Najjaci luzeri estrade i sire???
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Najjaci luzeri estrade i sire???

Zainteresovan član Antonio_Break (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2005.
    Reputaciona moć
    47

Smile Najjaci luzeri estrade i sire???

Danas i ubuduce,nazalost,gledacemo i slusati sve vise vrhunsko glupe,smesne i jos nevidjene pevace nase estrade.Ovima iz granda jos i Boze pomozi-bar mlate pare i pale klinke moje godiste i tako to.Ako hoces da vidis sta ima na Tv-u,naidjes slucajno na neku lokalnu televiziju a ono-da bacis peglu.Kao prvo imena su im toliko bezveze i smesna da to nije normalno.Face pocele da ubacuju sve vise Y i dupla slova kao prave se stranci ili tako nesto.Muzika je uglavnom neki blagi tehno ili dens sa nekim supljim primesama necega.Ali brate tekstovi-ne znam ko im samo te budalastine smislja.Samo da se zgrozis.Sramota za drustvo.Ako ne nista bar su pevacice dobrog izgleda,pa se klinke ugledaju na njih pa se poskidaju takodje-bar neke koristi.
    I na kraju ko je po vama najjaci luzer od svih na estradi???

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: Najjaci luzeri estrade i sire???

Čitava rok scena nam je luzerska. Nekada smo imali jednu od najjačih scena u Evropu, a sad?? Mogao bih o tome brbljati satima, ali ništa neću postići osim da sebe iznerviram.
    Ove koje si ti pomenula ne smatram luzerima. Ljudi zarađuju pare. Ne razlikujem ih od pojave Marilyna Mansona. I on se našminka i mlati lovu, samo što to ovi naši to rade puno bliže narodu i eto...

Primećen član bo! (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Sta da ti kazem? Kod nas je sve propalo i postalo komercijala....Po meni najgora je ona likusa sto ima 60 godina i prije godinu dana nije na nista licila i onda otisla i zategla sve moguce dijelove tijela i isisala salo takođe napumpala tamo gdje treba i sad je odvratnija nego sto je bila...mislim da se zove stoja...inace, ne pratim to ali moja baba stalno to gleda i svaki put kad ugleda tu likusu stane kukati:"moja stojo sta uradi od sebe a onkava zena bila?!" bruka
    Pitanje za DeteSunca sta fali Marilynu Mansonu on se sminka jer je u tom fazonu, ko danas na muzickoj sceni ne mlati pare boga ti! :lol

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Ne fali mu ništa, čovek je skontao kako da zaradi. Mada je paralela između njega i Stoje očigledna, oboje prodaju izgled, a ne muziku. Na muzičkoj sceni danas sve manje mlate pare oni koji to kvalitetom zaista zaslužuju. Takva su vremena..

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio DeteSunca
    Čitava rok scena nam je luzerska. Nekada smo imali jednu od najjačih scena u Evropu, a sad??
    ne bih se slozio...obrati paznju na Bjesove....to je po meni najbolji nas bend.....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    ne bih se slozio...obrati paznju na Bjesove....to je po meni najbolji nas bend.....
    Slažem se. Oni su izvrsni..., ali je kompletna scena haotično loša, a komercijalizacija roka je na najnižem mogućem nivou, što opet nije loše za prave ljubitelje roka, ali je širenje te kulture u zemlji zbog toga nemoguće.

Slične teme

1. TURBO FOLK SRPSKE ESTRADE
    Autor Beogradjanka_89 u forumu Muzika
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 03.04.2010., 22:14
  2. Luzeri i dobitnici
    Autor _::::_ u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.01.2009., 16:27
  3. Današnji političari su paceri i luzeri!!??...
    Autor fosilvaso u forumu Politika
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 14.12.2005., 05:01
  4. Luzeri
    Autor The Edge u forumu Arhiva
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 16.08.2005., 11:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku