BRAK BEZ PAPIRA??????

dada nista bez papira:)

kmpa04120as0.jpg
 
Bez papira apsolutno!
Takav brak je neobavezniji, nema presije i uvek ga je lakše prekinuti (ako ne daj bože dodje do takve situacije). Činimi se da su ljudi u takvim brakovima mnogo opušteniji i da se više vole.

Mada, ni oni sa papirom, ni oni bez nemaju garanciju koliko će dugo trajati skupa.

Bitno je da dete iz vanbračne zajednice ima ista prava kao ono iz bračne .... pa shodno tome, ne možete ga ugroziti svojim ličnim izborom.
 
Brak s papirima! Jos uvek sam staromodna po tom pitanju...al onaj ko voli bez papira, nek izvoli meni ne smeta...... :)

I to dali ce brak uspeti ili ne, nema nikakve veze s papirima... cini mi se, da se ljudi koji se ne vencaju plase, da ne budu ostavljeni i sl. i kao zele slobodu :roll: ko, da papirom gubis licnost, pa nemas slobudu, ne mozes, da volis na pravi nacin, pa moras nekome, da polazes racune.....to je za mene razmazenost...

Kako radis, tako ce ti i biti.l...
 
Pre neki dan stopirala sam jednog starijeg gospodina oko 50 godina ima....i kaze mi kako je on jos uvek momak. :shock: ...zivi sa devojkom, nije u braku....uopste ne veruje u ljubav, ni neke kompromise, stalno putuje i krese se sa strane... :roll:
I vidi mu se iz avijona koliko je nezreo, smotan i plasljiv lik kad su u pitanju emocije...

A isto tako imam komsinicu koja nije bila za svog "muza"...ziveli ljudi moderno... :roll: i on ju prevarijo, ona ga izbacila...sve te godine su imali cudan odnos ( meni se tako cinilo )...Dok moji roditelji hvala bogu, fino setkaju s rukicom pod ruku... :D

Kao sto rekoh, brak nije za slabice...najlakse je kad zagusti, dici g*zu i otici..po meni brak bez papira i nema neke prednosti, sem te, da mozda ne moras, da se razvodis...valjda kad ulazis u brak, nadas se, da ce to, da traje ceo zivot..i radis na tome...
 

Back
Top