e ti leovi!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Y

yoya

Gost
Pozdravljam sve one koji vole lavove (volim i ja vas!),mada i one koje nas ne gotive.
...da,donekle je lav kraljevski znak,deluje pozitivno,energicno,vidi se zelja za nekom vrstom vladanja,ali da li su takvi i sami sa sobom,da li rukovode samim sobom i kako se oni zaista osecaju unutra??!
 
yoya:
Pozdravljam sve one koji vole lavove (volim i ja vas!),mada i one koje nas ne gotive.
...da,donekle je lav kraljevski znak,deluje pozitivno,energicno,vidi se zelja za nekom vrstom vladanja,ali da li su takvi i sami sa sobom,da li rukovode samim sobom i kako se oni zaista osecaju unutra??!

zasto pitas ako se sme znati!
 
yoya:
Pozdravljam sve one koji vole lavove (volim i ja vas!),mada i one koje nas ne gotive.
...da,donekle je lav kraljevski znak,deluje pozitivno,energicno,vidi se zelja za nekom vrstom vladanja,ali da li su takvi i sami sa sobom,da li rukovode samim sobom i kako se oni zaista osecaju unutra??!

Obozavam lavove, svi drugovi su mi u tom znaku i smatram da je za prijatelja to najbolji stroloski znak. A kakvi su u sebi? Rekla bih da su stalno u kontradikciji, nisu toliko sigurni koliko se predstavljaju i mnogo puta se osecaju neshvacenim. Zato i zive od komplimenata jer samim tim dobijaju dokaz sami sebi da vrede. Vrlo emotivni, mada mnogo puta to prikriju jer su preponosni.
Toliko:)
 
dosta sam citala o lavovima, jer sam i sama rodjena pod tim znakom...mogu za sebe slobodno da kazem da sam dosta komunikativna i druzeljubiva osoba...prema suprotnom polu uvek na distanci....iz prostog razloga, kao sto je rekla Nina, jer sam preponosna ( dupla lavica sam )...
lavovi uvek ocekuju da dobiju onoliko koliko pruzaju i ne mogu da se pomire s tim ako tako ne bude...iskreni su prijatelji i dobri ljubavnici, ali dovoljna je jedna sitnica ( inace, na sitnice JAKO obracaju paznju ), kojom ga neko povredi,da se lav potpuno promeni. ne biste ga zeleli za neprijatelja.
najbolje se slaze sa ovnovima, lavovima i strelcevima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top