Muškarci su postali nemoćni

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
ŽENE TRAŽE SITUIRANOST
Ili kako se kaže na finjaka, žene su postale pragmatične....što se tiče situiranosti....

TV BN i agencije za bračno posredovanje.

Rezime zajednički za sve agencije....
-Žene tačno znaju šta traže estetski , gotovo da nude fotorobota onoga koga žele
-žene traže dobro situiranog i u izuzetno velikom broju slučajeva fakultetski obrazovanog
-muškarci u 30% traže da je dobra domaćica
-posebno cenjeni profili doktori u stranim zemljama (švajcarska je top lista)

-30% žena se razvodi zato što ne može da podnese ekonomsku nemoćnost svoga muškarca.....
-muškarci ne žele da predju preko vaspitanja i kodeksa onoga što je "pošteno" i nisu "racionalni" (žensko tumačenje)/praktični (ženski termin sistem vrednosti) i nemoćni su da se prilagode.


MUŠKARCI SU POSTALI NEMOĆNI
 
Е, ајд договорите се већ једном...
Час се кука како је за све крива ''еманципација'', јер жене желе каријеру и сопствену зараду, а час се кука како жене желе само да се окаче о врат што боље ситуираном мушкарцу који ће да испуњава њихове материјалне прохтеве!

У сваком случају, увек за све је одговоран други пол и стално се само узајамно оптужујемо!
 
ŽENE TRAŽE SITUIRANOST
Ili kako se kaže na finjaka, žene su postale pragmatične....što se tiče situiranosti....

Чуј, мој прадеда је имао 5 кћери и све их је удао за синове јединце са великим имањем!
Толико о томе како су ''жене напрасно постале прагматичне''!

С друге стране, шта то беше ''миражџика''? Јел то нешто непознато у нашој култури?
 
Šta je najviše meni zapalo za uho u toj emisiji....

-zahtev da muškarac ima od strane advokata potvrdjeno vlasništvo nad dva stana , jedan za nju , ako prodje i jedan za eventualnu decu.....
-žene tačno znaju estetski šta traže, gotovo da mogu da daju foto robota onoga koga traže
-žene koje su želele dobro situirane muškarce sve rade i imaju "svoj" novac, ali to je novac koji one troše na sebe, a za porodicu on mora da da novac....

Ovo poslednje je verovatno odgovor na hellenino pitanje.....
 
Ааа, значи, леб купујемо од његовог новца, а шминку од свог?

Зезам се....не волим стереотипе....а тек на форуму сам имала прилике да видим колико су људи подложни сервираним стереотипима, јер у стварном животу се крећем међу људима који размишљају сасвим неоптерећено.

У мојој генерацији је све то било (и сада је) другачије...
Жао ми је кад видим колико су данашњи клинци подложни свему што им се сервира преко медија, женских и мушким часописа, квазинаучних истраживања....бла, бла...
И увек су у питању негативне генерализације у којима се супротни пол окривљује за неуспехе у успостављању и одржавању веза...
Мора да је данашњим клинцима јако тешко....

Сви су јадни и сами и огорчени на други пол... Све то води само још дубљем јазу и неразумевању....баш је тужно.....
 
Pa ljudi koji se obreacaju tim agencijama nisu merodavan uzorak za izvlachenje nekih opshtih zakljuchaka.To su sve emotivno osakaceni,a i ja ne verujem da chovek moze time neshto korisno da postigne,obracanjem tim agencijama.Ne mogu dvoje ljudi da se sloze tako shto ce svako da iznese svoju listu zahteva pa se to obradi kroz komp.,...za liqove koji tamo odlaze ne znam kakvi mogu da budu,samo predpostavljam ali za zene mogu da predpostavim bar jednu grupu,tachnije grupu koja ce se mozda obratiti za 10-ak godina kad "sat" proradi,..preambiciozne misle da su boga uvatile za onu stvar i da svi drugi ne valjaju,da su "snazne",niko nije dovoljno dobar za njih a iskreno one su te koje nisu nishta posebno...takve ne bi ni pljunuo ili shtapom pipnuo,znam ih neqoliqo sa faksa,i nisu vetjina u odnosu na kvantitet devojaqa.Jednostavno,hladno prorachunate,ogavnog karaktera,bar za mene.E sad moze da se kaze sve su takve al se neke bolje foliraju,ja ne verujem u to,ali ne bi da zalazim u takvu vrstu rasprave...
 
Pa naravno da i ja spadam u emotivno osakacene al sam bar toga svestan i ne mislim da sam neshto posebno.
A u pravu si da jurim..evo jurim tebe jer sam nachuo da si puna love.
I nemoj vishe da qaqish po ovoj ozbiljnoj temi,idi na svashtaru,iznedrila je chitavu generaciju novih niqova pod tutorstvom Vajtnikija koji vape za tvojim postovima.
 
Hellen:
Чуј, мој прадеда је имао 5 кћери и све их је удао за синове јединце са великим имањем!
Толико о томе како су ''жене напрасно постале прагматичне''!
С друге стране, шта то беше ''миражџика''? Јел то нешто непознато у нашој култури?
Čuj, Helen, a kako bi bilo da mi nekako, ovaj ..., hmmm, ... doturiš broj telefona, adresu ili tako nešto, ako je ono podvučeno sasvim tačno ... :lol:
 

Back
Top