Shta vam je najgore budjenjem rano ujutru?

Ćale:
...sto nemam skuvanu kafu...
...al ono...odma...kako otvorim oci...mmmmm...

hteo sam retji da su moderatori matori...pa evo ti imash 3banke garant rastaman takodje lilu takodje gazdarica isto zhenasgreshkom cenim i da beti ima tolko...ne znam za jominija njegove slabo posetjujem pa da ne chitam...rajkec je moderator ko shto su i blondi i d1...i uistinu...dal je to neki trip da godinama raste i zhelja za uticanjem il shta...tek vetjina modova na netu gazi tretju deceniju...
 
@gucci
e ovako...svice, bude me zraci sunca..ja u toplom krevetu..napolju ptice cvrkucu..ustajem raspolozena jer josh niko nije stigao da me iznervira..stavljam slushke, sedam na bajs, vozim se do 25. ili Ade ako imam vremena...vratim se kuci, moji se tek probudili.......a kad se probude obicno krene sve nizbrdo...zato mi je jutro zakon.
Zimsko jutro ne toliko jer ne mogu da se vozim... ;)
 
jutro...mrzim jutro.....moram da ustanem iz toplog kreveta.....necu da mi bidne ladno...umotavam se u cebe...otvaram oci i pokusavam da nateram sebe da ustanem jer moram do faxa....jok jos samo pola sata u toplom krevetu..posle s sata ustajem spremam se i idem na fax kad tamo provalim da onaj mentol od profesora nije doso i gubimo predavanje.....znaci mogao sam da se izlezavam u toplini jos.....eto zasto mrzim jutro.....ovo danas :mad:
 
~Arijel~:
@gucci
e ovako...svice, bude me zraci sunca..ja u toplom krevetu..napolju ptice cvrkucu..ustajem raspolozena jer josh niko nije stigao da me iznervira..stavljam slushke, sedam na bajs, vozim se do 25. ili Ade ako imam vremena...vratim se kuci, moji se tek probudili.......a kad se probude obicno krene sve nizbrdo...zato mi je jutro zakon.
Zimsko jutro ne toliko jer ne mogu da se vozim... ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
znala sam ja da tu ima nesto!
 

Back
Top