Sve online igre
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Sve online igre

Zainteresovan član Bijeli Ocnjak (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Sve online igre

Da vidimo koje igre nisam igrao,mozda ni vi niste probali neke od ovih sto sam ja.Dobro bi bilo da ukratko objasnite o cemu se radi u igri.I vasa ocijena o njoj.
    1.hattrick ( www.hattrick.org ) Igram je malo vise od dvije godine.Vi ste kao fudbalski menadzer koji dobije svoj tim i cilj igre je da napredujete u liga sistemu.Dovoljno je da se logujete jednom nedjeljno da bi ste uspijesno vodili tim.Najbolja online igra koju sam ikada igrao.
    2.sokker ( www.online.sokker.org ) Igrao sam je nesto kratko.Fora kao sa hattrickom,samo,uz duzno postovanje svih koji je igraju,blijeda kopija.
    3.prizee ( www.prizee.com ) Igra je odlicna.Svakog dana imate da igrate po jedan nivo od 5 ili 6 flash igrica i nekih 5 grebalica.Fora je u tome sto dobijate "bubze" neke kao kredite,koje kada sakupite mozete zamijeniti za neki od poklona koje oni nude.Pokloni stizu sigurno.Nesto tipa kao olovka,privezak,kacket itd naravno ima i vecih poklona kao napr. plazma TV,kamera,fotoaparat,komp.....ali za njih treba mnoogo bubzova,kojih necete sakupiti narednih 10 godina sem ako ne uplatite max pack.Sto se tice logovanja ,potrebno je jednom dnevno makar sat vremena.
    4.ogame ( www.ogame.org ) Zanimljiva igra za koju nisam imao vremena.Igrao sam je nekih 4-5 mijeseci i odustao.Razlog - pa treba non stop da visis nad racunarom.Na pocetku dobijete planetu koju razvijate i pravite flote i napadate ostale planete i kolonizujete nove itd.Sve u svemu,kazem,odlicna igra,samo sto morate da ste stalno na racunaru.
    5.travian ( www.travian.com ) Poceo sam da je igram prije neki dan.Dobijete kao neo selo koje morate da razvijate i da se uortacite sa nekim drugim igracima i da napadate itd...Ali mi mirise da je nesto slicno ogameu i da cu kasnije morati da se cesto logujem.Vidijecemo.
    6.omerta ( nju sam samo probao da igram i nije mi se nesto specijalno svidijela,zaboravio sam link ).
    Poslednji put ažurirao/la Bijeli Ocnjak : 26.12.2006. u 02:49

Domaćin Mafijaš (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Sve online igre

nije loše...nije loše.....

Zainteresovan član Daltonista (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Takodje je super igra,koja zavisi od realnog vremena ona koja postoji na sajtu UEFA... Kad pocne sezona Uefa Cup-a ili Lige sampiona krene i igranje Fantasy Football-a.Dobijete 100 miliona (poena,novca nije definisano cega) i kupujete igrace koji ucestvuju te godine u takmicenju.Postoje pravila bodovanja,zavisno da li je igrac postigao pogodak,asistencija,da li je gol dao napadac ili odbrambeni igrac,broj minuta provedenih,negativni poeni golmanima za primljeni gol,zuti kartoni,crveni kartoni,itd itd.Nagrade su odlicne,pobednik kola dobija Sony Playstation Portable,a onaj koji ima najvise poena na kraju svih odigranih kola dobije dve karte za finale Lige sampiona.

Liga sampiona
    Kup UEFA

Aktivan član Wolfbrother (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Reputaciona moć
    68

Cyber Nations (www.cybernations.net)

Jedna od lepsih igara u kojima mozete voditi svoju naciju(mnogo bolja od nations states).Ovo je potpuno besplatna igra, a sem toga dovoljno je doci jednom dnevno da bi odrzavali naciju tako da je svakom dostupna.

btw: ako neko hoce tamo da me kontaktira, nick mi je Dark Wolf

Početnik
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Cao.ja sam pronasla jedan sajt sa online igricama ima svasta nesto,jamb,tablic,ne ljuti se covece,shah itd super je stvar,postoji chat i ne igras se sam sa kompijem nego sa drugim ljudima koji su takodje dosli da se igraju evo vam pa pogledajte zanimljivo je http://www.zoki.com/games/ Pozdrav

Nov član
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Sve online igre

travian ( www.travian.com ) Poceo sam da je igram prije neki dan.Dobijete kao neo selo koje morate da razvijate i da se uortacite sa nekim drugim igracima i da napadate itd...Ali mi mirise da je nesto slicno ogameu i da cu kasnije morati da se cesto logujem.Vidijecemo.

U pravu si, igrica zahteva sve vise vremena i neverovatno je zarazna, jednom recju odlična je !!!!

Svi koji zele da probaju, mogu preko jednog od ova dva linka, mozda dodjete i u moj savez !!

http://rs.travian.com/?uc=rs1_13748
    http://rs.travian.com/?uc=rs2_836

Aktivan član The Magician (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Ekstra tema

Administrator tab503 (avatar)