FOTOGRAFIJA JE DO JAJA
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: FOTOGRAFIJA JE DO JAJA

Početnik
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano FOTOGRAFIJA JE DO JAJA

MNOGO GOTIVNA STVAR. TEK SAM POCEO DA SE BAVIM OVIM POSALJITE MI KJI SAVET I SL

MAĆA
    Guest

Podrazumevano

Da baš kao sto kazes fotografija je do jaja.Nećeš mi verovati ali ja sam u svet fotografije ušla sasvim slučajno i veruj mi,što više saznajem sve sam luđa za njom.A moj savet ti je da obilazis izlozbe(pogotovo ako ziviš u Novom Sadu ili Beogradu imas ih na pretek),da što vise čitaš i naravno fotografiši,fotografiši,fotografiši,fotografiš i,fotografiši,fotografiši,fotografiši,fotografi ši i samo fotografiši,(i to bilo bi još bolje ako si u prilici da radiš crno-bele fotografije)jer samo tako ćeš naučiti najviše.Ja ti zelim puno sreće i nadam se da ćeš jednog dana zavoleti fotografiju kao i ja jer veruj mi FOTOGRAFIJA JE ZIVOT !

Guest

Podrazumevano

E nemoj se ogranicavati tehnikom, pucaj sta god hoces i sta god ti odgovara, c/b, kolor, slajdove, digitalno, sve jedno to je samo medij.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    E nemoj se ogranicavati tehnikom, pucaj sta god hoces i sta god ti odgovara, c/b, kolor, slajdove, digitalno, sve jedno to je samo medij.
    UUUUUUUFFFFFFFF ajd polako bre!Nije to medij to je bre stil,smisao,zivot,feeling abogami i ljubav.Kinta vise manje al dodje i to.

Slične teme

1. Jaja na oko
    Autor damir24 u forumu Hardver
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.08.2006., 10:00
  2. JaJa
    Autor Avetinja u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 24.04.2006., 14:23
  3. jaja
    Autor dejan764 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1