ZASTOOOO????

ne vidis kad si janpi ili..... a ne ne ne necu opet da maznjavam dedinu rakiju prosli put zamalo u mardelj da zaglavim...a sigurno mi nije nista ostalo u steku... ne nevidim nista ispred nosa...
 
ima svakakvih avatara...od onih naputjenih usana il dojki preko sopstvenih fotki do kreatvnih i zanimljivih...recimo da ih delimo na grupe...od svih avatara na svim forumima najgori likovi kriju se iza vojnika u istom...
 
ma odes u prodavnicu i za 50 dindzi kupis vino(ni ja nisam verov`o dok nisam video i uverio se)...i slistis 2 case vina i ne znas za sebe 3 dana...taman........ma ta brlja je gra od svake radze cak i od absinta kako vata :lol:
 
i onda ljudi izmislishe kafanu.. to jest, neko mudar iz mase se dosti...
a mozhesh i ispred radnje... ako imash para, prijatelje u picju je uvek lako pronacji... gde god... instalirash gajbu, sednesh i pochnesh da cirkash... uvek cje se nacji dobronamerni ljudi, koji su spremni da pripomognu...
 
@zikica: Ne pijem vino, pijem samo pivo, vinjak i domace rakije (i viski al samo ako neko casti)
@arnitive: Pa sta ti mislis 'de ja pijem?Naravno da pijem ispred prodze, i to ono pivo pivo sto kosta 24 dinara.
@AntunTun A je li p*ckice sto se sad lepo ne javis i odgovoris?
 
Meni se *** puta do sada desilo da kad bi da izadjem negde, nemam s kim.
Izgovori:
1. smoren/a sam
2. imam posla
3. ne mogu zbog decka/devojke/muza/zene
4. boli me: glava, zub, stomak....
ili jednostavno iskuliraju sms ili poziv

ZASTOOOOOOOOOOO???? - Ne znam!!!! :lol:
Ljudi su generalno, jako cudni. Tako da od njih ocekujem bukvalno svasta. I retko sta moze da me iznenadi. Pogotovo da me neko nesto prijatno iznenadi. To je retkost!
 

Back
Top