Politicki slogani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cedine reklame su bile najbolje, samo sto ih on pokvari kada se pojavi :lol:
i Dinkiceve su bile OK. Ne znam da li ste primetili da u reklamama koalicije DSS-NS u prvom planu Kostunica, a Velja se retko kada vidi?! Kada je Voja mogao da ga izabere za koalicionog partnera, bar je mogao casno i na reklami da se pojavi sa njim :lol:
 
znam taj vic sa cedom jovanovicem....!
nego slogani su toliko tupavi!Cak se recenica moze napraviti:
Srbija ima snage(Karic)da vec danas bude bolje(Sesko),jer od nas zavisi(Ceda Jovanovic).Narod zna...(Kostunica)....da zivot ne moze da ceka(Tadic)jer je tu(moja improvizacija)strucnost ispred politike(Dinkic).
 
sarabubasara:
znam taj vic sa cedom jovanovicem....!
nego slogani su toliko tupavi!Cak se recenica moze napraviti:
Srbija ima snage(Karic)da vec danas bude bolje(Sesko),jer od nas zavisi(Ceda Jovanovic).Narod zna...(Kostunica)....da zivot ne moze da ceka(Tadic)jer je tu(moja improvizacija)strucnost ispred politike(Dinkic).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Super fora...Meni se nijedna reklama nije svidela nesto posebno. Smorile su ovih zadnjih dana....
 
Dobro,ali Mrkonjic mi je neprevazidjen :lol:
On ranog detinjstva,pa sve do dana sa Slobom...Traje mu reklama 15 minuta...Zivot Mrkonjica u kratkim crtama...
A slogani su svi isti...
Srbijo glavu gore,Zivot je zakon ( :shock: ),Zivela Srbija,Za Srbiju...

Cak su i prevaranti isti :?
Ovim postom nisam favorizovao nijednog kandidata...Jedino sam mozda podstakao bojkot izbora... :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top