mayhem?!...
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: mayhem?!...

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano mayhem?!...

moj komp je bio par puta silovan tj. klokovan uzasno i evo sto mi se dogadja:
    - stalno mi je upaljena led lampica na maticnoj za pristup hard disku a ja u task menageru ne vidim nijedan stran proces,tj. ne mogu da vidim koji to program stalno kopa po hardu ako je to program uopste
    -nemam nista na primary master ,hard i opticki su mi na slave,primary secondary slave,jel to do kablova koji su pogresno spojeni ili do nekih podesavanja?

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: mayhem?!...

Naslov teme genijalan! $%#$@%@
    Jos samo da mozes objasniti sta to znaci u kontekstu problema koji iznosis? Neka sifra ili sta?
    Osim toga prvi puta cujem da je racunar silovan, gde si pokupio to? Doduse ako je silovatelj koristio kondom, neces imati problema sa zarazenim racunarom, a ako nije, mozda ces dobiti mnogo malih PC-ja za Novu Godinu

Ne vidim vezu izmedju "silovanja" i pozicije uredjaja na kablovima?

Samo pozicioniranje DH i CD je neobicno, a nisam ni tacno razumeo kao si to povezao. Pojasni malo, ovako ne razume sta je uradjeno.
    Zasto nemas nista na primary master?

I da ponovim, neme veze to "silovanje" sa pozicijom uredjaja, osim ako nisi nakon "silovanja" menjao pozicije urredjaja na kontroleru.
    Poslednji put ažurirao/la codemaker : 21.12.2006. u 16:45

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

pa to sam bas pitao ne sjecam se ,ponavljam ne sjecam se da sam dirao kablove,u biosu su mi master i slave na auto detect,a kontroler ne znam ni kako da diram,a sto0 mislis o onom pitanju sa hard diskom stalno mi je upaljena lampica mislim da mi zbog toga neke igre slabije rade??????????/

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Problem je sigurno u rasporedu uredjaja na kablovima koji idu u kontroler...
    Nisam nesto siguran da razmem gde ti je sta utaknuto, u prvom postu kazes da nemas nista na primary master a onda kazes da su ti u biosu nameseteni na primary i master na autodetect
    Stavi brate HD na primary master a CD na secondary master i gotovo (ako imas samo jedan HD i jedan CD) ili HD na primary master a CD na primary slave.

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

valjda je to sa kablovima ma pusti sad master i slave to cu lako daj kazi ovo sa ovom prokletom lampicom od hard diska

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ta lampica sto te nervira i jeste upaljena zbog izgleda neobicne postavke uredjaja na kablovima.
    Pa kad ces lako, uradi izmene i trebalo bi da te lampica vise ne uzbudjuje.

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Skineš stranicu kompa i pogledaš pozadi hard diska i prebaciš kratkospojnik na master položaj i vratiš stranicu.

Slične teme

1. MAYHEM ...
    Autor Painkiller_girl u forumu Muzika
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 01.05.2010., 08:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •