Zanima me za koji stranku glasaju Srbi sa hrvtskom putovnicom na izborima u Hrvatskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemam pojma.. Oni koji zive tamo, samo mogu da kazu "Pomozi Boze", ako ih i on nije zaboravio..

Sto se tice srpskog pitanja u Hrvatskoj, to ste rijesili Olujom kojom se hvalie, ali ajd neka, moraju i srbi negdje izgubiti..

Prezivjeti 2 svjetska rata joste nekoliko manjih, pa imati jedan poraz, statisticki gledano i nije lose..

Zato se ne opterecuj za koga glasaju, a sobziom na neka iskustva, prije bih rekao NI ZA KOGA....
 
Pa za HDZ zna se, sto je malo cudno ako znamo predistriju sukoba u Hrvatskoj al svi Srbi iz HR koje znam kazu da im je Sanader mnogo miliji od Racana pa su tako i Srpske stranke dale podrsku sadasnjoj vladi.Ali nije dobro pitanje jer ne glasaju oni za HDZ ili SDP direktno nego glasaju za SDSS a pitanje je sa kojom Hrvatskom strankom saradjivati posle izbora
 
svetolik trpkovic:
Pa za HDZ zna se, sto je malo cudno ako znamo predistriju sukoba u Hrvatskoj al svi Srbi iz HR koje znam kazu da im je Sanader mnogo miliji od Racana pa su tako i Srpske stranke dale podrsku sadasnjoj vladi.Ali nije dobro pitanje jer ne glasaju oni za HDZ ili SDP direktno nego glasaju za SDSS a pitanje je sa kojom Hrvatskom strankom saradjivati posle izbora




ja ću glasati za ovu Vesnu Škare Ožbolt
jedina se udostojila supraotstaviti HDZ i Vladimiru Šeksu
 
Или ВМРО-ДПМНЕ - АБВГДЂЕЖЗИЈК .....
c022.gif
 
svetolik trpkovic:
Pa Vesna Makaze Ozbolt je isto kao i Seks ispala iz Tukijevog cmara gde je bila udomljena kad je bilo vreme tako da nije nista bolja od pijanog Sekija meni je najsimpaticnija Vesna Pusic jer nije povezana sa nacionalistickom HDZ bandom a i vidi se da je zena pametna i obrazovana.

Moj odabir je prije bio Vesna Pusić i Đurđa Adlešić
AL Vesna Škare Ožbolt je sa ovim istupom prema gnjusnom Šeksu zavrijedila moj glas
i dobit će ga
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top