veliki brat, finale

neka pobednik bude...


  • Ukupno glasova
    129
  • Anketa je zatvorena .
gazdarice hvala na razumevanju....

inace, ja cu da glasam za draganu, razlozi - bila je najiskrenija prema celom projektu, tj nije ostala na distanci kao neki, vec je plakala, smejala se, zaljubljivala, svadjala itd, jednom recju zivela je tamo....
 
jedini, koji je po meni najnormalniji u celoj ovoj prici, i koji jedini zasluzuje da uzme pare je Ivana.
Draganu ne treba ni komentarisati, jer devojka koja ni sama ne zna sta hoce, i kojoj se danas svidja jedan, pa sutra neko drugi, i to sve u par nedelja..... pitam se da VB traje 200 dana i da su doveli jos tri, cetiri lika, da li bi se i u njih sve po redu zaljubljivala.

Edin, daleko bilo!
 
Gazdarica:
Zasto ne stavis anketu uz temu?

I, da naglasim nesto: Nema vrijedjanja po bilo kojoj, a posebno ne po nacionalnoj osnovi...
U suprotnom, i ovaj topic ce da bude zakljucan!

Nije fer sto si meni zakljucala temu, a isto pitanje sam postavila i jos sam zamolila ljude da budu fini. Stvarno nisi fer. Ali dobro, dobro.....
 
Glasala za -Alexandru. Ostajem dosledna mojim principima, pa ako NIkola vec ne moze da odnese pare onda barem nek to bude Alexandra. Iako mi se ne svidja sto se druzi sa Jadrankom, ali dobro, nije mi se svidjalo ni sto se Nikola druzio sa Enom pa sam svejedno navijala za njega.
 
hehe...kakva demokratija... zatvorena tema o vb,bas pred finale...:razz: ko da se uvrede,ako ih ima nisu mogle obrisati i ko da nece neko opet otvoriti istu ...?:roll:
ako ista mrzim to su pacifizam i demokratija...:)
 
Da, da, vi cete slobodno da kenjate do besvijesti, iako ste davno upozoreni sta se ne smije i, iako sam vam tolerisala i vise nego sto ste zasluzili, a ja treba da budem budala koja ce stalno da cisti vasa vnago...
Nema na forumu demokratije... Kome se ne svidja, neka produzi dalje!
 
Gazdarica:
Da, da, vi cete slobodno da kenjate do besvijesti, iako ste davno upozoreni sta se ne smije i, iako sam vam tolerisala i vise nego sto ste zasluzili, a ja treba da budem budala koja ce stalno da cisti vasa vnago...
Nema na forumu demokratije... Kome se ne svidja, neka produzi dalje!

meni nesto kazes,gazdarice?:razz:
 
bas me interesuje koliko su se ivanove shanse umanjile posle one njegove mracne faze sa edinom i daliborkom... i kakvo odsustvo logike - dacu otpuzuje da je licemerna a edin mu je ok...

a jeste videli kako ga je edin jako udario u ruku iako su najbolji jarani... koliko besa nosi u sebi taj licemer, prosto neverovatno kako nekom uspeva da bude toliko antipatican...
pre toga se kunuo u majku kako zeli da nikola uzme pare i kako ga najvise ceni a posle kad je nikola ispao, kaze nikada nisam imao visoko misljenje o nikoli... c c c, najace je kad krene onim veselim tonom da prica i uz osmeh, a iza te maske kipti od besa...
 
dragojIo:
bas me interesuje koliko su se ivanove shanse umanjile posle one njegove mracne faze sa edinom i daliborkom... i kakvo odsustvo logike - dacu otpuzuje da je licemerna a edin mu je ok...

a jeste videli kako ga je edin jako udario u ruku iako su najbolji jarani... koliko besa nosi u sebi taj licemer, prosto neverovatno kako nekom uspeva da bude toliko antipatican...
pre toga se kunuo u majku kako zeli da nikola uzme pare i kako ga najvise ceni a posle kad je nikola ispao, kaze nikada nisam imao visoko misljenje o nikoli... c c c, najace je kad krene onim veselim tonom da prica i uz osmeh, a iza te maske kipti od besa...

e,sto bi sad bio dobar stos kao sto su nekad "nadrealisti"radili sa izjavama nekih politicara,umiksati edinove izjave ovakvog tipa....i pustiti mu da ih cuje...:roll:
 
dragojIo:
bas me interesuje koliko su se ivanove shanse umanjile posle one njegove mracne faze sa edinom i daliborkom... i kakvo odsustvo logike - dacu otpuzuje da je licemerna a edin mu je ok...

a jeste videli kako ga je edin jako udario u ruku iako su najbolji jarani... koliko besa nosi u sebi taj licemer, prosto neverovatno kako nekom uspeva da bude toliko antipatican...
pre toga se kunuo u majku kako zeli da nikola uzme pare i kako ga najvise ceni a posle kad je nikola ispao, kaze nikada nisam imao visoko misljenje o nikoli... c c c, najace je kad krene onim veselim tonom da prica i uz osmeh, a iza te maske kipti od besa...

Ma to je uradio zato sto je bio nervozan do zla boga, mislim dovoljno govori to sto se kretenisao sa onim peharom :roll: Joj sto mi krivo sto on nije izasao. A znala sam da ce ga zadrzati. :evil:
 

Back
Top