kinez je crnogorac......
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: kinez je crnogorac......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano kinez je crnogorac......

...uskoro ce biti vise kineza sa novim crnogorskim pasosem (ako isti bude ikad postojao) nego samih crnogoraca.....da li su kinezi veci crnogorci od samih crnogoraca i srba? da li zasluzuje sve to jedna tako mala nacija...da nestane za par godina.......nedaj boze da dozivim dan kada ce male kosooke nakaze ponosno govoriti svojoj deci "ja sam crnogorac" kao danas crnci u USA sto govore "ja sam amerikanac"......da li imaju u vidu to crnogorski politicari koji tako zurno zure u evropu.....

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: kinez je crnogorac......

Odvratno. Kako... Pi, stvarno mi se gadi! Kosooke nakaze. Kako mozes da kazes tako nesto za ljude, koj su ljudi koliko i ti, mada dovodim u pitanje od koje si ti fele i da li si covjek...

Da si nekako razumnije postavio ovu pricu bez iritatnih rasistickih uvrijeda, vjerovatno bih rado govorila o tome. Odvratno!

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Citat Original postavio radeyuyu
    ...uskoro ce biti vise kineza sa novim crnogorskim pasosem (ako isti bude ikad postojao) nego samih crnogoraca.....da li su kinezi veci crnogorci od samih crnogoraca i srba? da li zasluzuje sve to jedna tako mala nacija...da nestane za par godina.......nedaj boze da dozivim dan kada ce male kosooke nakaze ponosno govoriti svojoj deci "ja sam crnogorac" kao danas crnci u USA sto govore "ja sam amerikanac"......da li imaju u vidu to crnogorski politicari koji tako zurno zure u evropu.....
    Slabo kresete,pa nek vas i nesetane.Kakvi ste i nece biti neka steta

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

c,c,c,c
    ovog radeta su mnogo tukli lopatama i pajserima kad je bio mali....
    jel bilo ono "mama, nemoj po glavi!!!"
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

U ostalom koga zabole za to sta se zbiva u CG.Sto se mene tice mozete i marsovce da uvezete i date im CG pasos.
    Nego mogli bi ovi Bg crnogorci da se vrate u kamenjar cisto da ne bi ta fantasticna nacija nestala.

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Ja mislim da se svi kinezi trebaju vratiti u JAPAN )))))

Pa crnogorci su : albanci , muslimani , hrvati i deo srba ... pa sto ne bi imali malo i kineza )))

CRNA GORA htela u EVROPU evo im sada ))
    Sergeant

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Inace, Kina je u Evorpi! O zaboga...

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Izbio rat izmedju Etiopije i Sudana!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio HEBEHA
    Inace, Kina je u Evorpi! O zaboga...
    ....kina je svugde ....nova meta su preostale istocnoevropske zemlje koje su ostale "ciste"......kada zene koje nemaju sta da jedu po istocnoj evropi bilo one albanke,crnogorke, hrvatice ili srpkinje pocnu da radjaju kineskim bizmismenima kosooke nakaze zbog sakice jena ili cega vec seticete se vi mene.......i moga ludoga posta......i nabicete kukuljace .......samo bice kasno......

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Jen je Japanski... Sve Kineze u Japan... :-D :-D

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

....kina je svugde ....nova meta su preostale istocnoevropske zemlje koje su ostale "ciste"......kada zene koje nemaju sta da jedu po istocnoj evropi bilo one albanke,crnogorke, hrvatice ili srpkinje pocnu da radjaju kineskim bizmismenima kosooke nakaze zbog sakice jena ili cega vec seticete se vi mene.......i moga ludoga posta......i nabicete kukuljace .......samo bice kasno......
    necemo se setiti....maloumne pacenike svi zaborave u roku od 10 minuta....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

" kao danas crnci u USA sto govore "ja sam amerikanac"
    A kako po tebi treba da izgleda amerikanac i sta da kaze crnac iz amerike kada ga pitaju sta je? Rob iz afrike? Indijanci bi jedini smeli da se nazivaju amerikancima?
    Ovo je za ban. Niko vama pametnjakovicima ne brani da se naselite u kinu i svojom brojnoscu nadvladate kosooke nakaze a evo za pocetak bi to mogli da probate i na kosovu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    necemo se setiti....maloumne pacenike svi zaborave u roku od 10 minuta....
    ....ziv bio pa video...pa makar me i zaboravio.............

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Rade, pobogu!

Znas li koliko je nezaposlenih u CG. Hoces broj? 40 000. A koliko je stranih zaposlenika (sto Kineza u buticima, sto Rumuna i Makedonaca po gradilistima itd.) 40 000.

Nece Crnogorci da rade? Ko ih yebe, ima ko oce. I sami su krivi.
    Hoces da zaposlis Crnogorca? probaj. Ja sam Crnogorka, rodjena, ali ovo je najlenji i jedan od nesposobnijih naroda svijeta! On ce zapomagati, prenemagati se, kasniti, traziti povisicu, kukati, ic na pauze. Rumun nece. Ma cak ni covijek iz Srbije nece, a eto, isti narod. Nece ni Kinez. Molim lijepo.

Inace, da jeni se ne koriste u Kini.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Samo im nemojte davati državljanstvo kad se rode na vašoj teritoriji i rešen problem.
    Da li ste ikada razmišljali o izvesnoj naciji, mnogo bliskijoj nego li Kinezi, koju i ne zanima crnogorsko državljanstvo?

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Pa nije resen problem, jer to politicari moraju da srede. U nasoj zemlji je slicna situacija, ali nasi politicare se plase Kine toliko da su pre manje od mesec dana posle jednog poziva ambasadora zabranili prikazivanje filma o demonstracijama na Tjenanmenu.
    Inace pouzdano znam da je u Srbolendu veoma razvijen biznis zenjenja Kineskinja koje nakon 2 god. braka dobijaju drzavljanstvo. Mladozenja (Srbin) dobije par hiljada evra (6000-12000) na ruke pre potpisivanja u opstini, a zatim sledi razvod kroz dve godine. Pretpostavljam da se one zatim udaju za svoje "bivse" muzeve i legalizuju i njima boravak. Takve stvari maticar moze lako da uoci, ali kao prvo i ti maticari su najcesce umesani, a kao drugo ko ce u vladi da naredi razbijanje takvog necega. Narocito ako to moze da utice na nae odnose sa "bratskom nam" Kinom.

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Nije to tako kako ti pišeš, ne bih se složio u potpunosti. U Crnoj Gori su koliko toliko svesni nekih stvari i dobro su organizovani kada je reč o vraćanju i "izbacivanju" pridošlih kineza. Za razliku od nas oni su po tom pitanju veoma rigorozniji i oprezniji .
    Lično znam jednog Kineza koji je pre 7 godina uspeo da se useli u Bar kao državljanin Srbije. Imao je čak i auto na VA registrovan.Pošto imam tamo rodbinu pa i i idem često znam da su pokušavali da ga izbace ali uzaludno ( verovatno je dobro podmazao ). Posle njega je useljeno relativno dovoljan broj "njegovih rođaka" ..., i priča počinje....

Ali bez obzira na ovo znam da ih i vozom vraćaju veoma često tamo "odakle" su i došli. Mislim da tu ima dosta uticaja NP lobi kao i muslimana sa severa CG....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio prof.Grof
    Nije to tako kako ti pišeš, ne bih se složio u potpunosti. U Crnoj Gori su koliko toliko svesni nekih stvari i dobro su organizovani kada je reč o vraćanju i "izbacivanju" pridošlih kineza. Za razliku od nas oni su po tom pitanju veoma rigorozniji i oprezniji .
    Lično znam jednog Kineza koji je pre 7 godina uspeo da se useli u Bar kao državljanin Srbije. Imao je čak i auto na VA registrovan.Pošto imam tamo rodbinu pa i i idem često znam da su pokušavali da ga izbace ali uzaludno ( verovatno je dobro podmazao ). Posle njega je useljeno relativno dovoljan broj "njegovih rođaka" ..., i priča počinje....

Ali bez obzira na ovo znam da ih i vozom vraćaju veoma često tamo "odakle" su i došli. Mislim da tu ima dosta uticaja NP lobi kao i muslimana sa severa CG....
    ...zanimljivo.....i prica je pocela....da li su rodjaci sada crnogorci ili i dalje srbi?? bilo bi zanimljivo znati....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Iron Lord
    Samo im nemojte davati državljanstvo kad se rode na vašoj teritoriji i rešen problem.
    Da li ste ikada razmišljali o izvesnoj naciji, mnogo bliskijoj nego li Kinezi, koju i ne zanima crnogorsko državljanstvo?
    ..nadam se da nece davati drzavljanstvo nizim rasama i tu mora da prekrsi cg evropske zakone preko kojih se evropa unistila nesvesno razmisljajuci kao ta crnogorka sto se javila negde ovde.... !!!!!!!!! taj milo bi onda mozda ispao heroj ako donese i jedan takav zakon......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

" nizim rasama "
    Ovaj je stvarno zastranio.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio automatizovani
    " nizim rasama "
    Ovaj je stvarno zastranio.
    ..da ti nisi jedna od "njih"......

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

..nadam se da nece davati drzavljanstvo nizim rasama i tu mora da prekrsi cg evropske zakone preko kojih se evropa unistila nesvesno razmisljajuci kao ta crnogorka sto se javila negde ovde.... !!!!!!!!! taj milo bi onda mozda ispao heroj ako donese i jedan takav zakon......
    ok, bices banovan, mada malo mi te je zao....znas, sporim i slaboumnim ljudima treba pomoci, a ne kaznjavati ih....
    ah da, i nauci, ako je ikako moguce sta je to rasa, pa govori ove stvari....
    nadam se, da si procitao ove dve recenice, i da dok si stigao do kraja druge nisi zaboravio sta je pisalo na pocetku prve.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Ako zanemarimo nadmorsku visinu u vezi rangiranja ko je "viša" a ko "niža" rasa, imajte na umu da nacija koju vredjate ima brojnost u milijardama stanovnika i da mogu ovu planetu da pomere iz orbite ako skoče u isto vreme. Što se drugih tiče, mogu da skaču kao protivteža...

Slične teme

1. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 18.11.2006., 11:15
  2. kinez
    Autor u forumu Humor
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.03.2004., 22:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku