Bermudski trougao u Srbiji

Englez

Zainteresovan član
Poruka
369
;) Pitate se koje su to tačke, oslonci naše verzije Bermudskog trougla? Ja imam svoju verziju- Velja Ilić, Palma i Bidza, tri "velika" domaćina, sem po telesnoj težini,koja ih karakteriše, šta im je još zajedničko? Domaćini su u svojim sredinama, u njima je sve idilično, ništa se ne talasa. Ko zna za koga je to dobro? Verovatno za njih trojicu.
 
Alekasandar2:
Биџа ти је тип- Тексашанина у Америци, необразован, бучан, свађа се, али ради свој посао, и људи га поштују.
Ако ради како треба,значи да је образован.
Хајде да видимо резултате ових што себе називају експертима?Боље да не набрајам... :D
 
Englez:
;) Pitate se koje su to tačke, oslonci naše verzije Bermudskog trougla? Ja imam svoju verziju- Velja Ilić, Palma i Bidza, tri "velika" domaćina, sem po telesnoj težini,koja ih karakteriše, šta im je još zajedničko? Domaćini su u svojim sredinama, u njima je sve idilično, ništa se ne talasa. Ko zna za koga je to dobro? Verovatno za njih trojicu.

Ти си као представник малограђанске класе овде најмање позван да судиш о било чијем РАДУ. Уради ти онолико колико су урадили ови наведени ликови - па онда можемо да причамо. Дела - не речи!

Мислиш да ако си сам себе прогласио Енглезом - да то заиста и јеси. Могу мислити колико засмејаваш Енглезе оваквим капирај-копирај испадима.

Ако ти у својој малограђанској главици купуса измислиш да је ДОМАЋИН нешто пежоративно, онда сам ја без текста. А шта треба да буде да би био поштован:
наркоман, "експерт", плаћени мегафон.....хајде, како те није срамота да отвараш овакву тему.

Ти и твоји удувани пријатељи сте се веома затрчали и преварили - тек ћете имати прилике да боље упознате Србе ! Али не бих волео да сам у вашој кожи......



 
jedite_kod_Joa:
Ако ради како треба,значи да је образован.
Хајде да видимо резултате ових што себе називају експертима?Боље да не набрајам... :D
kakvi god da su eksperti i demorate, sigurno nisu toliki retardi da sami sebi odsecaju delove tela baštenskim makazama...
 
Mislim,,,Raka,Bidza i Palma...

Raka:ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre,ja sam bre igrao kosarku sa kraljevacku Slogu bre,ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre....ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre....ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre....

Palma: Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...

i tako redom...


:D:D:D
 
jedite_kod_Joa:
Само резултати...Све остало је неозбиљно,јер немате шта да приговорите.
Идите у Свилајнац,разговарајте с људима...Велика већина га хвали.

Pa, onda nemoj da kukate, kako nemate pare, i kako lose zivite.........evo vam Bidza , Raka, Toma i Aca................poumiracete od gladi i demagogije :D :D :D
 
Korner zastavica:
Mislim,,,Raka,Bidza i Palma...

Raka:ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre,ja sam bre igrao kosarku sa kraljevacku Slogu bre,ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre....ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre....ja sam bre igrao kosarku za kraljevacku Slogu bre....

Palma: Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...Ja sam organizovao turnir u kik boxu...

i tako redom...


:D:D:D

Чеда: РУКЕ СУ МИ ПРЉАВЕ - АЛИ САВЕСТ МИ ЈЕ ЧИСТА, Руке су ми прљаве - али савест ми је чиста... руке су ми прљаве - али савест ми је чиста........
 

Back
Top