DUZINA ILI DEBLJINA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne'am pojma, samo čuvam mesto za Liviju, em da bude prva, em da precizno odgovori, pošto je na tim i takvim temama, sve to bilo upoređivano sa dabljinom njene ruke, dužinom cevanice, itd., pa je nekako, nehotično, postala i zvanična merna jedinica !!! :lol:
 
bitno je da ga imas,jel da ga nemas,ne bi imao cime da se branis i uvek bi te jeba*i jer bi bio zensko..... 8-)

ovo.....da bitna je debljina a ne duzina,procitaj kolika je zanska erogena zona,pa ces shvatiti koliki je kur*c dovoljan da zadovolji zensko......samo da je debeo.....

a ako ti je dugacak,ofarbaj u ga u sivo,i bice ti isto ko nogar za biciklu....
 
krvolok:
Ne'am pojma, samo čuvam mesto za Liviju, em da bude prva, em da precizno odgovori, pošto je na tim i takvim temama, sve to bilo upoređivano sa dabljinom njene ruke, dužinom cevanice, itd., pa je nekako, nehotično, postala i zvanična merna jedinica !!! :lol:

e sad bash neshto gledam... ebote shto imam desanq.. neverovatno.... a godinama joj nisam posvetila nikakvu pazhnju :shock:
 
Silent Bob:
Mene svrbe ledja, a nema sanse da dohvatim... moracu opet da se izgrebem olovkom...
Jock, bre, sto da se mucis olovkom- probaj da drapas ledja ivicom futera- videh da su pojedinci, nakon tog tretmana ostali skroz blazeno iskezeni...
Hm, sad se setih teme- ako poredim olovku i ivicu futera, onda moz da bude da je ipak vaznija velicina...il se, u ovom slucaju kaze visina.. :???: ...slabo mi isla ta fizika...
 
ata:
Sta je najvaznije kod muskog polnog organa? :roll:


Koji put ovakva tema????
a093.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top