Boca viskija 4-5l, gde?

Sad tacno gde... ali oni veliki diskonti/podrumi pića, koji imaju i bogat izbor alkohola, imaju i takve boce. Treba potraziti malo, ali ja sam vidjao po takvim prodavnicama. Retke su, moguce da su sad nestale zbog Nove Godine, praznika i opste euforije.
 
bdobrasinovic:
Nisam znao gde da postavim ovu temu, posto sam nov.

Dakle, da li neko od vas savremenih muskaraca zna gde bih mogao da kupim bocu od 4-5l viskija? Sve sto sam nasao je od max. 3l...

Hitno mi je, jer mi je najbolji drugar postao doktor :)

Hvala,
Bane.
To ti je dobro... Ti si mudar covek. Za doktora samo najbolje. Mada, ako ne nadjes to, vidi nesto manje, al' da ne bude mladje nego kad je Tito umro.
Za doktora samo najbolje... cak i ako je drug, sad je jos bolji drug.
Doktorske rakije su najbolje koje sam ja pio... odmah iza njih su advokatske. Al' izmedju te dve vrste ima o-ho-ho razmaka...
 
Meni su te "bebe" malo neukusne, iz vishe uglova posmatrano. Prvo shto me podsecaju na pijacu i parfeme na tochenje... drugo, josh gore, mislim da su odraz malogradjanshtine. Znash ono... flashetina koja stoji na onom svom drzhachu i dere se "JA SAM SKUUUPA!!! MOJ VLASNIK IMA PARA U PIIIIZDU MATERINU!!!.
Ako bash hocesh da se isplazish za ovu prigodu bolje kupi jednu najobichniju flashu nekog bash bash preteranog vina.
 
LePiaf:
Meni su te "bebe" malo neukusne, iz vishe uglova posmatrano. Prvo shto me podsecaju na pijacu i parfeme na tochenje... drugo, josh gore, mislim da su odraz malogradjanshtine. Znash ono... flashetina koja stoji na onom svom drzhachu i dere se "JA SAM SKUUUPA!!! MOJ VLASNIK IMA PARA U PIIIIZDU MATERINU!!!.
Ako bash hocesh da se isplazish za ovu prigodu bolje kupi jednu najobichniju flashu nekog bash bash preteranog vina.

eh... pa vidish da je pitanje kvantiteta.... shto je sasvim ok... kada su u pitanju ljudi koji ne umeju da cene kvalitet.. bolje je ovako...
 
LePiaf:
Meni su te "bebe" malo neukusne, iz vishe uglova posmatrano. Prvo shto me podsecaju na pijacu i parfeme na tochenje... drugo, josh gore, mislim da su odraz malogradjanshtine. Znash ono... flashetina koja stoji na onom svom drzhachu i dere se "JA SAM SKUUUPA!!! MOJ VLASNIK IMA PARA U PIIIIZDU MATERINU!!!.
Ako bash hocesh da se isplazish za ovu prigodu bolje kupi jednu najobichniju flashu nekog bash bash preteranog vina.
Ma nije, oće da se demoliraju na fešti, a litrica na njih toliko malo je........
 
Hvala svima na dobronamernim odgovorima. Izgleda da smo pronasli J&B 4.5l za 4800, sto nam je sasvim ok, i drugar ga voli. Druga opcija je bila Jack u sve tri izvedbe (ja ne pijem viski, ali valjda Gentleman Jack, Single Barrel i Sour Mash), pa da ima kompletic :)

@ LePiaf
Nije malogradjanstina, nego fora. Nesto sto ce i da ga nasmeje i da ga raduje. Ja je ne vidim da vice da je skupa, vec da je bas za njega. No pogledi na malogradjanstinu se razlikuju, to se slazem. Inace, kupujemo nas trojica, cetvrtom drugaru, za diplomu, a na 20 godina medjusobnog poznanstva (imamo po 26). A preterana vina zadrzavam za sebe ;)

@Livija
Zao mi je sto donosis sud o nasem poznavanju kvaliteta (pogotovo doktorovom, koji ni ne zna da dobija kvantitet), na osnovu ove poruke. Mislim da tvoj komentar cak vise govori o tebi, nego moj zahtev o meni/nama. No viski i nije moj domen, ne pijem ga, pa na stranu prica o cool poklonu, istina je da se ja ne razumem. Druga dvojica, mogu da ti odrze neko predavanje na temu koju zadas. Vidjamo se ponekad u Znaku pitanja.

@Julian_Duranona & King 7
Svaka cast za komentar majstori, bas ste me nasmejali od srca :)

Pozz,
Bane.
 
bdobrasinovic:
Nisam znao gde da postavim ovu temu, posto sam nov.

Dakle, da li neko od vas savremenih muskaraca zna gde bih mogao da kupim bocu od 4-5l viskija? Sve sto sam nasao je od max. 3l...

Hitno mi je, jer mi je najbolji drugar postao doktor :)

Hvala,
Bane.

Samo da ti kazem onako iz iskustva,lepo je sto zelis to da poklonis,ali...ako covek ne
konzumira alkohol barem u razumnim kolicinama,onda mu je suvisno,jer doktorima je pun
bife tih zestokih ****,ljudi neznaju sta ce sa tim,imam bliskog rodjaka koji je lekar opste
prakse ,i covek vise nema gde da trpa te silne flase,a radi tek nekoliko godina.....tako ce i
tom tvom prijatelju vrlo brzo biti pun bife sa istim,pa ce zaboraviti ko mu je sta doneo..
 
twigy:
Samo da ti kazem onako iz iskustva,lepo je sto zelis to da ... lekar opste
prakse ,i covek vise nema gde da trpa te silne flase,a radi tek nekoliko godina..tako ce i
tom tvom prijatelju vrlo brzo biti pun bife sa istim,pa ce zaboraviti ko mu je sta doneo..

Ma ovu od 4,5 litra nece da zaboravi :) A i ne moze da stane u bife.
A i kad se napuni bocama, pomocicemo mu da ih isprazni ;)
 

Back
Top