na mom mestu?Taman mi se neko svidi i od jednom prekid filma,nemam pojma sta mi se desi!
 
jako malo vremena je prošlo, to je jedini problem, veruj mi. pokušaj da izbaciš sebi iz glave ideju o novom momku i da budeš sama jedno vreme, bar pola godine. to ti je jako važno i potrebno, da bi mogla ponovo da upoznaš sebe, a i da daš vremena bivšem momku da izbledi. nemoj odmah uletati u nešto novo. pokušaj da uživaš u otkrivanju načina solo života i čestim izlascima, novim prijateljima, novim interesovanjima (neki hobi za koji nisi imala vremena, npr. ili neki sport), budi malo sama sa sobom. ja sam bila u vezi od oko 4 godine i nikako nisam mogla da izbacim tog momka iz glave nakon raskida i momci sa kojima sam bila posle nisu ni mogli da me sasvim zainteresuju. i onda sam rekla "dosta". i bila solo oko godinu i po. za to vreme sam i isplakala i pomirila se sa stvarima i slegla sve na svoje mesto, i upoznala sebe ponovo i zavolela sebe još više, i izbacila bivšeg u potpunosti iz glave, i otkrila da sam ponovo spremna za ljubav. tad sam upoznala svog sadašnjeg (nadam se i poslednjeg, tj, budućeg muža). za to "solo" vreme sam krenula na rekreaciju, proširila krug poznanika, izlazila puuuno, čitala dosta, ali i razmišljala dosta i sedela sama na podu u mraku uz muziku i nekad plakala, nekad uzdisala, a nekad samo mirisala noć i shvatala da volim život, volim sebe. treba ti vrema, veruj mi, i ako sebi daš dovoljno vremena, nećeš se pokajati. garantujem ;)
 
Iskreno nisam ni mislila da odmah uletim u neku vezu,nego mi tako dodje kad sam sama,tada mi mnogo nedostaje ali ga ne bih pozvala.Sigurno si upravu za to da treba vremena,znam da ce tako i biti jer nisam spremna na bilo kakvu vezu.Ali meni je jedino problem to sta za to vreme dok sam bila sa njim nisam imala nijednu drugaricu,samo on pa on!Sada dok ih sve povratim trebace mi vremena ali nema veze,valja nekad biti sam i o svemu lepo razmisliti.Nije bas da nigde ne idem ali nije onako kako bih ja volela da bude.Hvala ti u svakom slucaju,treba cuti i necije drugo misljenje,jos ako je bilo iz iskustva ....... Pozdrav
 
ma samo poslusaj ovu blpd_girl...pametno te savetovala...a sto ste raskinuli...sto niste probali to da sredite izmedju sebe,nego raskid...mislim interesuje me...i ja sam jedno duze vreme s mojom malenom,pa me interesuje,da znam kako da probam da sprecim raskid...volim je,paaaaa........???
 
Budi malo sama i opusti se,iskoristi to vreme da vidis sta ti zelis-bivseg ili novog decka.Naravno da nije lako posle toliko godina, ali nemoj da se bojis, videces ako ti se neko zaista svidi na pravi nacin vise neces ni razmisljati o ovome jer ces biti jako zaljubljena. Samo pusti vreme da uradi svoje...Nije lako ali isplati se na kraju.
 
maja85bgd:
Imala sam decka skoro 5 god i od pre dva meseca nismo vise zajedno,a ja se nekako plasim svake druge veze,jer sam u tripu da ne bih zanla kako da se ponasam (valjda razumes na sta mislim) jer kad sa nekim provedes toliko vreme totalno se opustis,a kad bi se tako ponasala prema nekom novo sta bi sve pomislio!I sad nekako i ne mogu da nadjem decka jer mi je bivsi samo u glavi,kada pogledam nekog drugog stalno trazim njega!Sta bi vi uradili na mom mestu?Taman mi se neko svidi i od jednom prekid filma,nemam pojma sta mi se desi!
A kako si sada, posle skoro mesec dana?
 
maja85bgd:
Imala sam decka skoro 5 god i od pre dva meseca nismo vise zajedno,a ja se nekako plasim svake druge veze,jer sam u tripu da ne bih zanla kako da se ponasam (valjda razumes na sta mislim) jer kad sa nekim provedes toliko vreme totalno se opustis,a kad bi se tako ponasala prema nekom novo sta bi sve pomislio!I sad nekako i ne mogu da nadjem decka jer mi je bivsi samo u glavi,kada pogledam nekog drugog stalno trazim njega!Sta bi vi uradili na mom mestu?Taman mi se neko svidi i od jednom prekid filma,nemam pojma sta mi se desi!
ma vrijeme je cudo,vidjeces.sve dodje i prodje.
 
ovde koliko sam video postoje suprotna i kontradiktorna mishljenja.... onda da i ja dam svoj doprinos u vidu predloga za reshenje ovog problema... da skratim filozofiju...

niko od nas ne treba da bude sam... niko nije zasluzio da bude sam... izlazi.... pokushaj da opet povratsih drugarice... i kad ih povratish drzi ih tu.... nikad ne znash ko tje ti zatrebati od njih.... ako se pojavi neki dechko daj mu priliku ako mislish da vredi.... NE ZALETJI SE!!... a i kad dodje do neke veze sa nekim budutjim dechkom ne pushtaj drugarice dalje od sebe..... morash da imash i svoje vreme... da li mislish da je on napustio svoje ortake... teshko.... svako od nas ima pravo na privatni zivot i na sopstveno ja.... tako treba da bude i u vezi i u braku.... nema tu vezivanja lancima i gvozdenih kugli oko chlanaka.... ali moj ti je savet shto se tiche nekog budutjeg dechka da svakom dash priliku da se upoznate [nisam rekao za vezu]... mozda ti neki od njih postane jako dobar prijatelj [da, da, da .... ima josh nas mushkaraca koji verujemo u tako neshto]... a ako bude doshlo do pitanja veza da ili ne onda gledaj da to bude neko ko tje te poshtovati kao osobu a ne samo gledati na tvoje telo i voleti te shto se lepo smejesh... taj neko mora da voli i tvoje mane kao i tvoje vrline..... za vezu je najbitnije poshtovanje i poverenje... i ako se to ne ostvari odmah na pochetku ta veza je u startu neuspela... a ljubav.... retka je ljubav na prvi pogled.... za jubav i za otvaranje srca je potrebno vreme... nekom vishe a nekom manje... to sve zavisi od osobe do osobe i od veze do veze....

nadam se da sam ti bar malo pomogao sa ovim mojim postom.... zelim ti da nadjesh neshto prelepo i da sve shto je proshlo izbledi kao shto reche djole balashevitj "...kao jezushka u snegu..."
 
DayLight:
ovde koliko sam video postoje suprotna i kontradiktorna mishljenja.... onda da i ja dam svoj doprinos u vidu predloga za reshenje ovog problema... da skratim filozofiju...

niko od nas ne treba da bude sam... niko nije zasluzio da bude sam... izlazi.... pokushaj da opet povratsih drugarice... i kad ih povratish drzi ih tu.... nikad ne znash ko tje ti zatrebati od njih.... ako se pojavi neki dechko daj mu priliku ako mislish da vredi.... NE ZALETJI SE!!... a i kad dodje do neke veze sa nekim budutjim dechkom ne pushtaj drugarice dalje od sebe..... morash da imash i svoje vreme... da li mislish da je on napustio svoje ortake... teshko.... svako od nas ima pravo na privatni zivot i na sopstveno ja.... tako treba da bude i u vezi i u braku.... nema tu vezivanja lancima i gvozdenih kugli oko chlanaka.... ali moj ti je savet shto se tiche nekog budutjeg dechka da svakom dash priliku da se upoznate [nisam rekao za vezu]... mozda ti neki od njih postane jako dobar prijatelj [da, da, da .... ima josh nas mushkaraca koji verujemo u tako neshto]... a ako bude doshlo do pitanja veza da ili ne onda gledaj da to bude neko ko tje te poshtovati kao osobu a ne samo gledati na tvoje telo i voleti te shto se lepo smejesh... taj neko mora da voli i tvoje mane kao i tvoje vrline..... za vezu je najbitnije poshtovanje i poverenje... i ako se to ne ostvari odmah na pochetku ta veza je u startu neuspela... a ljubav.... retka je ljubav na prvi pogled.... za jubav i za otvaranje srca je potrebno vreme... nekom vishe a nekom manje... to sve zavisi od osobe do osobe i od veze do veze....

nadam se da sam ti bar malo pomogao sa ovim mojim postom.... zelim ti da nadjesh neshto prelepo i da sve shto je proshlo izbledi kao shto reche djole balashevitj "...kao jezushka u snegu..."[/QUOTE
Hvala ti na svemu,od sada ce tako biti bar sto se tice drugarica i toga da svako treba da ima svoj privatan zivot.Samo sto slobo verujem da ima takvih muskaraca kakog mi ti pricas da treba da nadjem (da me postuje itd) ali ajde da se nadam ....Jos jednom hvala na lepim zeljama i tebi sve najbolje ........kiss
 
maja85bgd:
Imala sam decka skoro 5 god i od pre dva meseca nismo vise zajedno,a ja se nekako plasim svake druge veze,jer sam u tripu da ne bih zanla kako da se ponasam (valjda razumes na sta mislim) jer kad sa nekim provedes toliko vreme totalno se opustis,a kad bi se tako ponasala prema nekom novo sta bi sve pomislio!I sad nekako i ne mogu da nadjem decka jer mi je bivsi samo u glavi,kada pogledam nekog drugog stalno trazim njega!Sta bi vi uradili na mom mestu?Taman mi se neko svidi i od jednom prekid filma,nemam pojma sta mi se desi!

Moraš dati sebi vremena da izađeš iz svega toga što ti je predstavljalo naviku i da se vratiš u normalne tokove. Logično je da se povučeš kada upoznaš nekog novog jer nisu kao tvoj bivši, i svakog ćeš porediti sa njim dok ne natrčiš na pravog...
Generalno, duge veze su osuđene na propast i mali broj je tih veza koje stvarno uspeju, nije uspela tvoja, moja i ko zna čija još.

Posle bure uvek dođe sunce. Tako će i tvoje sunce da se pojavi na horizontu, a kad se pojavi, veruj mi bićeš više nego sigurna u to.

Pozz.
 

Back
Top