VELIKI BRAT- OGLEDALO SRPSKOG DRUSTVA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 4554

Buduća legenda
Poruka
39.136
Evo iz dosade poslednjih dve nedelje poceh da u vecernjim satima pratim tog Velikog Brata, nakon natpisa u mnogim dnevnim novinama i tabloidima da je jedan od ucesnika, koji je vec proglasen za favorita ustvari sestric vlasnika prve ' demokratske' RTV B92- Verana Matica. Postavih na pomenutom forumu (koji je sastavni deo foruma B92) pitanje jeli to istina i u momentu me banovase i sa foruma Veliki brat i sa foruma B92!!!!
Dobro to je demokratija a la B92, koja je gora od nacisticke, ali to je posebna prica...Ipak je Krstarica zakon :)
No, ono sto me cudi je psiholoski profil ljudi koje su odabrali da udju u tu kucu, kao i namjere organizatora Emotion-a i B92, ali i ljudi koji glasaju......Da li je to slika srpskog drustva...Da li je moguce da neko u Srbiji, a pogotovo Crnogorac, koji se izjasnjava kao Srbin bude podvrgnut takvim, slobodno mogu reci represalijama od strane VB?
Pa, kome ne upada u oci neskriveno i javno lobiranje za nekog cija je jedina prednost sto nije Srbin i nekom ko pripada seksualnim manjinama...... :shock:
Ne znam da li je to zbog B92, ili je to slika Srbije, nove, demokratske i evropski orijentisane....Odgovor na ovo ne znam, ali stvara jaako mucan utisak.
Sta Vi mislite o ovome? :shock:
 
Mislim da je tuga sto ce pobediti onaj Ivan,ali sto ti napisa,to je ogledalo srpskog drustva.
Pobedice covek koji je zavrsio(ili bese ide) na muzicku akademiju a nije cuo za Carmina Buranu,covek koji je najobicniji prevarant i folirant.To samo oslikava zasto smo u g_ovnima do guse posto i u drugim sverama zivota takvi u Srbiji isplivavaju na vrh a ostali tonu.
 
Buduca_Srbija:
Ne sumnjam da priželjkujete nestanak Srbije, samo ako nije po vašoj meri.

MENI ne trebaju radikali da mi kažu da sam Srbin! A Koštun Jugend još manje... sve sa Pa-HOMI-jem...
Jednom sam bio u poseti rodjaku u Cetinjskome manastiru, kada se iz manastira Ostrog vrati Arhiepiskop Cenogorsko-primorski, Skenderijski i egzarh peckog trona Amfilohije Radovic (tada jos mitropolit) i izjavi: danas sam krstio preko 130 ljudskih dusa i Cedu..... :lol:

No, da se vratim VB.... Mislim da bi pobeda retardirane osobe koja ne ume dvije prostoprosirene da sastavi bila prava tragedija za Srbiju. A Edin je takav nacionalista, da iako su mu ukucani spremili Bajramski rucak, vec koju nedelju kasnije pri Savinoj slavi rekao da mu mora eto oficinalno cestitati slavu.....
Dok smo mi razjedinjeni, Bosnjaci iz Sandzaka salju bezrezervnu podrsku Edinu! Zbog cega???? Naravno, iz vjerskih razloga... Nema tu podrske bilo kome drugom!
A nama su usta puna demokratije! :shock:
 
Obersturmfuehrer:
sta pricas bre svasta, pa ovo nit ima veze sa srbijom nit sa zdravim razumom...

@romansa
nisu oni izgubili....izgubili su oni sto takvu emisiju prate non-stop....

Gresis, emisiju pratim dve nedelje, iz znatizelje, jer sve kolege sa posla ujutro prvo sta komentarisu je to..A ja cek da vidim...A ono sto sam video je zaprepascujuce....Onog Velikog brata zamisljam da predstavlja nekog od paganskih bozanstava, kome oni, kao smrtnici moraju ispunjavati svaki hir, cak i kada mu se digne...Da, najslicniji je Satani iz monoteistickih predstava o dobrom i zlu :???:
 
Obersturmfuehrer:
sta pricas bre svasta, pa ovo nit ima veze sa srbijom nit sa zdravim razumom...

@romansa
nisu oni izgubili....izgubili su oni sto takvu emisiju prate non-stop....
uzasnem se kad cujem da mnogi u mojoj okolini 'to' gledaju.
Valjda ce jednom da shvate gde su izgubili dragoceno vreme.I vise od vremena.
Naravno da podseca na satanu,i meni je to savrseni debilizam.
 
Torrente-BG:
Mislim da je tuga sto ce pobediti onaj Ivan,ali sto ti napisa,to je ogledalo srpskog drustva.
Pobedice covek koji je zavrsio(ili bese ide) na muzicku akademiju a nije cuo za Carmina Buranu,covek koji je najobicniji prevarant i folirant.To samo oslikava zasto smo u g_ovnima do guse posto i u drugim sverama zivota takvi u Srbiji isplivavaju na vrh a ostali tonu.

I covek koji je za dosdasnjih 90 ili koliko dana...izgovorio isto toliko prosto prosirenih recenica. Mozda cak samo i prostih,bez ono prosirenih.
Inace ostala ekipa...je...ma svi su debili.
Meni samo nisu jasni oni pacenici i pacijenti koji salju one silne poruke i puaju kredite...budale...
 
analiticar:
Gresis, emisiju pratim dve nedelje, iz znatizelje, jer sve kolege sa posla ujutro prvo sta komentarisu je to..A ja cek da vidim...A ono sto sam video je zaprepascujuce....Onog Velikog brata zamisljam da predstavlja nekog od paganskih bozanstava, kome oni, kao smrtnici moraju ispunjavati svaki hir, cak i kada mu se digne...Da, najslicniji je Satani iz monoteistickih predstava o dobrom i zlu :???:

pa i ja sam iz istog razloga gledao, i sve sto sam video je gomila budala koja igra kako VB diriguje...sad, nacin kako ti posmatras velikog brata je druga stvar, ali realno, ono veze s mozgom nema....jedini i samo jedini cilj velikog brata je da Emotion i B92 uzmu pare....
 
Obersturmfuehrer:
upravo tako, sa normalnim ljudima, emisija bi bila dosadna....

Nije problem u normalnim ili nenormalnim ljudima,Problem je sto je cela ova garnitura likova NEZANIMLJIVA TOTALNO!!!
Miki je malo odudarao,ali on je zanimljiv bio mesec dana i to je to.
Znaci,nemas nikoga ko ce da dize atmosferu.Da postavlja nezgodna pitanja,da se zayebava,a zayebava ostale,da bude smesan...Nikola je kao nekima extra lik,ali on je obican drkadzija i nista drugo. On se ne zeza,on drka ljude oko sebe. Totalno su bez ideje,oni zadaci su debilni...i vise nego debilni...ma necu da pisem vise,sve je to sranje.
.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top