UMETNICKO KLIZANJE-FIGURE SKATING

BUBIVII

Aktivan član
Poruka
1.354
Da li neko prati desavanja u ovom sportu.............
Evo slika nekih ruskih klizaca...........
0221_A85.jpg

euro05-50.jpg

russiansreign.jpg

2005-11-05-in-skate.jpg

05teb-lsp-es07.jpg
 
steta samo sto su svi ovi velikani sa ovih slika presli u profesionalce, tako da ih vise necemo gledati na malim ekranima... ne samo oni vec i svi koji su vredeli... jedino je ostao onaj francuz zilber, a mi cemo morati da cekamo jos nekoliko godina na novog plusenka i nove tatjanu navku i romana kostomarova i nove maksima i sokolovu i stefana lambiela i... :cry:
do tada ostaje nam samo prisecanje na to koliko su veliki bili:

 
zabranjeno je... to je slicno kao evrovizija, ne moze neko poznat (npr. mariah carey, bryan adams, james blunt...) da ucestvuje na takmicenju zato sto ono sluzi da probije one nove, pocetnike...
@sanja v oni sada drze koncerte...
evo gore u linku koji sam postavila, plushenko je imao nastup sa gloriom gaynor... e, pa on sad samo tako i ima nastupe, tj. koncerte... i bogami ako hoces da odes na nesto tako treba dobre pare da das... ali oni kod nas nikad nece doci, zato sto mi nikad necemo imati takvu ledenu dvoranu... samo pomislim na plushenka u pionirskoj dvorani i slatko se nasmejem... :)
 
Jeste li gledali danas egzibicije?Bas je bilo super...mada mi se vise svidjaju oni koji su zauzeli niza mesta nego ovi na 1,2...Npr...ja vise volim parove i to sportske...ma i plesne..Ali zene bas ne volim...Nekako su mi jednolicne i iste...To verovatno znaci da se ja ne razumem bas u klizanje...ali samo kazem sta mi vise prija za oko.Sve u svemu-praznik za dusu!!!
 
Pa ovako, klizanja u Pioniru ima svakim danom (sem ponedeljka) od 20:30 do 22h. Ufur je 250 din, a isto toliko i iznajmljivanje. Ostrenje je nesto manje :)
Ima nova hala na Nbg-u, posle Piramide i tamo je po 150 din, u raznim terminima.
Takodje i skole klizanja, ima ih bas dosta :)

Sto se takmicenja tice, svetsko je od 19 marta u Tokiju :)
Pa sta ako vise ne klizaju cuveni rusi, taman neka nova lica da gledamo: Karolinu Kostner, Saru Majer, Kiru Korpi, Joubera, Van der Perena, a tek ovaj klinac Tomas Verner :) bas je iznenadio ove godine :) :) :) a i parovi Izabel Delobe i O. Sonfelder konacno su pokazali sta mogu!!!
 
Totmianina i Marinin su otisli u profesionalce...oni nece vise klizati na takmicenjima.Kao i Navka i Kostomarov, Plushenko, Slutskaya, Kwan... Nije im zabranjeno da klizaju na takmicenjima nego oni nece, jer kad odu u profesionalce klizaju na revijama na kojima dobijaju vise para. A u profesionalce ne mogu da idu svi nego samo najbolji.
 
hijavana:
Sto se takmicenja tice, svetsko je od 19 marta u Tokiju :)
Pa sta ako vise ne klizaju cuveni rusi, taman neka nova lica da gledamo: Karolinu Kostner, Saru Majer, Kiru Korpi, Joubera, Van der Perena, a tek ovaj klinac Tomas Verner :) bas je iznenadio ove godine :) :) :) a i parovi Izabel Delobe i O. Sonfelder konacno su pokazali sta mogu!!!
hvala... i da znas da si upravu za ove ruse i ostale... pa sta ako vise nece da klizaju klizace neki drugi i za cas cemo i da ih zaboravimo... ;)
 
Ja bas gotivim ovaj sport i pratim ga vec ihaha... Verujte mi za par godina (najvise 3-4) jedva cete ih se i secati... Mozda sad tako pricate al pocekajte malkice i videcete. Doci ce neki novi Rusi (ili neki drugi) i bacice u senku ove, kazi ga stare... Nista strasno. Toga ima svuda ne samo u klizanju, vec i u fudbalu, kosarci... Pa cak ne samo u sportovima vec i van toga, u opste u zivotu...
 

Back
Top