HRONIKA

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
Svedoci smo u kakvom vremenu zivimo :roll: i sve vise smo prisutni tj. oko nas je prisutno CRNOHRONICNO ponasanje ljudi i njihovih postupaka, pa eto ....
mogli bi ovde o tamnoj strani Novog Sada da podelimo dogadjaje koje pamtimo i koji su oko nas i koki su nam privukli paznju ...

ta na na na ta na na na ( treba da lici na zvuke zone sumraka 8-) )
 
nesons:
Svedoci smo u kakvom vremenu zivimo :roll: i sve vise smo prisutni tj. oko nas je prisutno CRNOHRONICNO ponasanje ljudi i njihovih postupaka, pa eto ....
mogli bi ovde o tamnoj strani Novog Sada da podelimo dogadjaje koje pamtimo i koji su oko nas i koki su nam privukli paznju ...

ta na na na ta na na na ( treba da lici na zvuke zone sumraka 8-) )


"....hiljade i hiljade s-klekova..."
 
nesons:
Svedoci smo u kakvom vremenu zivimo :roll: i sve vise smo prisutni tj. oko nas je prisutno CRNOHRONICNO ponasanje ljudi i njihovih postupaka, pa eto ....
mogli bi ovde o tamnoj strani Novog Sada da podelimo dogadjaje koje pamtimo i koji su oko nas i koki su nam privukli paznju ...

ta na na na ta na na na ( treba da lici na zvuke zone sumraka 8-) )


Previse gledas strasne filmove ;) .
 
Nenose, jel ovo RIKOSET ?
Samo, bezveze je sto nemas onako grubi,zastrasujuci glas,pa da kad citamo tvoje hronicne hronicarske postove osetimo jezu i zamislimo nekog debelog i masnog novinara koji ne zna da kaze R !
A ti si .....suftilan momak ! Mani se corava posla!
 
DOKONI UM:
" ... ja sam imao tu situaciju...kad sam stavio utoku frajeru u usta...ona je počeo nešto da mumla-ja ga gledam i kažem mu : Brate ti moraš kod logopeda..." :lol:
... a gde je tu novost ?!? Pa, Nenos unosi hranu u organizam, IZMEĐU dva repetiranja !!! :-)
 
pa jeste da nam malo fali hronike u NS :lol: , zamislite da smo Negotin ili tamo negde ....svaki dan bi bilo : "ubila muza sekirom","izbo komsiju zbog pileta","opljackao i silovao babu zvog marlbora" ,....itd:lol: :lol:
 
Čuj zbog Marlbora ...
Tamo ti zbog po paklice DRINE leti galva sa ramena a ko pljuga Klasik lajt taj mora krišom da vadi cigarete ispod stola ...
Zbog Davidofa može doći i do razvoda a zbog Belog Sobranja je jednom bratanica zapalila kuću tetki
 
Pa šta nije u redu ?
Sve što sam napisao je TAČNO.

Inače... jednom je rahmetli Zoran rekao : "naša kapital je u mladima"
ONA sa ŠIFROM je tipičan primer da je pokojni premijer bio u pravu...
U NjU treba ULOŽITI
 

Back
Top