ONLINE IGRANJE dogovori

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tab503:
koji patch treba da se skine za COD2 online?.
Igrao sam ga ranije (tad nije trebao patch) i sad hocu opet i znam da je sad potreban neki patch.
moze ai nemora.zavisi od tvoje veze.1.3 ima dosta obogacene servere pa ako ti je sporija veza moze da potraje.ja sam igrao i 1.0 verziju(obocnu)i 1.3 patch.ima servera dovoljno i za jednu i za drugu verziju
 
SAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas MultiplayerSAn Andreas Multiplayer
 
Seen, ja sam sad skinuo SA:MP, i ici cu na onaj server, ali ne garantujem da cu se mnogo zadrzati, zbog konekcije, nesto mi ne radi najbolje internet
Jel' moguce da niko nece da igra Worms 4: Mayhem, i F.E.A.R.?
Moze i CoD2, samo mi recite koji server
 
Da li ima neko da igra Quake 3 Arenu ili jos bolje Quake 3 Team Arena, i ako hoce on line, neka se javi, ili ako nece, ali zna gde, tj. na kojoj adresi ima quake igrca nek javi. Ipak Quake 4 je pravljen vise za single player, tako da nema bas nesto mnogo dobrih igraca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top