ПОЧЕЛА ОКУПАЦИЈА НАТО-а
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 216

Tema: ПОЧЕЛА ОКУПАЦИЈА НАТО-а

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano ПОЧЕЛА ОКУПАЦИЈА НАТО-а

На моје запрепашћење данас сам на 2.програму радио Бг. слушао емисију у којој човек протествује ЗАТО ШТО ЈЕ КАНЦЕЛАРИЈА НАТО-а отворена ни мање ни више у згради Министарства одбране Србије и Бирчаниновој улици - а са погледом на зграде Генералштаба које су срушили у свом злочиначком бомбардовању.

Као што видите директно су се сместили у једину зграду у Србији у којој никако не би смели бити. Мутаво образложење нашег манекена је да је то тако зато да им буде лакше да КОМУНИЦИРАЈУ.......каква бламажа.

Има ли ЈОШ БИЛО ГДЕ НА СВЕТУ овако нешто као што је урадио Председник Србије ???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Podrazumevano Re: ПОЧЕЛА ОКУПАЦИЈА НАТО-а

Predsednik, vlada ,ista banda:wink:

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    На моје запрепашћење данас сам на 2.програму радио Бг. слушао емисију у којој човек протествује ЗАТО ШТО ЈЕ КАНЦЕЛАРИЈА НАТО-а отворена ни мање ни више у згради Министарства одбране Србије и Бирчаниновој улици - а са погледом на зграде Генералштаба које су срушили у свом злочиначком бомбардовању.

Као што видите директно су се сместили у једину зграду у Србији у којој никако не би смели бити. Мутаво образложење нашег манекена је да је то тако зато да им буде лакше да КОМУНИЦИРАЈУ.......каква бламажа.

Има ли ЈОШ БИЛО ГДЕ НА СВЕТУ овако нешто као што је урадио Председник Србије ???
    CHAAAAAARGEEEEE!!!

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Iron Lord
    CHAAAAAARGEEEEE!!!
    Мол'м ??? Не разумем? Је л' ви то мени, уважени Лорде??? Нема вас дуго а онда "с'неба - па у ребра" овако ??? :wink: :wink: :wink:
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zainteresovan član Feta Podouri (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

E Mito Mito... koji si ti naivko. Dobro, znam da mrziš Jevreje... u redu... takav si čovek... mrziš i amerikance... ajde, ksenofobičan si... bolest je bolest... ali počeo si i da pišeš koješta,
    Sad ti je i Boris Tadić kriv... pa stvarno čoveče gde ti je pamet pored te sve mržnje i ostrašćenosti... hahahahahahah... pa znaš li ti blago mene da je to onaj tvoj mutavi mlohavko odobrio, ... opa al si napravio grešku u koracima

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Feta Podouri
    E Mito Mito... koji si ti naivko. Dobro, znam da mrziš Jevreje... u redu... takav si čovek... mrziš i amerikance... ajde, ksenofobičan si... bolest je bolest... ali počeo si i da pišeš koješta,
    Sad ti je i Boris Tadić kriv... pa stvarno čoveče gde ti je pamet pored te sve mržnje i ostrašćenosti... hahahahahahah... pa znaš li ti blago mene da je to onaj tvoj mutavi mlohavko odobrio, ... opa al si napravio grešku u koracima
    Јаааааааоооооојјјјјјјјјј.. .......ако је Коштуњави то урадио - има да га се одрекнем???
    Али, све ми се чини да је то Борис Т.

И још хоће да у Београд преместе неку огромну америчку машинерију из Загреба која истовремено прислушкује 50 000 телефонских разговора, мејлова и факсова, јбт...онда аутоматски прави селекцију, итд. и да одавде инсталирају РЕГИОНАЛНО прислушкивање проклети каубоји...мислим да се зове "морс" или тако некако.........јаоооооооојјјј јј... има да добијем шлог..........

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

neupućeni bi pomislili da je ministarstvo odbrane deo vlade srbije, vlade kojom dominira dss, a da je stanković dss-ov kadar. sreća pa iomaju tebe da im otvoriš oči...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Tacno tako niko nije toliko naivan i glup da pomisli da bi se takva stvar mogla uciniti bez znanja i dozvole vlade i njenog predsednika tim pre sto je ministar odbrane odgovoran neposredno premijeru a kada je biran za minstra odbrane dok je jos bila SCG izabran je kao nestranacka licnost na predlog DSSa pa je tu funkicju nastavio da obavlja i u Kostunicnoj vladi.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ista meta isto odstojanje 1941-2006 .

I nemacke okupacione trupe su se 1941. godine smestile u zgrade nase vlade.

Tada su nas okupirali Nemacki nacisti i domaci izdajnici su nam pricali kako je to za nase dobro, kako ce Nemci sada da kod nas uvedu njihov red, disciplinu i rad - da cemo mi samo tako da prosperiramo. Isto nas uce danasnji domaci izdajnici i sluge Americkih nacista koji nam govore da je i ova okupacija za nase dobro, da cemo ovime prosperirati, a to sto nam Amerikanci tu i tamo oduzmu deo teritorije, sto njihovi kvislinzi uz njihovu pomoc tu i tamo pobiju i proteraju koju desetinu hiljada Srba - to nema veze. Vazno je da je njima lepo.

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

kako volim ove više nego žalosne paralele
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Мол'м ??? Не разумем? Је л' ви то мени, уважени Лорде??? Нема вас дуго а онда "с'неба - па у ребра" овако ??? :wink: :wink: :wink:
    Pa sad ako smo u onom klubu za mir valjda treba da damo i neku kancelariju da ne kažem office za uvaženu gospodu.
    :wink:

Inače, jel bilo nekih većih incidenata dok nisam bio ovde?

Aktivan član besniris (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

Pa da bi nas sto vise ponizili,nista oni nerade slucajno ovo je samo nastavak okupacije srbije.Sad jos samo da nekako progutamo pricu kako je to za nase dobro.

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Hoce Kostunica da ih ima na oku.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Elvin
    neupućeni bi pomislili da je ministarstvo odbrane deo vlade srbije, vlade kojom dominira dss, a da je stanković dss-ov kadar. sreća pa iomaju tebe da im otvoriš oči...
    da, stvarno sreca da je tu super mita rusofil, da raskrinka sta se krije iza toga.
    super mito- ministarstvo odbrane, ministar- zoran stankovic
    vlada republike srbije, premijer- vojislav kostunica

jel si znao za to- ministarstvo je zapravo u vladi tvog vojislava?? :shock:
    http://www.mod.gov.yu/

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio ~Petar~
    da, stvarno sreca da je tu super mita rusofil, da raskrinka sta se krije iza toga.
    super mito- ministarstvo odbrane, ministar- zoran stankovic
    vlada republike srbije, premijer- vojislav kostunica

jel si znao za to- ministarstvo je zapravo u vladi tvog vojislava?? :shock:
    http://www.mod.gov.yu/
    Само гледам какве глупости пишете - СВЕ ТО СУ ПОТПИСАЛИ пре ове Владе Војислава Коштунице, г.Министар одбране(бивши Борис Тадић), г.Министар иностраних послова г.Вук Драшковић а пре њега она љига Свилановић.........ту Коштуњави НИЈЕ МОГАО НИШТА ДА ПРОМЕНИ.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Само гледам какве глупости пишете - СВЕ ТО СУ ПОТПИСАЛИ пре ове Владе Војислава Коштунице, г.Министар одбране(бивши Борис Тадић), г.Министар иностраних послова г.Вук Драшковић а пре њега она љига Свилановић.........ту Коштуњави НИЈЕ МОГАО НИШТА ДА ПРОМЕНИ.
    sve sto se dogovara i potpisuje, rade primarno ministarstva vlade. sve shto rade ministri, znachi da radi vlada- tako je to i u teoriji i u praksi, dzaba mazesh ochi sebi rusofilu.
    i sve je vezano za aktuelnu vladu. svilanovic i boris tadic( u funkciji ex ministra odbrane) nemaju sa ovim veze.
    chak u suprotnom, postoje mehanizmi da vlada i naravno parlament blokiraju i sprece svaku akciju vezano za ovo, sto naravno ne rade.
    isto kao i podrska ulasku u partnerstvo za mir.

da podsetim, takodje da su za ratifikaciju sporazuma - od onog o tranzitu NATO trupa pa i svih slicnih, uvek ZA glasali i svi poslanici vojinog dss-a
    placi

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

sve sto se dogovara i potpisuje, rade primarno ministarstva vlade. sve shto rade ministri, znachi da radi vlada- tako je to i u teoriji i u praksi, dzaba mazesh ochi sebi rusofilu.
    i sve je vezano za aktuelnu vladu. svilanovic i boris tadic( u funkciji ex ministra odbrane) nemaju sa ovim veze.
    chak u suprotnom, postoje mehanizmi da vlada i naravno parlament blokiraju i sprece svaku akciju vezano za ovo, sto naravno ne rade.
    isto kao i podrska ulasku u partnerstvo za mir.

da podsetim, takodje da su za ratifikaciju sporazuma - od onog o tranzitu NATO trupa pa i svih slicnih, uvek ZA glasali i svi poslanici vojinog dss-a
    placi

Добро !

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Добро !

uh, dobro je, ochekivao sam da klinja pocne da igra kazachok.

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa ako hoćemo u NATO, normalno je da buduće saveznike smestimo na adekvatnoj lokaciji. U prošlosti svi naši saveznici su veoma ispoštovani , bez obzira što nam i nisu nešto bili od pomoći.

Ne razumem , zašto naš narod nije pomalo i lukav, danas kada nam lukavstvo možda i najviše treba. Zar Francuska i Austrijska ambasada nisu jedna pored druge , zašto je to tako i ko je to tako hteo. Naravno tadašnja srpska politička elita. Mislili su sasvim drugačije........

Da se danas neki pitaju smestili bi Kancelariju NATO - a tamo kod Bojovića, još malo pa preko puta spomenutih ambasada, na žalost...

Nama ne treba da znači gde će oni svoja dupeta da uvale , samo da je njima udobno. Tako su u početku radili Grci , dok se nisu "uspravili" trpeli su ih ali danas nije tako. Morali bi malo da učimo od drugih...

Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

Pa ko kaze da hocemo u NATO.To je jos jedna od mnogih gluposti koje hoce DS da nam proturi na mala vrata.Prvo treba da se odrzi referendum da se narod izjasni da li je za ulazak pa tek onda moze takva prica da se otvara.Da je bio odrzan referendum oko ulaska u PZM,vecina naroda bi bila protiv.

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Da li se ti družiš sa onima od kojih imaš samo štetu. Ili se družiš sa onima koji ti prijaju, gde uzajamno imate interese, i sa kojima možeš da ostvariš svoj dnevni , mesečni , godišnji cilj....?

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

uh, dobro je, ochekivao sam da klinja pocne da igra kazachok.
    Па, ево, ипак да те не разочрам (једино ми смета његова петокрака)........

Zainteresovan član Diplodox (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

eremitke, šta ti je tu čudno, pa mi smo okupirani još od petog oktobra pa naovamo. što se nerviraš, pa to je sasvim normalno u savremenom svetu, mi idemo u evroatlanske integracije, u susret budućnosti, ne damo da nas neko odvuče u mračnu prošlost samo zato što se neka tamo nato kancelarija otvara u ministarstvu odbrane, pa zar ti ne znaš da smo mi sami sebe bombardovali? sad samo još da nam nato gazi ljude po putevima i onda smo pravi partneri.

Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

To sto ce nas gaziti i nije tako strasno,mnogo je gore sto ce za par godina poceti da skladiste u ovoj nesrecnoj zemlji radioaktivni otpad i ostalo djubre kojeg gledaju da se rese.Sto je najgore Tadic i ostala banda ce nastaviti da ispiraju mozak narodu kako su to nase obaveze ako zelimo da nas NATO i EU prihvate kao partnere.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Diplodox
    eremitke, šta ti je tu čudno, pa mi smo okupirani još od petog oktobra pa naovamo. što se nerviraš, pa to je sasvim normalno u savremenom svetu, mi idemo u evroatlanske integracije, u susret budućnosti, ne damo da nas neko odvuče u mračnu prošlost samo zato što se neka tamo nato kancelarija otvara u ministarstvu odbrane, pa zar ti ne znaš da smo mi sami sebe bombardovali? sad samo još da nam nato gazi ljude po putevima i onda smo pravi partneri.

Zaboravio si jos da dodas , da nam kresu zene - tek onda postajemo pravi partneri ko sto smo sa turcima bili skoro 500 godina "strateski partneri".

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 10.04.2009., 22:32
  2. Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 25.03.2009., 20:46
  3. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 15.02.2009., 21:05
  4. Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 30.07.2008., 19:09
  5. Почела кампања Б92!