Od nas zavisi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
veselo, veselo.....
e016.gif

s005.gif

n122.gif
 
Па овде сви ЛДП.овци који се оглашавају очигледно су већ сви "УРАЂЕНИ", то се види и по постовима... још ми не иде из главе она од ноћас лујка Схир.......
 
goxy:
samo se vi zevzechite , kad vas iskontrolishem sa LDP DOMAIN CONTROLLEROM
LDP-Expanded-DC-AllSubContainers.gif
, videcemo chija majka crnu vunu prede :D

Kad smo vec kod toga ,zanimljivo je da kada odem na sajt LDP-a antispyware program mi blokira ulaz dalje od pocetne strane.Recimo ako hocu da skinem neku sliku iz njihove bajne galerije on fercera kao lud i gasi mi je tj ne da da se otvori.Znaci nesto ima 100%.
 
Иду кокаин и хероин улицом. Наиђу на Чеду Јовановића.
- Ко сте вас двојица - пита Чеда
- Од нас зависиш - одговарају му
 
_guru_:
Ja sam cuo ovu verziju
Idu heroin i kokain ulicom i naidju na Cedu Jovanovica i tek ce heroin kokainu on OD NAS ZAVISI
Ова варијанта је боља, јер задржава основни слоган ЛДП.

Мислим, као виц. Јер, ја једном раније рекох, да лично не верујем у ту причу о Чедином дрогирању.

(Гледам оне битније, и аргументованије ствари кад износим замерке политици ЛДП).
 
Jedno je sigurno ,najvecu korist od eventualnog dolaska na vlast LDP mogu da ocekuju poljoprivrednici jer ce im posteni lider LDP omoguciti kredite za przo podizanje plantaza za uzgajanje raznih egzoticnih trava .
 
Ma ne verujem ni ja da je Ceda zavisnik, ali dobar je vic.
A da je nesto pobao u mladosti u to sam siguran. Mislim koji student jos nije probao marihuanu. Nadje se poneki izuzetak ali oni samo potvrdjuju pravilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top