ISTINA O CHEDI I SHILEROVOJ
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: ISTINA O CHEDI I SHILEROVOJ

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ISTINA O CHEDI I SHILEROVOJ

ISTINA O CEDI I SILEROVOJ

U poslednje vreme intenzivirani su orkestriran napadi na cedomira jovanovica,
    navodi se kako je ceda "drugovao sa narko dilerima","pio viski sa spasojevicem pokraj bazena"itd.
    u plasiranju lazi i dezinformacija oko "poseta"cedomira jovanovica shilerovoj ulici angazovan
    je celokupni antihaski lobi koji je svojim aktivnostima na ubistvu zorana djindjica ostvario
    samo deo svog cilja..placeni mediji,politicke stranke i tzv."politicki analiticari"

evo par odlomaka iz knjige cedomira jovanovica "moj sukob sa prosloscu" u kojima se jasno
    pokazuje prava istina o "posetama" cede jovanovica vili dusana spasojevica...

prica se odvija neposredno pre pobune Jso koju su organizovali ulemek i zemunski klan,uz podrsku
    vojislava koshtunice i antihaskog lobija..

"Tog 5.oktobra 2001. godine Nenad Sare se dogovorio sa mojim obezbedjenjem da nas saceka na
    autoputu Beograd-Novi Sad. odatle nas je sproveo do mesta na kojem se nalazi Legija.
    Pratili smo kola koja su isla ispred nas. Skrenuli smo ka Zemunu. Nisam znao u koju ulicu ali,dve godine kasnije pocecu da placam cenu za taj,jedan od moja dva odlaska u shilerovu. Zaustavlili smo se ispred nedovrsene kuce,prakticno na gradilistu. nedugo zatim,
    otvorila se velika kapija podzemne garaze. U njoj je stajao Legija.
    Bila je to jedna od onih situacija u kojima je svaki korak koji napravite pogresan.
    Nisam moga sa njim da se pozdravim kao da mi je drago da ga vidim. rekao mi je :"Namestate mi.oterali ste me iz sluzbe. montirate mi hag i ibarsku. hocete da rasformirate jedinicu. nemoj da mi pricas bajke. vojska je iza mene. tomic zna bolje od vas sta radite. sad podrzavam kostunicu. ja sam izabrao stranu. to je moj pozdrav zoranu.
    rekao sam legiji da nam ne duguje nista,kao ni mi njemu. razgovor je trajao ukupno 5 minuta.danas mi sve to lici na "shpageti atmosferu",i taj dijalog u prasnjavoj rupi i svi ti opskurni likovi koji su nas povremeno,s rukama u dzepovima najlon trenerki sa distance,znacajno posmatrali. naknadno sam saznao da je medju njima bio i dusan spasojevic.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ISTINA O CHEDI I SHILEROVOJ

nakon pocetka pobune JSO,ceda bezuspesno pokusava da pronadje legiju,da bi sa njim
    razgovarao o pobuni crvenih beretki.

"pitao sam gorana da li zna gde je legija. u tom trenutku sluzba nije imala nijedan podatak.
    bez razmisljanja s policijom odlazim u shilerovu,tamo gde sam ga poslednji put video.
    ovog puta,niko nam nije otvorio kapiju. dugo je jedan od policajaca udarao rezom u vrata.
    pojavio se spasojevic i rekao "sta je mali,nije legija ovde".nisam morao da mu postavim
    nijedno pitanje. jasno je znao zbog cega sam dosao. trazio sam da pozove legiju ili da mu
    preda poruku. samo da razgovaramo i da je bolje da do tog susreta dodje sto pre jer ni on
    ni beretke ne znaju sta rade. spasojevic je reagovao kao da je u njegovim rukama sva vlast
    sveta :"sta te briga sta mi radimo,ko si ti da se petljas,da mi postavljas pitanja,dosao
    si kod mene u kucu".. kratko sam mu odgovorio da su presli granicu i da se ovo ne moze zavrsiti kao da se nista nije desilo. i otisao. to je sve o meni i shilerovoj."

uzgred,chedomir jovanovic je nakon dolaska na vlast koshtunichine koalicije privodjen,
    ispitivan,i ova prica se pokazala kao tacna,sto je potvrdjeno i poligrafskim testiranjem.

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja se potpuno slazem da nije Ceda kriv sto je isao u Silerovu vec njegov tadasnji gazda koji ga je tamo slao - Zoran Djindjic.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

мЛого су бре јадни овди ЛДП-гованци..па серб пагане, да ли ти уопште УМЕШ ДА ЧИТАШ оно што пише........или..........не знам.........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ispada da je istina ono sto Cheda kaze, a ne sto 2000 ljudi iz okruzenja moze da svedoci, kao i snimci koji su zaplenjeni u Sablji. Vreme ce pokazati sta je istina a onda ce Cedina knjiga posluziti kao WC papir.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nikolaus
    Ispada da je istina ono sto Cheda kaze, a ne sto 2000 ljudi iz okruzenja moze da svedoci, kao i snimci koji su zaplenjeni u Sablji. Vreme ce pokazati sta je istina a onda ce Cedina knjiga posluziti kao WC papir.
    kakvi snimci? kakva svedochenja? pa sva svedochenja su potvrdila chedinu prichu,ukljuchujuci i onu da je u zatvoru posecivao slobodana milosevica,a ne spasojevica...gde su ti stealth snimci? zasto ih ne prikazu? nema snimaka,nema svedochenja protiv chede..cheda je u pravu,sto je i istraga dokazala

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

A sto je Ceda isao u CZ da posecuje Siptara i Kuma, i pritom im vodio i porodice u posetu? Po cijem je naredjenju to radio? Zasto drzavna vlast posecuje okorele kriminalce u zatvoru?

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Chávez
    Ja se potpuno slazem da nije Ceda kriv sto je isao u Silerovu vec njegov tadasnji gazda koji ga je tamo slao - Zoran Djindjic.
    Имам обичај да кажем да бих волео да се у Србији примењује америчко право

"Злочин дружењем" је кривично дело дружења са особама за које си сигуран или си требао да знаш да су починила кривична дела. када се хапси мафијашки бос у Америци, хапсе му жену, пунолетну и старију малолетну децу, и родитеље, сараднике, секретарицу.

А да још неко призна "Био сма у посети мафијашима јер ме је премијер послао" би значило хапшење целе владе.

У САД не постоји имунитет као код нас, када се појави шериф са судским налогом, апси све изузев председника САД.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio serb_pagan
    ...evo par odlomaka iz knjige cedomira jovanovica "moj sukob sa prosloscu" u kojima se jasno pokazuje prava istina o "posetama" cede jovanovica vili dusana spasojevica...
    Да му верујемо на реч - "Ја написао у књизи ..." Па, сигурно, чим је у књизи не лаже.
    Е, сад се оправдао! Сад је чист - ко другачије каже - клевеће и лаже !

Primećen član BlackMusician73 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Reputaciona moć
    46

Ja sam mislio da se više niko ne loži na te priče o Šilerovoj.

Jasno je da se narko mafija rodila onda kada se Šešelj porodio.

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

"Нисам ја, мајке ми, послао ме Ђики ..." рече Чеда и написа књигу са истим текстом ...
    Верујемо, верујемо !

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

evo par odlomaka iz knjige cedomira jovanovica "moj sukob sa prosloscu" u kojima se jasno
    pokazuje prava istina o "posetama" cede jovanovica vili dusana spasojevica...

Mogu li ja da posaljem par odlomaka iz moje knjige - Bio sam prvi na mesecu, kakav Armstrong i ekipa... :|
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Citat Original postavio BlackMusician73
    Ja sam mislio da se više niko ne loži na te priče o Šilerovoj.

Jasno je da se narko mafija rodila onda kada se Šešelj porodio.
    I ja sam mislio da se vise niko ne lozi na te price o Srebrenici, pa eto... Oce ljudi da se prica, pa to ti je...
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio Zex
    Mogu li ja da posaljem par odlomaka iz moje knjige - Bio sam prvi na mesecu, kakav Armstrong i ekipa... :|
    [FONT=Arial Black]Ето видиш. Знао сам ја да мора бити да је један Србин први коракнуо по месецу.[/FONT] ;-)

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Врхунац комуњарске подлости и дволичности, писати ЛАЖИ о ИСТИНИ.......страаааааашно !
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član besniris (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

Pa dosad je svima jasno da je Ceda bi decko od najveceg poverenja za zemunski klan,verni potrcko koji je znao da vesto zamaskira stvari i da iz svega izvuce korist.Sad sto mu prijatelji nisu vise medju zivima je koletarna steta za njega naso je on vec nove kumove za koje ce obavljati prljave poslove.

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Chávez
    Ukljuci mozak
    A prethodno ga uzmi sa ciscenja

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio besniris
    Pa dosad je svima jasno da je Ceda bi decko od najveceg poverenja za zemunski klan,verni potrcko koji je znao da vesto zamaskira stvari i da iz svega izvuce korist.Sad sto mu prijatelji nisu vise medju zivima je koletarna steta za njega naso je on vec nove kumove za koje ce obavljati prljave poslove.
    sve su to lazi izmisljotine i podmetanja..chedomir je chovek koji je prvi stao na rep zemunskom klanu,i bio jedna od meta za odstrel ove kriminalne organizacije...

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio serb_pagan
    sve su to lazi izmisljotine i podmetanja..chedomir je chovek koji je prvi stao na rep zemunskom klanu,i bio jedna od meta za odstrel ove kriminalne organizacije...
    Nema potrebe da se prljas sa ovim ispranim mozgovima, oni se obrazuju kod NACIONALSOCIJALIST

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    мЛого су бре јадни овди ЛДП-гованци..па серб пагане, да ли ти уопште УМЕШ ДА ЧИТАШ оно што пише........или..........не знам.........
    jomini...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar2
    Имам обичај да кажем да бих волео да се у Србији примењује америчко право

"Злочин дружењем" је кривично дело дружења са особама за које си сигуран или си требао да знаш да су починила кривична дела. када се хапси мафијашки бос у Америци, хапсе му жену, пунолетну и старију малолетну децу, и родитеље, сараднике, секретарицу.

А да још неко призна "Био сма у посети мафијашима јер ме је премијер послао" би значило хапшење целе владе.

У САД не постоји имунитет као код нас, када се појави шериф са судским налогом, апси све изузев председника САД.
    Ajd ne prdi uz ciju je pomoc organizovano iskrcavanje saveznika na Siciliju 43. i ko je isao iz Amerike tamo da priprema teren ? raspitaj se malo... a ovo da hapse zene i decu mafijaskih bosova je najveca glupost koju si danas izrekao bila bi u konkurencji za provalu dana da nije Paole koja je nenadjebiva ipak.

Slične teme

1. Šta je istina?
    Autor Izgubljen Sluchaj u forumu Filozofija
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.05.2009., 05:31
  2. ...da li je istina?
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 19.08.2008., 07:36
  3. Da li je istina da...?
    Autor kanterela u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.07.2008., 00:40
  4. ISTINA,ISTINA I SAMO ISTINA!!!!!!!!!!!
    Autor Elishabeth u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 04:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •