PERICA VS DEDA MRAZ

  • Začetnik teme slatka kao.. ma zna se..
  • Datum pokretanja
S

slatka kao.. ma zna se..

Gost
PERICA VS DEDA MRAZ

Dragi Deda Mraze,
Mora da si iznenenadjen sto ti pisem danas, posle praznika, ali hteo sam da ti razjasnim
neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to bas od onog dana kada sam ti
poslao pismo sa mojim novogodisnjim zeljama. Pisao sam ti da zelim bicikl, rolere,
"mecboks" pistu sa automobilcicima i loptu. Rasturao sam se od ucenja cele godine,
nijednom nisam zakasnio na cas a cak sam i dolazio i ranije u skolu da bih pomogao drugarima
oko zadataka. Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na
gradskom takmicenju mladih matemaricara. U celom naselju ama bas niko se pristojnije
nije ponasao od mene, cak ni moj brat Steva, ni mama ni tata, komsije ni da ne pominjem.
Isao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo sto nije udario infarkt
kada me ugledao ali sam i to preziveo.
Cak sam i bakama i dekama pomagao da predju ulicu i zaradio znacku "Najbolji
mali policajac". Posto iz navedenog najveca budala moze da zakljuci da sam tokom
cele prosle godine bio decak za primer, sada bih zeleo da tebi, dragi Deda Mraze,
postavim nekoliko pitanja:

Kako si uopste imao m-u-d-a, da mi posle svega ispod jelke ostavis usrani
jo-jo... yebale te i one carape sa znakom "Matrix" i one "lego" kocke!
Imas li ti uopste mozga u toj debeloj glavi? Zar mislis da sam se ja cele yebene godine
mucio i trudio ni zbog cega, yebali te pokloni! Mene si zayebo ko da sam ti najgori
prijatelj, p-i-c-k-a ti materina.... A onom pederu Jovi od preko puta, ostavio si najnoviji
bicikl iako ih vec ima tri... Nemoj slucajno da se zayebes pa da naredne godine probas
da se usunjas kroz dimnjak na mojoj kuci! Syebacu te kao mladog majmuna, kretenu
jedan bradati! A od onog tvog jelena cu kobacise da napravim pa ces morati peske do
yebenog Severnog pola, isto kao sto sada i ja pesacim do skole jer mi
nisi doneo bicikl.
Teraj se u k-u-r-a-c, Deda Mraze... I samo da znas da ja sve pamtim a sledece
godine cu ti se slatko nayebati majke, p-e-d-e-r-u jedan debeli i bradati!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

:D :lol: :lol:
 
slatka kao.. ma zna se..:
PERICA VS DEDA MRAZ

Dragi Deda Mraze,
Mora da si iznenenadjen sto ti pisem danas, posle praznika, ali hteo sam da ti razjasnim
neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to bas od onog dana kada sam ti
poslao pismo sa mojim novogodisnjim zeljama. Pisao sam ti da zelim bicikl, rolere,
"mecboks" pistu sa automobilcicima i loptu. Rasturao sam se od ucenja cele godine,
nijednom nisam zakasnio na cas a cak sam i dolazio i ranije u skolu da bih pomogao drugarima
oko zadataka. Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na
gradskom takmicenju mladih matemaricara. U celom naselju ama bas niko se pristojnije
nije ponasao od mene, cak ni moj brat Steva, ni mama ni tata, komsije ni da ne pominjem.
Isao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo sto nije udario infarkt
kada me ugledao ali sam i to preziveo.
Cak sam i bakama i dekama pomagao da predju ulicu i zaradio znacku "Najbolji
mali policajac". Posto iz navedenog najveca budala moze da zakljuci da sam tokom
cele prosle godine bio decak za primer, sada bih zeleo da tebi, dragi Deda Mraze,
postavim nekoliko pitanja:

Kako si uopste imao m-u-d-a, da mi posle svega ispod jelke ostavis usrani
jo-jo... yebale te i one carape sa znakom "Matrix" i one "lego" kocke!
Imas li ti uopste mozga u toj debeloj glavi? Zar mislis da sam se ja cele yebene godine
mucio i trudio ni zbog cega, yebali te pokloni! Mene si zayebo ko da sam ti najgori
prijatelj, p-i-c-k-a ti materina.... A onom pederu Jovi od preko puta, ostavio si najnoviji
bicikl iako ih vec ima tri... Nemoj slucajno da se zayebes pa da naredne godine probas
da se usunjas kroz dimnjak na mojoj kuci! Syebacu te kao mladog majmuna, kretenu
jedan bradati! A od onog tvog jelena cu kobacise da napravim pa ces morati peske do
yebenog Severnog pola, isto kao sto sada i ja pesacim do skole jer mi
nisi doneo bicikl.
Teraj se u k-u-r-a-c, Deda Mraze... I samo da znas da ja sve pamtim a sledece
godine cu ti se slatko nayebati majke, p-e-d-e-r-u jedan debeli i bradati!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

:D :lol: :lol:
 
slatka kao.. ma zna se..:
PERICA VS DEDA MRAZ

Dragi Deda Mraze,
Mora da si iznenenadjen sto ti pisem danas, posle praznika, ali hteo sam da ti razjasnim
neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to bas od onog dana kada sam ti
poslao pismo sa mojim novogodisnjim zeljama. Pisao sam ti da zelim bicikl, rolere,
"mecboks" pistu sa automobilcicima i loptu. Rasturao sam se od ucenja cele godine,
nijednom nisam zakasnio na cas a cak sam i dolazio i ranije u skolu da bih pomogao drugarima
oko zadataka. Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na
gradskom takmicenju mladih matemaricara. U celom naselju ama bas niko se pristojnije
nije ponasao od mene, cak ni moj brat Steva, ni mama ni tata, komsije ni da ne pominjem.
Isao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo sto nije udario infarkt
kada me ugledao ali sam i to preziveo.
Cak sam i bakama i dekama pomagao da predju ulicu i zaradio znacku "Najbolji
mali policajac". Posto iz navedenog najveca budala moze da zakljuci da sam tokom
cele prosle godine bio decak za primer, sada bih zeleo da tebi, dragi Deda Mraze,
postavim nekoliko pitanja:

Kako si uopste imao m-u-d-a, da mi posle svega ispod jelke ostavis usrani
jo-jo... yebale te i one carape sa znakom "Matrix" i one "lego" kocke!
Imas li ti uopste mozga u toj debeloj glavi? Zar mislis da sam se ja cele yebene godine
mucio i trudio ni zbog cega, yebali te pokloni! Mene si zayebo ko da sam ti najgori
prijatelj, p-i-c-k-a ti materina.... A onom pederu Jovi od preko puta, ostavio si najnoviji
bicikl iako ih vec ima tri... Nemoj slucajno da se zayebes pa da naredne godine probas
da se usunjas kroz dimnjak na mojoj kuci! Syebacu te kao mladog majmuna, kretenu
jedan bradati! A od onog tvog jelena cu kobacise da napravim pa ces morati peske do
yebenog Severnog pola, isto kao sto sada i ja pesacim do skole jer mi
nisi doneo bicikl.
Teraj se u k-u-r-a-c, Deda Mraze... I samo da znas da ja sve pamtim a sledece
godine cu ti se slatko nayebati majke, p-e-d-e-r-u jedan debeli i bradati!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

:D :lol: :lol:
„Tako treba!”

:idea:
 
HEMULI:
Svaka cast. Trebalo se svega sjetiti. Interesuje me koliko ti je terebalo da sve to smislis...

eeeeeee pa nisam ja ovo smishljala, nego sam procitala negde i samo selektovala ovde.. bilo mi je skroz simpa dok sam citala, pa sam prebacila na "Humor", misleci da ovde ljudi napishu viceve koje su chuli o deda mrazu i perici...

pozdrav :wink:
 
k-swiss_z:
Narodna istrazivanja u Kanadi su pokazala da deca koja ne veruju U Deda Mraza imaju zelju za seksom sa istim polom!!!
Mislite o tome...

hehehe... mislish da perica ima zelju za sexom sa istim polom..hihihih...
santa2.gif
 
DEDA MRAZ (NE) POSTOJI

Inzenjerski pogled na Deda Mraza. Ako i vi verujete u Deda Mraza, sledeci tekst ce vas u to definitivno razuveriti...

Na svetu postoji otprilike 2 milijarde dece (osoba ispod 18 godina). Ipak, posto Deda Mraz ne posecuje Muslimane, Hinduse, Zidove i Budiste, kolicina posla za Novu godinu se smanjuje na 15%, odnosno sveukupno 378 miliona dece (prema Saveznom zavodu za statistiku). Prema proseku od 3.5 dece po kuci, Deda Mraz mora posetiti 108 miliona domova, ako pretpostavimo da u svakoj datoj kuci postoji barem jedno dobro dete.

Deda Mraz ima oko 31 sat Nove godine za rad, zahvaljujuci razlicitim vremenskim zonama i Zemljinoj rotaciji, i ako pretpostavimo da putuje sa istoka na zapad (sto se cini logicnim). Tako dobijamo da Deda Mraz poseti 967,7 kuca u sekundi. Prema tome, za svaki dobar hriscanski dom sa dobrim detetom, Deda Mraz ima oko hiljaditinu (1/1000) sekunde da zaustavi sanke, iskoci, uzme poklone, uskoci u dimnjak, napuni carape, nadje jelku, ostavi ostatak poklona pod jelkom, popne se natrag kroz dimnjak, uskoci u sanke i dodje do sledece kuce.

Pretpostavljajuci da je svih 108 miliona stajalista jednako rasporedjeno po Zemlji (samo u svrhe naseg proracuna), govorimo o 1,24 kilometra razmaka od jedne do druge kuce; iz cega proizlazi ukupan put od 120,8 miliona kilometara, ne ukljucujuci Deda Mrazove odlaske na WC ili pauze za jelo/pice. Iz navedenog proizlazi da je brzina Deda Mrazovih sanki oko 1080 kilometara u sekundi (3200 puta veca od brzine zvuka!). Za poredjenje, najbrze ikad stvoreno vozilo, svemirska sonda Odisej, ide "svega" 45 kilometara u sekundi (162000 km/h), a normalan jelen najvise 24 km na sat odnosno 0,0066 kilometara u sekundi.

Teret na sankama je takodje jedan vrlo interesantan element. Pretpostavimo da svako dete ne dobije nista vise nego jednu jedinu kutiju Lego kockica srednje velicine (oko 860 grama). Tada je ukupna masa tereta na Deda Mrazovim sankama nesto veca od 500 hiljada tona. Na tlu, normalan jelen ne moze vuci vise od oko 138 kg. Ako uzmemo da Deda Mrazov leteci jelen moze vuci 10 puta vise, Deda Mrazu bi trebalo oko 360 hiljada letecih jelena da povuku sanke. Masa tolikog broja jelena povecava sveukupnu masu sanki za oko 54 hiljade tona, odnosno za oko 7 puta mase Kraljice Elizabete (broda, ne vladarke).

Oko 600 hiljada tona putujuci brzinom od 1080 km/h stvara nezamisliv otpor vazduha - takav otpor kakav bi zagrejao jelene toliko jako koliko se zagreje svemirski brod koji ponovo ulazi u Zemljinu atmosferu. Prednji par jelena apsorbirao bi oko 14,3 kvintilijarde dzula energije u sekundi. Ukratko, taj par bi se, cim krene, pretvorio u nimalo lep prizor zivih baklji, izlazuci jelene iza njih, i dovodeci do lancane reakcije u kojoj bi svih 360-ak hiljada jelena izgorelo za oko 4,26 hiljaditina sekunde, odnosno tacno na vreme da Deda Mraz dodje do pete kuce na svom putu.

Deda Mraz bi, kao rezultat akceleracije (ubrzanja) sa 0 km/h na 1080 km/h u hiljaditini sekunde, bio izlozen akceleracijskoj sili 17,5 hiljada puta vecoj od one malog g, tj. 175000 m/s². Deda Mraz mase 115 kg (sto je vrlo malo za Deda Mraza) bio bi prikovan za kraj svojih saonica sa 1984906,9 kilograma sile, sto bi mu trenutno smrvilo kosti i organe pretvarajuci ga u kasastu ljubicasto-crvenkastu tekucinu.

Prema tome, ako je Deda Mraz ikada i postojao, sada je sigurno mrtav.

Srecna Nova godina!
:D :D :D :D :D
 
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
 

Back
Top