ulazak u brak od 18-22god.,DA ili NE...???

DA ili NE...???

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Romansa:
Pa nikad nisam uspela u mladjem muskarcu da pronadjem nesto neodoljivo i zanosno,oni se samo blamiraju,mislim da ne gresim.
Idealno:
Ona 20,on 40.
:shock:
al ga pretera.

ona 40 on se pogrbio i sparusio.
ona 50 on u starackom domu.
ona 60 on RIP.

nikad ne bih mogla sebe da zamislim pored nekog ko bi mogao po godinama otac da mi bude...za mene je ta razlika u fizickom,psihickom i generacijskom smislu prevelika.sta ce mi jos jedan otac :neutral:

tema: ne,nikako,makar u mom slucaju.
 
Peta W.:
Pa da sam mushko prichala bih i u vashe ime.... :roll:
JA POSTAVIO OVU TEMU,JER ME INTERESUJE...PALO MI JE JEDANPUT NA PAMET,ALI MI JE U LICNOM HOROSKOPU PISALO DA BI TO BILO KATASTROFALNO PO MENE...BILI BI DESETAK GOD. U BRAKU,A ONDA RASKID ZATO STO NE BI IMALI DECE,I TEK ONDA BIH NASAO PRAVU,I COPOR DECE BIH IMAO,ITD...A JA BAS VOLIM OVU DEVOJKU...MISLIM DA JE ONA "PRAVA"... :cry:
 
malisan4321:
po tvojoj slicici vidim da umires za ljubav,to je nekako ....................................romanticno
To nema veze sa temom....:roll:

coa manijak:
JA POSTAVIO OVU TEMU,JER ME INTERESUJE...PALO MI JE JEDANPUT NA PAMET,ALI MI JE U LICNOM HOROSKOPU PISALO DA BI TO BILO KATASTROFALNO PO MENE...BILI BI DESETAK GOD. U BRAKU,A ONDA RASKID ZATO STO NE BI IMALI DECE,I TEK ONDA BIH NASAO PRAVU,I COPOR DECE BIH IMAO,ITD...A JA BAS VOLIM OVU DEVOJKU...MISLIM DA JE ONA "PRAVA"... :cry:

Zaista ne znam shta da ti kazhem.... mushko mishljenje ce ti ovde vishe znachiti....
mada,mislim da je rano....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top