Koštun JUGEND !

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
:roll:

Evo bas sam odgledao predizbornu konvenciju DSS (ne celu naravno, verovatno bih zaspao na pola), i dok je Voja drzao vatreni govor, odmah se prisetih verbalne konstrukcije koja je izuzetno prisutna na ovom forumu, pogotovo u poslednje vreme. Jasno je da pripadnici odredjene ekstremisticke organizacije zvane LDP, sektaski nauce odredjene reci koje im centrala izdiktira pa ih papagajski ponavljaju iznova i iznova, ali KOSTUN JUGEND?! Evo zivo me zanima kako dodjose do ovako ekstremno glupave i potpuno besmislene konstrukcije?

Posto same reci nemaju ama bas nikakve slicnosti (sem samo JEDNOG JEDINOG zajednickog slova), onda mora biti da nekoga ovde Kostunica asocira na Adolfa Hitlera, verovatno po nacinu drzanja govora, oratorskoj sposobnosti da zapali masu, unosenju celokupne svoje licnosti u reci koje upucuje slusaocima, prodornom pogledu koji sece i ledi krv u zilama......

kostunica.jpg
 
Salvantis:
:roll:
Jasno je da pripadnici odredjene ekstremisticke organizacije zvane LDP, sektaski nauce odredjene reci koje im centrala izdiktira pa ih papagajski ponavljaju iznova i iznova, ali KOSTUN JUGEND?! Evo zivo me zanima kako dodjose do ovako ekstremno glupave i potpuno besmislene konstrukcije?
Наравно да је екстремно глупава и бесмислена. А што је важније, тачно је управо ово што си рекао, да им њихов "ЦК" издиктира. Јер их свуда бесомучно понављају. Рецимо још оно: "патриЈоти", "срБ"ски", "срБови", "нацисти", "фашисти". И већ чувено - "клерофашисти".
Исто, свуда, на свим форумима где сам била, као и у свим другим приликама, на медијима, па и у "обичном" животу, понављају те мантре. Као зомбији.

(Наравно не сви, част изузецима,наравно, свуда има часних, али заведених људи, који искрено желе неке промена на боље).
 
Norma Kampl:
Наравно да је екстремно глупава и бесмислена. А што је важније, тачно је управо ово што си рекао, да им њихов "ЦК" издиктира. Јер их свуда бесомучно понављају. Рецимо још оно: "патриЈоти", "срБ"ски", "срБови", "нацисти", "фашисти". И већ чувено - "клерофашисти".
Исто, свуда, на свим форумима где сам била, као и у свим другим приликама, на медијима, па и у "обичном" животу, понављају те мантре. Као зомбији.

(Наравно не сви, част изузецима,наравно, свуда има часних, али заведених људи, који искрено желе неке промена на боље).

Da ali od svih njihovih gluposti ova verovatno spada u najludje. Mislim, kakve veze DSS ima ne sa NSDAP, vec sa omladinskom organizacijom te partije, je jasno samo udrogiranom fireru iz LDP koji smislja takve slogane, a ocigledno nema blagog pojma ni o DSS ni o hitlerovoj partiji (pogotovo ne o jugendu).

Da je imao makar dvojku u skoli iz istorije, shvatio bi da se jedino LDP moze porediti recimo sa SA odredima, samo u nekoj dzanki-gay varijanti.
 
Banshee:
prodornim?
valjda tankim,ko neka gospoja :)
Ma jok, kako moze "srpski Hitler", kako ga ovi nazivaju, da govori tankim glasom. Svi znamo da kad Voja drzi govor i zemlja se trese :D


Ozbiljno, nikako mi nije jasno koliko neko moze da bude udrogiran, pa da mu Kostunica i glasom i stasom i ponasanjem lici na Adolfa?
 
Salvantis:
Ma jok, kako moze "srpski Hitler", kako ga ovi nazivaju, da govori tankim glasom. Svi znamo da kad Voja drzi govor i zemlja se trese :D


Ozbiljno, nikako mi nije jasno koliko neko moze da bude udrogiran, pa da mu Kostunica i glasom i stasom i ponasanjem lici na Adolfa?
Pa ko ce drugi nego LSD.
 
Norma Kampl:
да им њихов "ЦК" издиктира. Јер их свуда бесомучно понављају. Рецимо још оно: "патриЈоти", "срБ"ски", "срБови"
Па, свега тога не би било да твоји другари нису почели да најозбиљније употребљавају реч "србски."

То је био празлочин, а остало је само подјебавање
 
Jaguar b. p.:
Па, свега тога не би било да твоји другари нису почели да најозбиљније употребљавају реч "србски."

То је био празлочин, а остало је само подјебавање
Иза свега је увек неки секс ... :-D
 
Jaguar b. p.:
Па, свега тога не би било да твоји другари нису почели да најозбиљније употребљавају реч "србски."

То је био празлочин, а остало је само подјебавање

Idiiii :shock: .

Dobro je sto nam otkri na vreme da je uzrok svih nesreca na ovom svetu upotreba "B" umesto "P" u reci "srpski" :roll:
E sad jos samo da nam objasnis kakve to veze ima sa pricom o Kostunici i Hitleru ?
 
Ovaj topic a i deo foruma koji se odnosi na politiku me je jako iznenadio!? Nisam ocekivao da cu ovde naici na kritike LDP - a, posto oni obicno zasipaju svakodnevno sve forume raznim "mudrostima".
Sto se tice "Kostun Jugend - a", to i lici na LDP. Mada takva grupacija pre moze da postoji u LDP - u posto oni, navodno, privlace sve malde. A, maldi, koji su tamo, gaje potpunu poslusnost prema Cedi. To je, pored onog "klerofasisticki", jedna od "deset Cedinih zapovesti" koju svaki LDP - ovac mora da zna napamet, i da ih izgovara, naravno, uz potpuno odsustvo kritike i razuma!
Tragicno je kada vidite ljude koji se kunu u liberalizam a istovremeno na celu partije imaju harizmatskog vodju koji nema harizmu!?
 
Turkmenbashi:
Ovaj topic a i deo foruma koji se odnosi na politiku me je jako iznenadio!? Nisam ocekivao da cu ovde naici na kritike LDP - a, posto oni obicno zasipaju svakodnevno sve forume raznim "mudrostima".
Sto se tice "Kostun Jugend - a", to i lici na LDP. Mada takva grupacija pre moze da postoji u LDP - u posto oni, navodno, privlace sve malde. A, maldi, koji su tamo, gaje potpunu poslusnost prema Cedi. To je, pored onog "klerofasisticki", jedna od "deset Cedinih zapovesti" koju svaki LDP - ovac mora da zna napamet, i da ih izgovara, naravno, uz potpuno odsustvo kritike i razuma!
Tragicno je kada vidite ljude koji se kunu u liberalizam a istovremeno na celu partije imaju harizmatskog vodju koji nema harizmu!?
О томе се и ради. Управо стреле ЛДП-а су убациле овај појам на форум. Дакле, умећу га другима а у потпуности одговара ДС-у и њима као ДС-овим јуришним јединицама.
Све је дозвољено осим онога што није ????? :D :D :D
 
Jaguar b. p.:
Па, свега тога не би било да твоји другари нису почели да најозбиљније употребљавају реч "србски."

То је био празлочин, а остало је само подјебавање
Који "моји другари"? Прво, ја сам увек говорила и писала "српски", и сад исто тако. Друго, стварно, то је "празлочин", и ако неки употребљавају. Ето, још једне ваше бесмислице.
Треће, стварно, какве то везе има са том будалаштином "коштун-југенд"?

Ма, ви сте стварно гори од комуњара. Одмах лепите етикете сваком ко и за мм другачије мисли него ви.
 
A i dalje nijedan LDPovac ili LDPovca makar da pokusaju da objasne kako dodjose do ove neverovatne konstrukcije. Ocekivao sam da ce makar drug poslanik da se pojavi, kao vodja te grupacije na ovom forumu, ali izgleda da jos nije dobio potrebne instrukcije iz centrale ;)
 
Колега "Мачак", мени је јасно да њима идеје падају на памет док гледају у огледалце. Инспирација је то невероватна ! Чудо једно - све видиш јасно као дан !
g081.gif
 

Back
Top