Nikola Tesla

Insider:
Jel zna neko neki sajt na srpkom koji pise o Nikoli Tesli, ili neku dobru knjigu koja govori o njegovom radu i o njegovim tajanstvenim pronalascima?

Pozdrav iz istocne Srbije


Ne znam za sajt , ali imas dobru knjigu "Teslino tajno oruzje " i mozes da je kupis u Platou u Beogradu!

Pozdrav
 
_pajabaja_:
Insider:
Jel zna neko neki sajt na srpkom koji pise o Nikoli Tesli, ili neku dobru knjigu koja govori o njegovom radu i o njegovim tajanstvenim pronalascima?

Pozdrav iz istocne Srbije


Jel to onaj celavi sto cita strip na kamenu pored neke zgrade!?

:D :D :D :D
Nije celav, ne cita strip, nego novine, zgrada Gradjevinskog fakulteta ili poznatije kao ETF.
A znas kad ce da okrene list?
Kad dobra riba udje na ETF :lol: :lol:
 
Chernobill:
_pajabaja_:
Insider:
Jel zna neko neki sajt na srpkom koji pise o Nikoli Tesli, ili neku dobru knjigu koja govori o njegovom radu i o njegovim tajanstvenim pronalascima?

Pozdrav iz istocne Srbije


Jel to onaj celavi sto cita strip na kamenu pored neke zgrade!?

:D :D :D :D
Nije celav, ne cita strip, nego novine, zgrada Gradjevinskog fakulteta ili poznatije kao ETF.
A znas kad ce da okrene list?
Kad dobra riba udje na ETF :lol: :lol:

Znam Chernobillu , zezam se : )
 
Insider:
Jel zna neko neki sajt na srpkom koji pise o Nikoli Tesli, ili neku dobru knjigu koja govori o njegovom radu i o njegovim tajanstvenim pronalascima?

Pozdrav iz istocne Srbije

imas jos i knjgu tesla pronalazac za treci ilenijum od Aleksandra milinkovica izdavac beoknjga odakle si covece ja sam iz Petrovca pozdrav i tebi. moj log je ZimCo
 

Back
Top