EMOTIVNI STRES

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stres(akutna stresna reakcija): Prolazni poremecaj, simptomi se javljaju neposredno ili nekoliko minuta nakon stresnog dogadjaja i traju par sati ili nekoliko dana.Prvi simptomi su zbunjenost, nesposobnost da se shvatt opasnost, suzenje polja svesti i paznje, dezorijentacija.Sledi reakcija povlacenja ili preterane aktivnosti.Javljaju se i anksioznost, tahikardija, znojenje, crvenilo lica...
 
EVIL GHOST:
Vidis ja imam dijagnozu tzv.krize svesti.Drzim fige za kolokvijum mislim da ces se pokazati u punom sjaju. ;)
Mozes da ih drzis kolko oces ima da ga okinem ko i prosli, od da kazemo 150 strana ja sam procito samo jedan pasus i to ovaj sto sam sad izdeklamovao tebi (iskreno juce sam saznao da imam kol. iz psihologije u cetvrtak tako i da sam 'teo ne bi naucio)
 
W.A.S.P.:
Mozes da ih drzis kolko oces ima da ga okinem ko i prosli, od da kazemo 150 strana ja sam procito samo jedan pasus i to ovaj sto sam sad izdeklamovao tebi (iskreno juce sam saznao da imam kol. iz psihologije u cetvrtak tako i da sam 'teo ne bi naucio)
Ma kapacitet si ti.Mozes ti to VERUJ U SEBE TO JE CENA USPEHA ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top