Na pusto ostvro bih....

sta bi pono...neku jaKtu da idem na susedno ostrvo po leb i jogurt :lol:
onda...80 jezgarni procesor, 50 giga rama, graficku sa 20 giga....i tako jos neke sitnice :lol:
a od igrica...total war serijal i ne treba mi vise nista...i naravno satelitski net :D
 
poneo bi 4 igrice i gledao im kutije, osim ako su pirati pa ne bih mogao ni u tome da uzivam.

dzaba ti sve kad na pustom ostrvu nema struje :p
ili je to ostrvo gde je bilo struje ali su strasni mutanti sa kojima je eksperimentisao ludi naucnik pobili sve zivo na ostrvu a onda pocrkali od gladi jer je pusto pa nema ni zivotinja i ti nadjes razrusenu bazu i generator.
ali dzaba kad je sva nafta potrosena i u ocaju pocnes da kopas za naftom i naletis na izvor i napravis bustinu i pomislis, sad sam bogat covek, kad PRC ostrvo je pusto i nemas brod da prodas naftu i umres siromasan i gladan.
A sve zbog 4 igrice :lol:
 
Da ne skrecemo sa teme,idemo na to ostrvo sa pretpostavkom da ima net,vilu,cice i to ali nema igara i kompa. :)
1.rFactor (u jea..... :) )
2.F1 1999-2006
3.Armies of Exigo
4.Rise of Nations serijal.
*U ovo je naravno ukljucen "solidan" komp :)
 
V.K.:
hahaha ono kao sedish pored neke palme i gledash sve te GW-ove stoje tamo a ti bi dao jetru da mozesh da ih igrash ^^

hehe da to isto ko onaj vic:
spremila NASA bosanca, italijana i francuza na 30 god zivota u svemiru, i pitaju oni njih sta im treba da im ne bude dosadno?
Francuz: Meni trebaju samo zene....... i dadnu mu 10 zena
Italijan: Meni trebaju samo knjige ..... i utovare mu mnOgo knjiga
Bosanac:Meni treba samo duvan i nista drugo...... utovare mu 2 tone duvana xD
I nakon 30 god. vracaju se oni, Francuz ide sa onim zenama i iza djeca, Italijan pjeva k`o lud, kad istrca Bosanac onako nervozan : Ima li ko sibicu? Ima li ko sibicu ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
tommy gun:
....poneo 4 IGRICE
1.Call of Duty-nikad me nece smoriti.....realan pokaz WW2
2.Warcraft-po meni najbolja fantazija strategija
3.WoW-bez njega ni u grob necu moci....a kamoli na ostrvo.....
4.Hearts of Iron 2-nemam rechi.....

I kako bi ti to igro, bez kompa ? :D

Ja bi poneo:

1.Wow
2.GW( da probam )
3.LC
4.WWP
 
Bllade:
hehe da to isto ko onaj vic:
spremila NASA bosanca, italijana i francuza na 30 god zivota u svemiru, i pitaju oni njih sta im treba da im ne bude dosadno?
Francuz: Meni trebaju samo zene....... i dadnu mu 10 zena
Italijan: Meni trebaju samo knjige ..... i utovare mu mnOgo knjiga
Bosanac:Meni treba samo duvan i nista drugo...... utovare mu 2 tone duvana xD
I nakon 30 god. vracaju se oni, Francuz ide sa onim zenama i iza djeca, Italijan pjeva k`o lud, kad istrca Bosanac onako nervozan : Ima li ko sibicu? Ima li ko sibicu ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Jedino ja oživljavam ove teme sa 6,7. stranice
Poneo bih
1Svoj komp
2Rise of nations(pokushao boh da je obrnem sa svim narodima na svim TEŽIŠNIM nivoima)
3Moj privatni jat(samo jedan od 5 ili 25...zaboravih već)
4Puuuuuuno pršute!
:!:
 

Back
Top