Na sta ''padate'' kod frajera???

padam... ne padam.... drzhim se..... ne znam.... lozhim se na klikere..... kao ako zna da igra klikere mozhe ako ne zna nishta onda....
otqd znam... treba da ispunjava neke moje norme normalnog....
obracjam pazhnju na ruke... gadim se ljudi koji imaju prljave ili neuredne shake.... mis'... nemam nishta protiv... njihova stvar.... samo je meni to jako gadno.... ne volim da se ruqjem sa takvim ljudima.... ne volim da me dodirnu.... uvek imam neki ogavan osecjaj da su zarazno prljavi.... ne volim ljude koji se ne tushiraju dovoljno....
al valjda je higijena uslovno recheno svima bitna....
vazhno da zna da se igra..... i da nije dileja... e sad shta ja smatram dilejom.....
 
livija:

sa uskim? :shock:
ma sa ukusima, mislila je verovatno na kondome...
e, a mlada si bre gucci..kad se ložiš na one koji te ne ebavaju.
sve to legne sa godinama...
prvo oni konzumiraju tebe..a onda kada se situacija preokrene...
mada znam neke kojima se još to nij edogodilo..još uvek se lože na one
koji ih ne yebavaju...šta znam valjda tako obolenje:roll:
 
pajamaca:
ma sa ukusima, mislila je verovatno na kondome...
e, a mlada si bre gucci..kad se ložiš na one koji te ne ebavaju.
sve to legne sa godinama...
prvo oni konzumiraju tebe..a onda kada se situacija preokrene...
mada znam neke kojima se još to nij edogodilo..još uvek se lože na one
koji ih ne yebavaju...šta znam valjda tako obolenje:roll:

Najiskusnija. ;)
 
Kod mene to ovako izglda:
(pre svega, podrazumeva se da covek ispunjava neke bazicne kriterijume- da imamo dobru intelektualnu razmenu i da me privlaci fizicki)
Evo jednog primera:
skoro sam upoznala tipa ,onako, zgodan, visok, nasmejan- to je bilo spolja,jelte vidljivo!
Sednemo mi tako da porazgovaramo o nekom poslu.....jao,kad je poceo da vergla, ali sve,onako lepo, stilski bre!
Pomislim ja:,,Ma sta se tu tripujes, prica o poslu, verovatno o necemu drugom ne zna ni da progovori!''
Dalji razvoj dogadjaja: pozove me telefonom, kao treba nesto da se vidimo povodom posla, razgovor se isprolongira, ko prica, on, naravno!Ali ovog puta o svom radnom danu! Opet,ja, primenim mehanizam- sustinski, prica o poslu!U narednih sat vremena zaboravljam na telefonski razgovor.Ali pada dogovor za vidjanje,jer,Boze moj, moram i ja to nesto da pogledam, kao propasce stvar bez mene!

Nalazimo se ,sedamo u kafic, pola sata price ,opet o poslu, ali nakon toga covek pocinje razgovor o istoriji, filmu, plesu...kao da zna cime ce me kupiti....saznajem,zavrsio dva fakulteta- :shock: , vicesampion u plesu-:shock: , magistar koji vec pise doktorat :shock: ,govori tri jezika :shock:,profesionalno bavljenje sportom :shock: ....i uz to ima taj famozni verbalni talenat!Kaze da pise pesme! :cry: Zar jos i to!

Ali,joooj, sto lepo prica....osecam se kao mentol kad sednem sa njim, samo cutim i slusam....pomislice da nemam neurone u mozgu....odpustice me! :lol:


Sve u svemu,nije samo zvaka u pitanju! :p
 
"pola sata price ,opet o poslu, ali nakon toga covek pocinje razgovor o istoriji, filmu, plesu...kao da zna cime ce me kupiti....saznajem,zavrsio dva fakulteta- :shock: , vicesampion u plesu-:shock: , magistar koji vec pise doktorat :shock: ,govori tri jezika :shock:,profesionalno bavljenje sportom :shock: ....i uz to ima taj famozni verbalni talenat! Kaze da pise pesme!"

buahahahaha... kakav manijak od samoreklamera...
dakle, tip koji prica o sebi non stop, i na prvom sastanku se hvali vice-magi-doktor budalastinama... pa ne bi to ni na crtezu trpela, a kamoli u zivotu.

padam na tipove koji razgovaraju... dvosmerna komunikacija, i to duhovita. brbljive ne volem i tacka.
 
sevilja:
Nalazimo se ,sedamo u kafic, pola sata price ,opet o poslu, ali nakon toga covek pocinje razgovor o istoriji, filmu, plesu...kao da zna cime ce me kupiti....saznajem,zavrsio dva fakulteta- :shock: , vicesampion u plesu-:shock: , magistar koji vec pise doktorat :shock: ,govori tri jezika :shock:,profesionalno bavljenje sportom :shock: ....i uz to ima taj famozni verbalni talenat!Kaze da pise pesme! :cry: Zar jos i to!
Ali,joooj, sto lepo prica....osecam se kao mentol kad sednem sa njim, samo cutim i slusam....pomislice da nemam neurone u mozgu....odpustice me! :lol:


Sve u svemu,nije samo zvaka u pitanju! :p

Jel` gay? :lol:
 
sevilja:
magistar koji vec pise doktorat :shock:
A šta je ovde za čuđenje?

Ovde svi lažu, niko neće da prizna da prvo padne na avatar. :lol:



2i23dkx.jpg
 

Back
Top