Ja i njegova mama...

SSnaVe:
Zasto su sarme njegove mame bolje od mojih? Zasto ona lepse sprema przene krompirice, princes krofne....?
Da li je on to mamin sincic?
I zasto se ja uopste nerviram?
Can someone help me???
TO CE UVEK BITI TAKO!!!!!
To cak i nije do ukusa nego nesto podsvesno...............uek vole maminu kuhinju! I nikad nece naci nista bolje..............nekad moj tata kaze mami (koja ne kuva, ali skua nesto jednom u dva meseca) JAO OVO SI BOLJE NAPRAVILA OD MOJE MAME! Aha da malo sutra..............onda meni preko stola prai face dok jede................
 
Pa i žene bi normalno trebale da vole mamminu qhinju. Što nije slučaj kod mene, uvek je pravila bljutawo, ja bih to drugačije... Mislim da će se i brat tu složiti.

A takođe mislim da ako neko kuva treba zaista da ume to da radi i da u tome nauči da uživa, u protivnom da batali i pređe na restorane.

I još mislim da ova zajebava, jer ova tema ubija u pojam.
 
pa uz maminu qhinju je odrastao... na to je nauchio.... nauchio je da je grashak uvek gnjecav... da treba da bude takav i sad ne znam kakav ti grashak da napravish to nije onaj mamin grashak.....
chovek razija paletu uqsa do 3 godine.... chini mi se....
ako do odredjenih godina ne proba ribu nikad je necje voleti.... opshta psihologija....
kao shto ti ceo zhivot jedesh odredjenu qhinju koja je specifichna za tvoje podneblje tako i ovo samo malo detaljnije....
mis ko sad tebe mozhe da ubedi da su bubashvaba-lizalice super?
 
upravo to shto je livija rekla, ima neka fora, zena muzu pravi pasulj a on samo *****, a kako moja mama pravi, i ova se trudi pa ne znam shta sve ne radi, a ovaj i dalje nezadovoljan i jednom joj zagori, a nju mrzelo sad da se iscima da pravi neshto drugo i da muzu, a on sav zadovoljan, e to je to! konachno
 
SSnaVe:
Zasto su sarme njegove mame bolje od mojih? Zasto ona lepse sprema przene krompirice, princes krofne....?
Da li je on to mamin sincic?
I zasto se ja uopste nerviram?
Can someone help me???

Изгледа да сам и ја мамина ћеркица, њен печени кромпир је увек бољи од мог, сарме и принцес крофне и не спремам...:-? ...
Нисам сујетна куварица.

Немој ни да га питаш ко боље кува и чија клопа је лепша. Нек једе шта му се изнесе на сто, а ако неће, нек кува сам!
 
Nemoj da spremas ono sto kuva njegova mama, nego nesto sasvim novo. Prvo nece moci da poredi :lol:, drugo novo je uvek zanimljivije od sablona sarme, pasulj, punjene paprike, przeni krompirici.
A kad mu se prijede mamina klopa, posalji ga kod nje, a ti se odmori od kuvanja. :-)
 
eh, da znate kako moja svekrva super kuva... stvarno voli da sprema, to joj je zadovoljstvo, ima gomilu specijalnih serpi, zacina, i ima puno maste. i tako, gnjavim ja nju da mi otkrije kako sprema pacetinu, davim danima. jednom prilikom dosadilo zeni da mi se smeska tajanstveno, i lepo otvori ona plakar, a u plakaru - pacetina u konzervi - spremljena, samo treba da se podgreje :lol: . naravno obecala sam da necu nikome da kazem, ali od onda ne dam da mi se spomene njena superiornost. e da, najvise poena dobijam kad recept uzmem od babe (njene svekrve) :wink: sto nije fer, al je razbijes na njenom terenu
 
Meni bi islo na nerve da mi neko za ma sta na svijetu zvoca "on crta bolje od tebe", "ona se oblaci bojle od tebe", "ona kuva bojl od tebe". Ne znaci da ja ne prihvatam daneko bojle crta ili kuva, samo ne mora to da mi se govori svaki put kada nsto nacrtam ili skuvam. Uf.
I digao bi mi se zivac na nesto poput "Ovo je skoro kao mamino!".
Srecom, ne desava se. Da sam sujetna. Jesam. U svemu. Meni bi samoj bilo lakse da nisam.

A postavljacu teme - pa reci mu, da bi mogao na neki drugio nacin da komentarise jelo. Prije svega nepristojno je. Kao oni klinci sto u gostima govore "bljak" za hranu.
 
divlja:
Nemoj da spremas ono sto kuva njegova mama, nego nesto sasvim novo. Prvo nece moci da poredi :lol:, drugo novo je uvek zanimljivije od sablona sarme, pasulj, punjene paprike, przeni krompirici.
A kad mu se prijede mamina klopa, posalji ga kod nje, a ti se odmori od kuvanja. :-)

leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_34.gif
 
SSnaVe:
Zasto su sarme njegove mame bolje od mojih? Zasto ona lepse sprema przene krompirice, princes krofne....?
Da li je on to mamin sincic?
I zasto se ja uopste nerviram?
Can someone help me???

e to je glupost...da ti mozhda zato shto je jeo mamine sarme prvih 20god zhivota?...znash tako dug period zna da postavi sopstvene kriterijume...
 
Budi pametna i celi situaciju preokreni u svoju korist.Priznaj kako si ti u stvari extremno losa kuvarica i predlozi mu da dva puta nedeljno odlazite kod njegove mame na rucak(ne moze cesce ona je ipak zauzeta zena!)a ostalih pet dana u nedelji neka te vodi u neki restoran na klopu.......nemoj ni da kuvas.
 
Julijane bre pa gde si ti, nema te sto godina? :D :D
Znam da nije tema pozdravi i cestitke haha al ako kazem da bi te pojela ko sarmicu od srece sto sam te videla (lazem al nema veze) oprostice mi...mada ako se umotas ko sarmica od vinove loze mozda bi te i gricnula haha
 

Back
Top