e ti leovi!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: e ti leovi!

yoya
    Guest

Podrazumevano e ti leovi!

Pozdravljam sve one koji vole lavove (volim i ja vas!),mada i one koje nas ne gotive.
    ...da,donekle je lav kraljevski znak,deluje pozitivno,energicno,vidi se zelja za nekom vrstom vladanja,ali da li su takvi i sami sa sobom,da li rukovode samim sobom i kako se oni zaista osecaju unutra??!

leo
    Guest

Podrazumevano Re: e ti leovi!

Citat Original postavio yoya
    Pozdravljam sve one koji vole lavove (volim i ja vas!),mada i one koje nas ne gotive.
    ...da,donekle je lav kraljevski znak,deluje pozitivno,energicno,vidi se zelja za nekom vrstom vladanja,ali da li su takvi i sami sa sobom,da li rukovode samim sobom i kako se oni zaista osecaju unutra??!
    zasto pitas ako se sme znati!

Nina
    Guest

Citat Original postavio yoya
    Obozavam lavove, svi drugovi su mi u tom znaku i smatram da je za prijatelja to najbolji stroloski znak. A kakvi su u sebi? Rekla bih da su stalno u kontradikciji, nisu toliko sigurni koliko se predstavljaju i mnogo puta se osecaju neshvacenim. Zato i zive od komplimenata jer samim tim dobijaju dokaz sami sebi da vrede. Vrlo emotivni, mada mnogo puta to prikriju jer su preponosni.
    Toliko:)

nina
    Guest

Podrazumevano leovi

dosta sam citala o lavovima, jer sam i sama rodjena pod tim znakom...mogu za sebe slobodno da kazem da sam dosta komunikativna i druzeljubiva osoba...prema suprotnom polu uvek na distanci....iz prostog razloga, kao sto je rekla Nina, jer sam preponosna ( dupla lavica sam )...
    lavovi uvek ocekuju da dobiju onoliko koliko pruzaju i ne mogu da se pomire s tim ako tako ne bude...iskreni su prijatelji i dobri ljubavnici, ali dovoljna je jedna sitnica ( inace, na sitnice JAKO obracaju paznju ), kojom ga neko povredi,da se lav potpuno promeni. ne biste ga zeleli za neprijatelja.
    najbolje se slaze sa ovnovima, lavovima i strelcevima

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Svi koje znam su puno,puno dominantni,uvredljivi,posesivni ali i pravedni ,hrabri i spremni na Velika dela.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •