klub fanova Sacramento Kingsa

Gde ste sta radite mali vam je ovaj klub navijaca ja imam najveci u srbiji snajo nemoj da se ljutis ali kazem ako hoces da budemo partneri svidja mi se tvoj klub daj mi e-mail pa da se cujemo.Da znas pedja ima kucu blizu mene ako hoces neke slike njega reci ja i ona smo se slikali pricali i obecao mi je titulu ove godine.
 
Ovde se izgleda slabo komentarise igra Sakramento K.Bitan je izgleda samo Pedja.S obzirom da se razumem u sport ne samo u kosarku...zao mi je sto nisu usli u finale.Adelman je dosta doprineo tome.Mislim i da su povratkom Vebera izgubili na kolektivnoj igri.(individualnost Vebera i Bibi svima nam je dobro poznata)Veber je dobar igrac ali je nedopustivo da u jednoj utakmici ima cak ucinak 4-27.Ponekad mi se cinilo da gledam Veber Bibi- Minesota.Gresim li?
 
Giovanna:
Ovde se izgleda slabo komentarise igra Sakramento K.Bitan je izgleda samo Pedja.S obzirom da se razumem u sport ne samo u kosarku...zao mi je sto nisu usli u finale.Adelman je dosta doprineo tome.Mislim i da su povratkom Vebera izgubili na kolektivnoj igri.(individualnost Vebera i Bibi svima nam je dobro poznata)Veber je dobar igrac ali je nedopustivo da u jednoj utakmici ima cak ucinak 4-27.Ponekad mi se cinilo da gledam Veber Bibi- Minesota.Gresim li?
Pa gde si ti bila do sada :o :shock: :D ?Konacno da se neko razume u basket.Mislim da Bibi pre i nije bio tako sebican,sve t poprimio dolaskom Weba(a od koga ce?).Miller i Christy su jako pozrtvovAni,zao mi je sto bar zbog njih nisu osvojili prsten.Cini mi se da protiv Minesote nije bilo onoliko zara i zelje za pobedom kao protiv Dallasa.Sta mislite>?Verovatno jer su njima zeleli da vrate za ispadanje prosle godine.Ako se u iducaj sezoni sretnemo sa Minesotom,bicemo valjda spremni da im se revansiramo!
Brine me samo draft 25 juna :roll:
 
Giovanna:
Ovde se izgleda slabo komentarise igra Sakramento K.Bitan je izgleda samo Pedja.S obzirom da se razumem u sport ne samo u kosarku...zao mi je sto nisu usli u finale.Adelman je dosta doprineo tome.Mislim i da su povratkom Vebera izgubili na kolektivnoj igri.(individualnost Vebera i Bibi svima nam je dobro poznata)Veber je dobar igrac ali je nedopustivo da u jednoj utakmici ima cak ucinak 4-27.Ponekad mi se cinilo da gledam Veber Bibi- Minesota.Gresim li?
Pa gde si ti bila do sada :o :shock: :D ?Konacno da se neko razume u basket.Mislim da Bibi pre i nije bio tako sebican,sve t poprimio dolaskom Weba(a od koga ce?).Miller i Christy su jako pozrtvovAni,zao mi je sto bar zbog njih nisu osvojili prsten.Cini mi se da protiv Minesote nije bilo onoliko zara i zelje za pobedom kao protiv Dallasa.Sta mislite>?Verovatno jer su njima zeleli da vrate za ispadanje prosle godine.Ako se u iducaj sezoni sretnemo sa Minesotom,bicemo valjda spremni da im se revansiramo!
Brine me samo draft 25 juna :roll:
 
Giovanna:
Ovde se izgleda slabo komentarise igra Sakramento K.Bitan je izgleda samo Pedja.S obzirom da se razumem u sport ne samo u kosarku...zao mi je sto nisu usli u finale.Adelman je dosta doprineo tome.Mislim i da su povratkom Vebera izgubili na kolektivnoj igri.(individualnost Vebera i Bibi svima nam je dobro poznata)Veber je dobar igrac ali je nedopustivo da u jednoj utakmici ima cak ucinak 4-27.Ponekad mi se cinilo da gledam Veber Bibi- Minesota.Gresim li?
Pa gde si ti bila do sada :o :shock: :D ?Konacno da se neko razume u basket.Mislim da Bibi pre i nije bio tako sebican,sve t poprimio dolaskom Weba(a od koga ce?).Miller i Christy su jako pozrtvovAni,zao mi je sto bar zbog njih nisu osvojili prsten.Cini mi se da protiv Minesote nije bilo onoliko zara i zelje za pobedom kao protiv Dallasa.Sta mislite>?Verovatno jer su njima zeleli da vrate za ispadanje prosle godine.Ako se u iducaj sezoni sretnemo sa Minesotom,bicemo valjda spremni da im se revansiramo!
Brine me samo draft 25 juna :roll:
 
Iskrena da budem,razmisljala sam da li da komentarisem ili ne 8) Zasto se plasis drafta? Mozda ako ode Veber a dovedu nekog ko i bar malcice igra kolektivno mozda i imaju sanse.Bezvoljno do 10000 i nazad.Uostalom seti se igre Kingsa pre i posle Vebera i bice ti sve jasno !!!!! :D :(
 
E zaboravila sam sto sam se plasila drafta...mozda sam utripovala da mmogu da zameme Pedju i Vlada :roll:
Bas smo pukli u predsezoni i pocetkom regularne,sad smo se vratiti,3 pobede za redom za 4-4,OLA,nocas deklasirali Bullse 1130-106 (istina iznenadio me je rezultat), Pedja 29p,Bibby 27,Chris 19p,6as i valjda 6 skokova. Dobro je sve u svemu SVETSKO A NASE!
 
ne cini li vam se da se pravi savez
mobli-veber. tek je dosao a vec su postali nerazdvojni saigraci.
neko ce tu ispusiti u dobijanju lopti, ili pedja ili miler ili obojica.
ali cini mi se da se deljenje kingsa nastavlja.
nego, kako komentariste trejd?
kao da je promena kingsima zaista bila potrebna, osvezenje.....
steta sto b92 bojkotuje kingse, verovatno iz straha sto kad god prenose njih oni izgube.
steta sto se jos neka televizija ne ukljuci u prenos, tj ne kupi prava...
u drugim zemljama po nekoliko tv kuca pokriva nba
 
Ja nemogu da verujem sta se ovo desava. Na poslednjoj utakmici protiv Blejzersa Pedja je sutnuo svega 10 puta na kos za celu utakmicu a Webber i Mobely ukupno 40 puta!!! Znaci neverujem... Raspali nam se Kingsi, nadao sam se kada je otisao Vlade da ce mozda i ostati sve ok, ali kad je i Doug Christie otisao, ode sve u... Nadam se da ce Pedja uspeti da pobegne odatle. Bas mi je krivo zbog svega, pre par godina Kingsi su ubedljivo igrali najlepsu kosarku na svetu, bili najbolji, al eto, glupi Webber!!! eh da se nije vratio prosle sezone...
 
Prosli mec je Pedja dao samo 6p a da je dao dvocifren broj imao bi 134 utakmice za redom sa vise od 10p! U ISTORIJI!!!! Ispred njega je samo KG majmun. Mobli i Chris su izgleda i Bibbyja izgleda izbacili iz igre,a kamoli Pedju. Al dobro barem je najvise trojki dao u istoriji Amerike (ovaj sveta,kako hocete..)
 

Back
Top