Synth bendovi...

e da,malo da budem opshirnija

alice: wishe mi se dopada prwi album,nekako je wishe dancy,na drugom su malo pocheli na momente da se gube sa ebm-om,ali neprewazidjene pesme su addicted (i na taj fazon),panic i red ^^

ladytron:imaju jako,jako fine ideje,destroy everything you touch je njihowa naj pesma, narawno i beauty je tu,mada se i oni na momente gube sa nekime elemntima koji mi se ne dopadaju (zmeyka i sl.)

wolfsheim:rechi nisu potrebne

Depeche Mode; SAWRSHENSTWO!!!! ubedljiwo faworit je It's No Good,mada mozhda nije najbolja,ali je meni swakako najomiljenija
 
nemam pojma šta sve svrstavate u synth bendove, ali od navedenih volim Depeche Mode, Eurythmics, Alice In Videoland, Goldfrapp, Wolfsheim...
Depeche Mode ipak najviše od njih...Enjoy The Silence, Blasphemous Rumors, Walking In My Shoes i još gooomila pesama, koje je nemoguće izdvojiti... poslednji album im je takođe odličan....
dobro me ovo podseti da nađem nešto od Kraftwerka...
 
+SpookyGirl+:
nemam pojma šta sve svrstavate u synth bendove, ali od navedenih volim Depeche Mode, Eurythmics, Alice In Videoland, Goldfrapp, Wolfsheim...
Depeche Mode ipak najviše od njih...Enjoy The Silence, Blasphemous Rumors, Walking In My Shoes i još gooomila pesama, koje je nemoguće izdvojiti... poslednji album im je takođe odličan....
dobro me ovo podseti da nađem nešto od Kraftwerka...

Pod synth bendove svrstavamo bendove u cijoj se muzici dominantno koriste sintisajzeri (ne klavijature)...
 

Back
Top