Najjaci luzeri estrade i sire???

Antonio_Break

Zainteresovan član
Poruka
203
Danas i ubuduce,nazalost,gledacemo i slusati sve vise vrhunsko glupe,smesne i jos nevidjene pevace nase estrade.Ovima iz granda jos i Boze pomozi-bar mlate pare i pale klinke moje godiste i tako to.Ako hoces da vidis sta ima na Tv-u,naidjes slucajno na neku lokalnu televiziju a ono-da bacis peglu.Kao prvo imena su im toliko bezveze i smesna da to nije normalno.Face pocele da ubacuju sve vise Y i dupla slova kao prave se stranci ili tako nesto.Muzika je uglavnom neki blagi tehno ili dens sa nekim supljim primesama necega.Ali brate tekstovi-ne znam ko im samo te budalastine smislja.Samo da se zgrozis.Sramota za drustvo.Ako ne nista bar su pevacice dobrog izgleda,pa se klinke ugledaju na njih pa se poskidaju takodje-bar neke koristi.
I na kraju ko je po vama najjaci luzer od svih na estradi???
 
Čitava rok scena nam je luzerska. Nekada smo imali jednu od najjačih scena u Evropu, a sad?? Mogao bih o tome brbljati satima, ali ništa neću postići osim da sebe iznerviram.
Ove koje si ti pomenula ne smatram luzerima. Ljudi zarađuju pare. Ne razlikujem ih od pojave Marilyna Mansona. I on se našminka i mlati lovu, samo što to ovi naši to rade puno bliže narodu i eto...
 
Sta da ti kazem? Kod nas je sve propalo i postalo komercijala....Po meni najgora je ona likusa sto ima 60 godina i prije godinu dana nije na nista licila i onda otisla i zategla sve moguce dijelove tijela i isisala salo takođe napumpala tamo gdje treba i sad je odvratnija nego sto je bila...mislim da se zove stoja...inace, ne pratim to ali moja baba stalno to gleda i svaki put kad ugleda tu likusu stane kukati:"moja stojo sta uradi od sebe a onkava zena bila?!":D bruka
Pitanje za DeteSunca sta fali Marilynu Mansonu on se sminka jer je u tom fazonu, ko danas na muzickoj sceni ne mlati pare boga ti! :lol
 

Back
Top