ISKLJUČIVO ZA MUŠKARCE

NINICA

Početnik
Poruka
22
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.
 
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.

Ne plasimo se vezivanja,ali devojka koja pristane na sex za jedno vece ili samo da bi zadovoljila svoju fiziolosku potrebu sigurno ne zeli da ima ozbiljnu vezu,jer da je u vezi sigurno nebi rekla "e nisam odavno aj da se kresnemo onako drugarski" ili nesto slicno.
 
cvele_kv:
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.

Ne plasimo se vezivanja,ali devojka koja pristane na sex za jedno vece ili samo da bi zadovoljila svoju fiziolosku potrebu sigurno ne zeli da ima ozbiljnu vezu,jer da je u vezi sigurno nebi rekla "e nisam odavno aj da se kresnemo onako drugarski" ili nesto slicno.
Zemljak mi je definitivno u pravu... Od svih kombinacija koje sam imao samo mi je jedna kasnije rekla da ima ozbiljne namere...
Ninice ti verovatno hoces da znas sta mislimo kada imamo odnos sa devojkom u koju nismo zaljubljeni.
Meni su takvi odnosi prazni...nesto im nedostaje...sam sex moze da bude fenomenalan ali se posle njega ne osecam onako zadovoljno kao kada voljenu osobu gledam ili mazim posle vodjenja ljubavi
 
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.
kod mene je ovako ako hocu kres kombinacije znace i druga strana.drugo strast ne mora da bude i veza.ako je obostrana.neko te privlaci fizicki a neko drugacije.imao sam primera gde je strast odigrala svoje i nikad nikom nije bilo zao zbog toga.naprotiv.
 
kriger:
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.
kod mene je ovako ako hocu kres kombinacije znace i druga strana.drugo strast ne mora da bude i veza.ako je obostrana.neko te privlaci fizicki a neko drugacije.imao sam primera gde je strast odigrala svoje i nikad nikom nije bilo zao zbog toga.naprotiv.
strast se ne planira to te udari u trenutku i ako je obostrana neces se ni okrenuti a bicete u zagrljaju.
 
bambi1978:
Pa nisu uvek iste zelje pre, za vreme i posle sex-a!
Cesto se izrodi tu i jos nesto, a ako nije tako onda smo oboje tako zeleli da bude..
Reci mi sta vi zene imate u glavi kada startujete muskarca samo radi sex-a?
Kako sta imamo u glavi dok startujemo tipa zbog sexa??? Pa valjda imamo u glavi taj sex, vezu one night stand. Ja licno one koje sam startovala u te svrhe nisam ni o cemu razmisljala, nije me ni bilo briga hoce li pristati. Obicno je tu bilo i neko nase drustvo, pa sam se vise uvek zezala sa drustvom a povremeno "odabranom" uputim "onaj" pogled ili kazem nesto dvosmisleno ili ga u pocetku kao slucajno dodirnem a kasnije i namerno:) s tim sto me uopste ne zanima kako ce to protumaciti i hoce li se ista desiti. Ako se ne desi nista i dalje ne razmisljam o tome sta je moglo da se desi, a ako se desi najlepsi je sam start, kao sto kriger rece udari te strast odjednom i ne primetis a vec ste u zagrljaju, ali kad se sve zavrsi, uvek se ispostavljalo da jedva cekam da odem kuci ili da on ode kuci. Glupo i prazno, bez ikakve svrhe, a onda se zapitam jesam li uopste zadovoljila ijednu svoju potrebu. Odgovor je uvek isti: NE! Ono sto su mi bile neobavezne veze tipa znamo se vec neko vreme pa se desi nesto, pa se opet ne vidimo 2-3 nedelje pa se vidimo cisto skoknemo do grada na kaficu, pa se to "nesto" desi sledeci put opet tek za mesec dana. E tu sam vec i osecala neku satisfakciju. Izgleda da je meni bitno da ipak donekle znam tu osobu pre nego sto cu u krevet s njim....
 
PITALA SAM OVO ZATO ŠTO POZNAJEM DVOJE LJUDI KOJI SE PRIVLAČE NEVEROVATNO, ON IMA DEVOJKU VEĆ IZVESNO VREME ALI I SA OVOM DEVOJKOM IMA ODLIČAN ODNOS I SEXUALNI I DRUGARSKI, ONA JE ZA NJIM ODLEPILA, ON I NIKO VIŠE, ONA JE NJEMU MNOOGO DRAGA, A OPET SU U NEOBAVEZNOJ VEZI. ZNAM ŠTA ĆETE REĆI: TO ŽELE OBOJE I BLA BLA BLA ALI NIJE TAKO ONA BI VIŠE OD SVEGA ŽELELA DA BUDU ZAJEDNO, DOBRA MI JE DRUGARICA I ZNAM KOLIKO JOJ ON ZNAČI :!: PA MI NIJE JASNO ZAŠTO TO TAKO :!: :?: ŠTA NJEMU SE OSLADILO ZNA DA MOŽE DA JE IMA I NEOBAVEZNO, PA ŠTO BI SEBI STVARAO OBAVEZU BEZ RAZLOGA :?: STVARNO NE RAZUMEM :!: :!: :?: :?: :?:
 
Dartraven:
A zasto mislis da muskarci zele da imaju kres varijantu sa zenama koje hoce ozbiljnu vezu? :shock:
NE MISLIM DA JE TO UVEK TAKO, ALI DEŠAVA SE VIDIŠ IZ PRIMERA, JA SREĆOM NEMAM TAJ PROBLEM ALI NE ZNAM KAKO BIH SE OSEĆALA DA JE TAKO!!!
A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!
 
Savetnica:
bambi1978:
Pa nisu uvek iste zelje pre, za vreme i posle sex-a!
Cesto se izrodi tu i jos nesto, a ako nije tako onda smo oboje tako zeleli da bude..
Reci mi sta vi zene imate u glavi kada startujete muskarca samo radi sex-a?
Kako sta imamo u glavi dok startujemo tipa zbog sexa??? Pa valjda imamo u glavi taj sex, vezu one night stand. Ja licno one koje sam startovala u te svrhe nisam ni o cemu razmisljala, nije me ni bilo briga hoce li pristati. Obicno je tu bilo i neko nase drustvo, pa sam se vise uvek zezala sa drustvom a povremeno "odabranom" uputim "onaj" pogled ili kazem nesto dvosmisleno ili ga u pocetku kao slucajno dodirnem a kasnije i namerno:) s tim sto me uopste ne zanima kako ce to protumaciti i hoce li se ista desiti. Ako se ne desi nista i dalje ne razmisljam o tome sta je moglo da se desi, a ako se desi najlepsi je sam start, kao sto kriger rece udari te strast odjednom i ne primetis a vec ste u zagrljaju, ali kad se sve zavrsi, uvek se ispostavljalo da jedva cekam da odem kuci ili da on ode kuci. Glupo i prazno, bez ikakve svrhe, a onda se zapitam jesam li uopste zadovoljila ijednu svoju potrebu. Odgovor je uvek isti: NE! Ono sto su mi bile neobavezne veze tipa znamo se vec neko vreme pa se desi nesto, pa se opet ne vidimo 2-3 nedelje pa se vidimo cisto skoknemo do grada na kaficu, pa se to "nesto" desi sledeci put opet tek za mesec dana. E tu sam vec i osecala neku satisfakciju. Izgleda da je meni bitno da ipak donekle znam tu osobu pre nego sto cu u krevet s njim....
au sta ti naprica za kratko vreme :twisted:
 
NINICA:
Dartraven:
A zasto mislis da muskarci zele da imaju kres varijantu sa zenama koje hoce ozbiljnu vezu? :shock:
NE MISLIM DA JE TO UVEK TAKO, ALI DEŠAVA SE VIDIŠ IZ PRIMERA, JA SREĆOM NEMAM TAJ PROBLEM ALI NE ZNAM KAKO BIH SE OSEĆALA DA JE TAKO!!!
A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!
Pa iz gore navedene situacije se vidi da je decko vec vezan.
Moj slucaj je ovaj drugi - bio sam u dugoj vezi i sad hocu da budem siguran da ce ona koju odabrem biti bolja za mene od bivse...
 
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.
Maler,a? Ebiga.
 
Od sad nisam vise devica na ovom forumu.. :D

"A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!"

Pitanje nije bilo upuceno meni, ali cu ja reci par stvari.
Ninice, u pravu si, medjutim... izuzetci potvrdjuju pravilo!
Mozda ce sad mnogi poceti da me pluju ili ce sve javiti velike "muskarcine" i govoriti kako gresim, ali uvek sam vise voleo da imam devojku koja je za dugu vezu nego neku "kres-varijantu" na jednu noc.
Zar nije bolje kad imas nekog na koga mozes da se oslonis, ko je tu uvek za tebe, ko te razume i postuje, i naravno s kim imas odlican sex?

Pozdrav!
 
UVEK BICU TU...:
Od sad nisam vise devica na ovom forumu.. :D

"A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!"

Pitanje nije bilo upuceno meni, ali cu ja reci par stvari.
Ninice, u pravu si, medjutim... izuzetci potvrdjuju pravilo!
Mozda ce sad mnogi poceti da me pluju ili ce sve javiti velike "muskarcine" i govoriti kako gresim, ali uvek sam vise voleo da imam devojku koja je za dugu vezu nego neku "kres-varijantu" na jednu noc.
Zar nije bolje kad imas nekog na koga mozes da se oslonis, ko je tu uvek za tebe, ko te razume i postuje, i naravno s kim imas odlican sex?

Pozdrav!
Ostadoh bez reci.... U pravu je, sto se smejete????
 
rudy_kv:
NINICA:
Dartraven:
A zasto mislis da muskarci zele da imaju kres varijantu sa zenama koje hoce ozbiljnu vezu? :shock:
NE MISLIM DA JE TO UVEK TAKO, ALI DEŠAVA SE VIDIŠ IZ PRIMERA, JA SREĆOM NEMAM TAJ PROBLEM ALI NE ZNAM KAKO BIH SE OSEĆALA DA JE TAKO!!!
A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!
Pa iz gore navedene situacije se vidi da je decko vec vezan.
Moj slucaj je ovaj drugi - bio sam u dugoj vezi i sad hocu da budem siguran da ce ona koju odabrem biti bolja za mene od bivse...
Pa ovaj decko nije vezan,samo su mu stavovi mozda malo drugaciji!A ti NINICE,mislim da gresis! :wink:
 
Mozda i ne prolazi nista drigo kroz glavu osim zelje za dobrim provodom...
A da bi s tom djevojkom pozeljeli vezu, pa mora valjda da ih u tom smislu nesto privuce doticnoj...
Moze djevojka da bude sjajna, ali ako nema tog "neceg", dzaba sve ostalo... :roll:
 
rudy_kv:
UVEK BICU TU...:
Od sad nisam vise devica na ovom forumu.. :D

"A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!"

Pitanje nije bilo upuceno meni, ali cu ja reci par stvari.
Ninice, u pravu si, medjutim... izuzetci potvrdjuju pravilo!
Mozda ce sad mnogi poceti da me pluju ili ce sve javiti velike "muskarcine" i govoriti kako gresim, ali uvek sam vise voleo da imam devojku koja je za dugu vezu nego neku "kres-varijantu" na jednu noc.
Zar nije bolje kad imas nekog na koga mozes da se oslonis, ko je tu uvek za tebe, ko te razume i postuje, i naravno s kim imas odlican sex?

Pozdrav!
Ostadoh bez reci.... U pravu je, sto se smejete????
8) EJ HVALA TI PUNO, ALI KAKO OBJAŠNJAVAŠ TO DA SVE ŠTO SI NAVEO IMAŠ, A OPET SE NE ODLUČUJEŠ DA SA TOM DEVOJKOM BUDEŠ U VEZI(ZVANIČNO) VEĆ IMAŠ DEVOJČICU SA KOJOM TI BAŠ I NE ŠTIMA, A OPET JE NE OSTAVLJAŠ, A DEVOJKA SA KOJOM SE VIOĐAŠ S VREMENA NA VREME, ČUJEŠ SKORO SVAKI DAN, SEX VAM JE ODLIČAN, PODRŽAVA TE U SVEMU ( SAMO DA TI KAŽEM DA NE MAŠTAM DA IMAM ŽIV PRIMER), UVEK ĆE DA TE SASLUŠA I TOME SL. ONA SEDI I ČEKA, ČEKA...
 
Ninice... koriscenje iskljucivo velikih slova u postu se smatra vikanjem na ostale clanove, a posto ne verujem da imas zelju da bas non-stop vices na sve molim te da koristis mala slova u buducnosti :wink:
 
Savetnica:
hehehe, krigeru, pa sta ces brzo kucam:) a vidis da bambiju nije jasno pa rekoh da mu malo pojasnim...:)
E Savetnice moja. Meni je sve veoma jasno, i to sto si tice tvoje satisfakcije, sa muskarcem kojega bar malo poznajes tu si sasvim u pravu, i meni je mnogo bolje kada sam sa devojkom o kojoj bar nesto znam, i uglavnom svaki put kada se to ponovi bude bolje i bolje, ali naravno onako bez obaveza, onda kada se to jednostavno desi, bez ikakave usiljenosti i sl.
A sto se tice zadovoljavanja te sexualne potrebe, pa otkada je za to uvek potreban partner, mozda je nakada lepse odraditi to sam.
 

Back
Top